MULTI CLEANING SYSTEM SRL
| Denumire | MULTI CLEANING SYSTEM SRL |
| CUI | 27450970 |
| Nr. Reg. Com. | J2015000241010 |
| EUID | ROONRC.J40/9367/2010 |
| CAEN | 4664 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-10-01 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BĂRBAT LIVIU ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 540 241 | -2 142 395 | 35 562 060 | 6 598 399 | 28 040 613 | -871 431 | 55 |
| 2024 | 45 948 834 | -1 746 666 | 35 250 751 | 8 133 445 | 23 355 172 | -3 729 037 | 66 |
| 2023 | 33 285 582 | -3 553 025 | 33 274 525 | 9 435 100 | 21 813 830 | -1 982 371 | 69 |
| 2022 | 32 895 366 | 1 380 909 | 21 806 464 | 5 867 793 | 17 494 738 | 1 567 424 | 54 |
| 2021 | 17 526 424 | -1 073 599 | 16 493 162 | 3 566 691 | 13 086 309 | 186 515 | 40 |
| 2020 | 20 816 724 | 333 607 | 11 621 070 | 959 164 | 11 889 956 | 1 260 114 | 38 |
| 2019 | 15 039 188 | 66 059 | 10 331 298 | 663 323 | 10 527 471 | 926 508 | 38 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises41 540 241 lei
-10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MULTI CLEANING SYSTEM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4664 Rev. 2 (echivalent: 4664 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Alba , domeniul 4664: Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MULTI CLEANING SYSTEM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MULTI CLEANING SYSTEM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MULTI CLEANING SYSTEM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.133.445 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.355.172 |
| Stocuri | 12.778.147 |
| Creante | 10.260.309 |
| Casa si conturi la banci | 316.716 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.097 |
| DATORII | 35.250.751 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.729.037 |
| Capital subscris varsat | 9.230 |
| Cifra de afaceri neta | 45.948.834 |
| VENITURI TOTALE | 46.816.680 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.563.346 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.746.666 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.746.666 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.435.100 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.813.830 |
| Stocuri | 10.411.351 |
| Creante | 11.062.492 |
| Casa si conturi la banci | 339.987 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.224 |
| DATORII | 33.274.525 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.982.371 |
| Capital subscris varsat | 9.230 |
| Cifra de afaceri neta | 33.285.582 |
| VENITURI TOTALE | 34.459.573 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.012.598 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.553.025 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.553.025 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.867.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.494.738 |
| Stocuri | 7.311.374 |
| Creante | 9.093.960 |
| Casa si conturi la banci | 1.089.404 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.357 |
| DATORII | 21.806.464 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.567.424 |
| Capital subscris varsat | 6.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.895.366 |
| VENITURI TOTALE | 33.648.674 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.098.423 |
| Profitul brut | 1.550.251 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.380.909 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.566.691 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.086.309 |
| Stocuri | 6.136.225 |
| Creante | 4.830.218 |
| Casa si conturi la banci | 2.119.866 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.677 |
| DATORII | 16.493.162 |
| CAPITALURI - TOTAL | 186.515 |
| Capital subscris varsat | 6.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.526.424 |
| VENITURI TOTALE | 17.676.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.749.692 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.073.599 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.073.599 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 959.164 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.889.956 |
| Stocuri | 5.958.391 |
| Creante | 5.348.072 |
| Casa si conturi la banci | 583.493 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.064 |
| DATORII | 11.621.070 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.260.114 |
| Capital subscris varsat | 6.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.816.724 |
| VENITURI TOTALE | 20.909.853 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.507.480 |
| Profitul brut | 402.373 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 333.607 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 663.323 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.527.471 |
| Stocuri | 5.011.343 |
| Creante | 4.908.446 |
| Casa si conturi la banci | 607.682 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.012 |
| DATORII | 10.331.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | 926.508 |
| Capital subscris varsat | 6.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.039.188 |
| VENITURI TOTALE | 15.113.239 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.000.752 |
| Profitul brut | 112.487 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 66.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 593.579 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.234.684 |
| Stocuri | 2.870.644 |
| Creante | 3.147.805 |
| Casa si conturi la banci | 216.235 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.390 |
| DATORII | 6.009.204 |
| CAPITALURI - TOTAL | 858.449 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.437.986 |
| VENITURI TOTALE | 9.547.298 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.440.803 |
| Profitul brut | 106.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 59.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 603.952 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.076.339 |
| Stocuri | 1.866.817 |
| Creante | 2.518.473 |
| Casa si conturi la banci | 691.049 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.151 |
| DATORII | 4.889.219 |
| CAPITALURI - TOTAL | 799.223 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.686.812 |
| VENITURI TOTALE | 6.795.466 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.644.085 |
| Profitul brut | 151.381 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 101.267 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| Active imobilizate | 362.851 |
| Active circulante | 3.217.153 |
| Stocuri | 1.251.279 |
| Creante | 1.775.437 |
| Disponibilitati | 190.437 |
| Datorii | 2.882.048 |
| Capitaluri proprii | 697.956 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 4.546.945 |
| Venituri totale | 4.626.442 |
| Cheltuieli totale | 4.253.335 |
| Profit brut | 373.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 302.931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |