EROGLU ROMANIA SRL
| Denumire | EROGLU ROMANIA SRL |
| CUI | 27079660 |
| Nr. Reg. Com. | J2010006258402 |
| EUID | ROONRC.J2010006258402 |
| CAEN | 4771 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-06-18 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 133 763 392 | 3 253 946 | 34 213 354 | 9 859 974 | 30 269 009 | 7 537 806 | 241 |
| 2024 | 121 673 605 | -4 870 649 | 36 924 150 | 10 854 860 | 24 393 187 | -247 140 | 257 |
| 2023 | 109 935 887 | -13 876 540 | 43 960 802 | 12 456 193 | 34 742 627 | 4 623 508 | 263 |
| 2022 | 114 311 436 | -958 447 | 29 907 013 | 11 923 445 | 35 301 226 | 18 596 357 | 261 |
| 2021 | 87 415 426 | 3 578 470 | 20 579 144 | 7 257 388 | 29 820 208 | 17 555 506 | 237 |
| 2020 | 51 752 929 | 568 521 | 9 677 128 | 5 454 732 | 17 611 072 | 14 039 134 | 209 |
| 2019 | 71 801 302 | 6 912 935 | 6 514 696 | 5 782 635 | 17 995 855 | 18 040 266 | 219 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises133 763 392 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EROGLU ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4771 Rev. 2 (echivalent: 4771 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EROGLU ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EROGLU ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EROGLU ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.854.860 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.393.187 |
| Stocuri | 16.968.924 |
| Creante | 3.312.222 |
| Casa si conturi la banci | 4.112.041 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.452.063 |
| DATORII | 36.924.150 |
| VENITURI IN AVANS | 23.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | -247.140 |
| Capital subscris varsat | 3.143.400 |
| Cifra de afaceri neta | 121.673.605 |
| VENITURI TOTALE | 130.392.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 135.262.990 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.870.649 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.870.649 |
| Numar mediu de salariati | 257 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.456.193 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.742.627 |
| Stocuri | 29.733.971 |
| Creante | 2.830.194 |
| Casa si conturi la banci | 2.178.462 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.401.790 |
| DATORII | 43.960.802 |
| VENITURI IN AVANS | 16.300 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.623.508 |
| Capital subscris varsat | 3.143.400 |
| Cifra de afaceri neta | 109.935.887 |
| VENITURI TOTALE | 115.621.317 |
| CHELTUIELI TOTALE | 129.497.857 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.876.540 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.876.540 |
| Numar mediu de salariati | 263 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.923.445 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.301.226 |
| Stocuri | 29.501.965 |
| Creante | 3.151.077 |
| Casa si conturi la banci | 2.648.184 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.278.699 |
| DATORII | 29.907.013 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.596.357 |
| Capital subscris varsat | 3.143.400 |
| Cifra de afaceri neta | 114.311.436 |
| VENITURI TOTALE | 117.679.162 |
| CHELTUIELI TOTALE | 118.330.362 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 651.200 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 958.447 |
| Numar mediu de salariati | 261 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.257.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.820.208 |
| Stocuri | 21.000.588 |
| Creante | 5.428.972 |
| Casa si conturi la banci | 3.390.648 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.057.054 |
| DATORII | 20.579.144 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.555.506 |
| Capital subscris varsat | 3.143.400 |
| Cifra de afaceri neta | 87.415.426 |
| VENITURI TOTALE | 88.215.675 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.981.415 |
| Profitul brut | 4.234.260 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.578.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 237 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.454.732 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.611.072 |
| Stocuri | 13.200.477 |
| Creante | 1.467.318 |
| Casa si conturi la banci | 2.943.277 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 650.458 |
| DATORII | 9.677.128 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.039.134 |
| Capital subscris varsat | 3.143.400 |
| Cifra de afaceri neta | 51.752.929 |
| VENITURI TOTALE | 54.102.997 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.404.802 |
| Profitul brut | 698.195 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 568.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 209 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.782.635 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.995.855 |
| Stocuri | 12.198.032 |
| Creante | 1.164.578 |
| Casa si conturi la banci | 4.633.245 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 776.472 |
| DATORII | 6.514.696 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.040.266 |
| Capital subscris varsat | 3.143.400 |
| Cifra de afaceri neta | 71.801.302 |
| VENITURI TOTALE | 72.630.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.381.753 |
| Profitul brut | 8.249.193 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.912.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 219 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.968.557 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.637.800 |
| Stocuri | 10.209.679 |
| Creante | 2.513.943 |
| Casa si conturi la banci | 914.178 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 560.171 |
| DATORII | 8.040.730 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.125.798 |
| Capital subscris varsat | 3.143.400 |
| Cifra de afaceri neta | 59.471.662 |
| VENITURI TOTALE | 60.365.644 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.275.149 |
| Profitul brut | 8.090.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.817.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 184 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.037.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.383.426 |
| Stocuri | 7.417.711 |
| Creante | 809.280 |
| Casa si conturi la banci | 1.156.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 461.646 |
| DATORII | 10.494.817 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.388.145 |
| Capital subscris varsat | 3.143.400 |
| Cifra de afaceri neta | 44.975.991 |
| VENITURI TOTALE | 48.837.267 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.349.310 |
| Profitul brut | 4.487.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.069.774 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.150.396 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.379.164 |
| Stocuri | 9.084.483 |
| Creante | 1.878.778 |
| Casa si conturi la banci | 415.903 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 477.394 |
| DATORII | 20.722.602 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.715.648 |
| Capital subscris varsat | 83.400 |
| Cifra de afaceri neta | 29.669.884 |
| VENITURI TOTALE | 31.091.537 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.271.287 |
| Profitul brut | 1.820.250 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.820.250 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |