GOODMOB DISTRIBUTION SRL
| Denumire | GOODMOB DISTRIBUTION SRL |
| CUI | 27339212 |
| Nr. Reg. Com. | J2010008288407 |
| EUID | ROONRC.J2010008288407 |
| CAEN | 3100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-09-01 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MAGEARU CĂTĂLIN-ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 448 050 | 667 103 | 11 147 125 | — | — | — | 42 |
| 2024 | 11 311 926 | 780 182 | 9 332 613 | 4 060 262 | 7 463 152 | 1 114 940 | 41 |
| 2023 | 9 055 873 | 639 625 | 6 262 278 | 4 086 886 | 5 573 849 | 1 992 109 | 35 |
| 2022 | 8 342 650 | 645 011 | 4 031 699 | 4 508 221 | 3 795 419 | 2 530 258 | 35 |
| 2021 | 8 318 219 | 270 501 | 5 728 087 | 4 623 297 | 6 760 028 | 3 579 933 | 35 |
| 2020 | 6 389 940 | 1 043 705 | 6 389 538 | 7 178 807 | 5 341 870 | 3 660 753 | 35 |
| 2019 | 6 102 701 | 1 097 654 | 3 670 632 | 4 330 935 | 6 003 125 | 3 919 257 | 34 |
| 2018 | 6 554 699 | 794 616 | 1 213 263 | 1 037 398 | 6 371 933 | 3 444 797 | 34 |
| 2017 | 5 110 490 | 624 095 | 1 554 136 | 1 076 098 | 3 127 972 | 2 650 181 | 39 |
| 2016 | 4 536 497 | 1 214 392 | 1 990 910 | 1 126 802 | 3 453 654 | 2 600 054 | 33 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 448 050 lei
-8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GOODMOB DISTRIBUTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3100 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 3100: Fabricarea de mobilă
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GOODMOB DISTRIBUTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GOODMOB DISTRIBUTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GOODMOB DISTRIBUTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.060.262 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.463.152 |
| Stocuri | 4.031.025 |
| Creante | 3.230.943 |
| Casa si conturi la banci | 201.184 |
| DATORII | 9.332.613 |
| VENITURI IN AVANS | 1.075.861 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.114.940 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 11.311.926 |
| VENITURI TOTALE | 11.745.841 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.838.060 |
| Profitul brut | 907.781 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 780.182 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.086.886 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.573.849 |
| Stocuri | 2.883.846 |
| Creante | 2.533.153 |
| Casa si conturi la banci | 156.850 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.496 |
| DATORII | 6.262.278 |
| VENITURI IN AVANS | 1.412.844 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.992.109 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 9.055.873 |
| VENITURI TOTALE | 9.669.916 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.929.551 |
| Profitul brut | 740.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 639.625 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.508.221 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.795.419 |
| Stocuri | 2.632.586 |
| Creante | 1.023.041 |
| Casa si conturi la banci | 139.792 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.143 |
| DATORII | 4.031.699 |
| VENITURI IN AVANS | 1.749.826 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.530.258 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 8.342.650 |
| VENITURI TOTALE | 8.699.539 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.956.220 |
| Profitul brut | 743.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 645.011 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.623.297 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.760.028 |
| Stocuri | 2.005.950 |
| Creante | 4.079.486 |
| Casa si conturi la banci | 674.592 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 769 |
| DATORII | 5.728.087 |
| VENITURI IN AVANS | 2.076.074 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.579.933 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 8.318.219 |
| VENITURI TOTALE | 8.720.939 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.408.903 |
| Profitul brut | 312.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 270.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.178.807 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.341.870 |
| Stocuri | 1.602.279 |
| Creante | 3.675.912 |
| Casa si conturi la banci | 63.679 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.236 |
| DATORII | 6.389.538 |
| VENITURI IN AVANS | 2.477.622 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.660.753 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 6.389.940 |
| VENITURI TOTALE | 6.706.965 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.467.680 |
| Profitul brut | 1.239.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.043.705 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.330.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.003.125 |
| Stocuri | 1.142.025 |
| Creante | 4.301.644 |
| Casa si conturi la banci | 559.456 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.740 |
| DATORII | 3.670.632 |
| VENITURI IN AVANS | 2.751.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.919.257 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.102.701 |
| VENITURI TOTALE | 6.111.421 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.804.133 |
| Profitul brut | 1.307.288 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.097.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.037.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.371.933 |
| Stocuri | 813.077 |
| Creante | 5.177.608 |
| Casa si conturi la banci | 381.248 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 640 |
| DATORII | 1.213.263 |
| VENITURI IN AVANS | 2.751.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.444.797 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.554.699 |
| VENITURI TOTALE | 6.558.148 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.594.648 |
| Profitul brut | 963.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 794.616 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.076.098 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.127.972 |
| Stocuri | 1.293.347 |
| Creante | 1.795.487 |
| Casa si conturi la banci | 39.138 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 247 |
| DATORII | 1.554.136 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.650.181 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.110.490 |
| VENITURI TOTALE | 5.462.323 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.677.913 |
| Profitul brut | 784.410 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 624.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.126.802 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.453.654 |
| Stocuri | 840.924 |
| Creante | 2.332.531 |
| Casa si conturi la banci | 280.199 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.508 |
| DATORII | 1.990.910 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.600.054 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.536.497 |
| VENITURI TOTALE | 5.076.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.726.860 |
| Profitul brut | 1.349.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.214.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |