TOP VISION SRL

Cauta alta firma:
TOP VISION SRL
CUI: 2753668RegCom: J1992004594131EUID: ROONRC.J1992004594131CAEN: 147Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. T3 (ZONA TABARA NORD), NR.2

Denumire TOP VISION SRL
CUI 2753668
Nr. Reg. Com. J1992004594131
EUID ROONRC.J1992004594131
CAEN 147
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1992-08-04 (34 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. T3 (ZONA TABARA NORD), NR.2
Cod Poștal 905700
Telefon 0241765206
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MATEI MARIA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 10 612 572 926 861 7 413 918 28
2024 11 237 324 801 198 6 228 767 10 603 374 8 518 024 10 802 012 27
2023 8 972 539 608 852 4 757 066 10 091 439 6 659 817 10 000 814 29
2022 7 670 284 294 321 5 219 928 9 900 317 6 700 457 9 391 962 30
2021 5 279 850 189 395 4 960 860 9 665 665 6 365 921 9 097 641 29
2020 5 349 365 172 596 5 221 882 9 798 891 6 594 245 8 908 246 30
2019 5 149 271 120 179 5 242 940 10 659 869 5 435 518 8 610 650 30
2018 5 304 807 147 308 5 370 157 10 774 701 5 352 374 8 490 471 28
2017 4 636 940 263 903 7 570 984 11 160 255 4 753 891 8 343 162 32
2016 4 186 196 84 681 7 232 322 11 221 254 7 065 098 8 163 940 33
Statistics
Commercial networks and enterprises
10 612 572 lei
-6%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOP VISION SRL”
Cod CAEN preponderent 147
Obiect Activitate
Descriere Activitate
Cod CAEN principal 14
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. T3 (ZONA TABARA NORD), NR.2
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția TOP VISION SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 12779 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Constanţa

Locul 559 în Constanţa pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
801.198 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TOP VISION SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TOP VISION SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TOP VISION SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOP VISION SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TOP VISION SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TOP VISION SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TOP VISION SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOP VISION SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 10.603.374
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.518.024
Stocuri 3.029.418
Creante 2.109.538
Casa si conturi la banci 3.379.068
CHELTUIELI IN AVANS 16.233
DATORII 6.228.767
VENITURI IN AVANS 2.106.852
CAPITALURI - TOTAL 10.802.012
Capital subscris varsat 5.757.000
Cifra de afaceri neta 11.237.324
VENITURI TOTALE 12.737.558
CHELTUIELI TOTALE 11.861.474
Profitul brut 876.084
Pierdere bruta 0
Profitul net 801.198
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 27

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 10.091.439
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.659.817
Stocuri 5.190.303
Creante 1.395.470
Casa si conturi la banci 74.044
CHELTUIELI IN AVANS 113.476
DATORII 4.757.066
VENITURI IN AVANS 2.106.852
CAPITALURI - TOTAL 10.000.814
Capital subscris varsat 5.757.000
Cifra de afaceri neta 8.972.539
VENITURI TOTALE 10.712.931
CHELTUIELI TOTALE 10.063.408
Profitul brut 649.523
Pierdere bruta 0
Profitul net 608.852
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 29

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 9.900.317
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.700.457
Stocuri 5.526.756
Creante 1.094.371
Casa si conturi la banci 79.330
CHELTUIELI IN AVANS 117.968
DATORII 5.219.928
VENITURI IN AVANS 2.106.852
CAPITALURI - TOTAL 9.391.962
Capital subscris varsat 5.757.000
Cifra de afaceri neta 7.670.284
VENITURI TOTALE 9.029.155
CHELTUIELI TOTALE 8.706.825
Profitul brut 322.330
Pierdere bruta 0
Profitul net 294.321
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 30

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 9.665.665
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.365.921
Stocuri 5.229.947
Creante 1.060.557
Casa si conturi la banci 75.417
CHELTUIELI IN AVANS 133.767
DATORII 4.960.860
VENITURI IN AVANS 2.106.852
CAPITALURI - TOTAL 9.097.641
Capital subscris varsat 5.757.000
Cifra de afaceri neta 5.279.850
VENITURI TOTALE 6.558.072
CHELTUIELI TOTALE 6.363.242
Profitul brut 194.830
Pierdere bruta 0
Profitul net 189.395
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 29

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 9.798.891
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.594.245
Stocuri 5.374.574
Creante 931.125
Casa si conturi la banci 288.546
CHELTUIELI IN AVANS 133.767
DATORII 5.221.882
VENITURI IN AVANS 2.396.775
CAPITALURI - TOTAL 8.908.246
Capital subscris varsat 5.757.000
Cifra de afaceri neta 5.349.365
VENITURI TOTALE 6.320.010
CHELTUIELI TOTALE 6.147.414
Profitul brut 172.596
Pierdere bruta 0
Profitul net 172.596
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 30

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 10.659.869
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.435.518
Stocuri 4.047.892
Creante 942.112
Casa si conturi la banci 445.514
CHELTUIELI IN AVANS 155.867
DATORII 5.242.940
VENITURI IN AVANS 2.397.664
CAPITALURI - TOTAL 8.610.650
Capital subscris varsat 5.632.000
Cifra de afaceri neta 5.149.271
VENITURI TOTALE 6.070.835
CHELTUIELI TOTALE 5.950.656
Profitul brut 120.179
Pierdere bruta 0
Profitul net 120.179
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 30

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 10.774.701
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.352.374
Stocuri 4.076.938
Creante 829.166
Casa si conturi la banci 446.270
CHELTUIELI IN AVANS 155.722
DATORII 5.370.157
VENITURI IN AVANS 2.422.169
CAPITALURI - TOTAL 8.490.471
Capital subscris varsat 5.632.000
Cifra de afaceri neta 5.304.807
VENITURI TOTALE 7.298.763
CHELTUIELI TOTALE 7.127.886
Profitul brut 170.877
Pierdere bruta 0
Profitul net 147.308
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 28

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 11.160.255
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.753.891
Stocuri 3.823.314
Creante 609.362
Casa si conturi la banci 321.215
DATORII 7.570.984
VENITURI IN AVANS 0
CAPITALURI - TOTAL 8.343.162
Capital subscris varsat 5.632.000
Cifra de afaceri neta 4.636.940
VENITURI TOTALE 5.600.706
CHELTUIELI TOTALE 5.336.803
Profitul brut 263.903
Pierdere bruta 0
Profitul net 263.903
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 32

WEB_BL_BS_SL CAEN: 147
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 11.221.254
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 7.065.098
Stocuri 6.185.053
Creante 609.848
Casa si conturi la banci 270.197
DATORII 7.232.322
VENITURI IN AVANS 2.890.090
CAPITALURI - TOTAL 8.163.940
Capital subscris varsat 5.632.000
Cifra de afaceri neta 4.186.196
VENITURI TOTALE 5.718.559
CHELTUIELI TOTALE 5.633.878
Profitul brut 84.681
Pierdere bruta 0
Profitul net 84.681
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 33
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.