AGROINDIMPEX SRL
| Denumire | AGROINDIMPEX SRL |
| CUI | 2758894 |
| Nr. Reg. Com. | J1992001664024 |
| EUID | ROONRC.J02/1664/1992 |
| CAEN | 4722 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-07-21 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUSCĂ DIMITRIE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63 590 132 | -2 537 716 | 4 293 500 | 1 373 271 | 1 094 851 | -1 825 378 | 127 |
| 2024 | 74 615 680 | -965 132 | 2 177 648 | 1 503 126 | 1 386 860 | 712 338 | 130 |
| 2023 | 82 845 330 | 1 205 502 | 2 359 886 | 903 534 | 3 133 822 | 1 677 470 | 131 |
| 2022 | 63 179 866 | -241 316 | 2 099 904 | 957 890 | 1 613 983 | 471 969 | 127 |
| 2021 | 52 145 727 | -975 681 | 2 286 250 | 1 082 431 | 1 917 105 | 713 286 | 132 |
| 2020 | 59 860 891 | 811 532 | 1 408 477 | 1 132 634 | 1 964 809 | 1 688 966 | 128 |
| 2019 | 53 511 330 | 265 879 | 941 501 | 934 736 | 2 944 024 | 2 937 259 | 125 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises63 590 132 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGROINDIMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4722 Rev. 2 (echivalent: 4722 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 4722: Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGROINDIMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGROINDIMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGROINDIMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.503.126 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.386.860 |
| Stocuri | 485.839 |
| Creante | 175.982 |
| Casa si conturi la banci | 725.039 |
| DATORII | 2.177.648 |
| CAPITALURI - TOTAL | 712.338 |
| Capital subscris varsat | 222.380 |
| Cifra de afaceri neta | 74.615.680 |
| VENITURI TOTALE | 74.638.869 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.604.001 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 965.132 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 965.132 |
| Numar mediu de salariati | 130 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 903.534 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.133.822 |
| Stocuri | 487.786 |
| Creante | 205.529 |
| Casa si conturi la banci | 2.440.507 |
| DATORII | 2.359.886 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.677.470 |
| Capital subscris varsat | 222.380 |
| Cifra de afaceri neta | 82.845.330 |
| VENITURI TOTALE | 82.845.719 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.592.653 |
| Profitul brut | 1.253.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.205.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 131 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 957.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.613.983 |
| Stocuri | 442.273 |
| Creante | 126.854 |
| Casa si conturi la banci | 1.044.856 |
| DATORII | 2.099.904 |
| CAPITALURI - TOTAL | 471.969 |
| Capital subscris varsat | 222.380 |
| Cifra de afaceri neta | 63.179.866 |
| VENITURI TOTALE | 63.193.074 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.428.044 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 234.970 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 241.316 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.082.431 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.917.105 |
| Stocuri | 507.205 |
| Creante | 320.586 |
| Casa si conturi la banci | 1.089.314 |
| DATORII | 2.286.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 713.286 |
| Capital subscris varsat | 222.380 |
| Cifra de afaceri neta | 52.145.727 |
| VENITURI TOTALE | 52.200.057 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.168.076 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 968.019 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 975.681 |
| Numar mediu de salariati | 132 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.132.634 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.964.809 |
| Stocuri | 438.217 |
| Creante | 304.612 |
| Casa si conturi la banci | 1.221.980 |
| DATORII | 1.408.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.688.966 |
| Capital subscris varsat | 222.380 |
| Cifra de afaceri neta | 59.860.891 |
| VENITURI TOTALE | 60.086.271 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.159.866 |
| Profitul brut | 926.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 811.532 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 128 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 934.736 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.944.024 |
| Stocuri | 427.216 |
| Creante | 606.196 |
| Casa si conturi la banci | 1.910.612 |
| DATORII | 941.501 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.937.259 |
| Capital subscris varsat | 222.380 |
| Cifra de afaceri neta | 53.511.330 |
| VENITURI TOTALE | 53.512.611 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.131.534 |
| Profitul brut | 381.077 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 265.879 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 998.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.684.808 |
| Stocuri | 430.605 |
| Creante | 656.681 |
| Casa si conturi la banci | 1.597.522 |
| DATORII | 1.012.398 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.671.380 |
| Capital subscris varsat | 222.380 |
| Cifra de afaceri neta | 51.269.667 |
| VENITURI TOTALE | 51.271.882 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.973.198 |
| Profitul brut | 298.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 214.528 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 701.542 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.806.165 |
| Stocuri | 235.478 |
| Creante | 828.543 |
| Casa si conturi la banci | 1.742.144 |
| DATORII | 1.050.855 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.456.852 |
| Capital subscris varsat | 222.380 |
| Cifra de afaceri neta | 49.101.774 |
| VENITURI TOTALE | 49.107.475 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.385.576 |
| Profitul brut | 721.899 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 572.708 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 764.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.998.814 |
| Stocuri | 887.891 |
| Creante | 625.534 |
| Casa si conturi la banci | 485.389 |
| DATORII | 878.716 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.884.145 |
| Capital subscris varsat | 222.380 |
| Cifra de afaceri neta | 40.721.949 |
| VENITURI TOTALE | 40.729.110 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.536.819 |
| Profitul brut | 192.291 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 156.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |