NTH MOBILE SRL
| Denumire | NTH MOBILE SRL |
| CUI | 27022280 |
| Nr. Reg. Com. | J2010005754402 |
| EUID | ROONRC.J2010005754402 |
| CAEN | 6110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-06-04 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LJUTIC ZVONKO | - | Elveţia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 396 997 | 282 435 | 21 478 501 | 2 022 | 23 356 162 | 1 880 926 | 1 |
| 2024 | 31 693 043 | 334 826 | 17 323 909 | 6 746 | 18 915 540 | 1 598 490 | 1 |
| 2023 | 19 582 651 | 359 935 | 7 659 560 | 5 754 | 8 917 358 | 1 263 665 | 1 |
| 2022 | 24 361 708 | 309 571 | 9 896 352 | 642 | 10 799 342 | 903 730 | 1 |
| 2021 | 20 340 319 | 520 575 | 8 176 080 | 2 184 | 8 767 957 | 594 159 | 0 |
| 2020 | 17 579 637 | 40 647 | 8 438 632 | 0 | 8 512 162 | 73 583 | 1 |
| 2019 | 14 647 669 | -11 530 | 11 935 950 | 0 | 11 994 639 | 58 689 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises52 396 997 lei
65%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NTH MOBILE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6110 Rev. 2 (echivalent: 6110 Rev. 1, 6110 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu |
| Descriere Activitate | Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu |
| Cod CAEN principal | 61 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu |
| Descriere activitate (principal) | Telecomunicații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 6110: Transporturi maritime și de coastă
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NTH MOBILE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NTH MOBILE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NTH MOBILE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.746 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.915.540 |
| Creante | 14.764.268 |
| Casa si conturi la banci | 548.224 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 113 |
| DATORII | 17.323.909 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.598.490 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 31.693.043 |
| VENITURI TOTALE | 31.726.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.338.840 |
| Profitul brut | 387.535 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 334.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.754 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.917.358 |
| Creante | 7.435.710 |
| Casa si conturi la banci | 824.329 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 113 |
| DATORII | 7.659.560 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.263.665 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 19.582.651 |
| VENITURI TOTALE | 19.731.971 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.315.378 |
| Profitul brut | 416.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 359.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 642 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.799.342 |
| Creante | 9.295.098 |
| Casa si conturi la banci | 58.273 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98 |
| DATORII | 9.896.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | 903.730 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 24.361.708 |
| VENITURI TOTALE | 24.474.868 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.116.568 |
| Profitul brut | 358.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 309.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.184 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.767.957 |
| Creante | 7.719.449 |
| Casa si conturi la banci | 106.434 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98 |
| DATORII | 8.176.080 |
| CAPITALURI - TOTAL | 594.159 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 20.340.319 |
| VENITURI TOTALE | 20.705.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.099.213 |
| Profitul brut | 605.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 520.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.994.639 |
| Creante | 7.663.282 |
| Casa si conturi la banci | 260.126 |
| DATORII | 11.935.950 |
| CAPITALURI - TOTAL | 58.689 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 14.647.669 |
| VENITURI TOTALE | 14.932.207 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.942.289 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.082 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 11.530 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 105 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.662.636 |
| Creante | 4.662.725 |
| Casa si conturi la banci | 17.420 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 115 |
| DATORII | 5.398.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 264.801 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 16.142.502 |
| VENITURI TOTALE | 16.249.230 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.275.546 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.316 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 26.316 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.402.780 |
| Creante | 5.130.751 |
| Casa si conturi la banci | 20.303 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 112 |
| DATORII | 5.113.860 |
| CAPITALURI - TOTAL | 291.118 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 11.827.937 |
| VENITURI TOTALE | 11.870.168 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.655.202 |
| Profitul brut | 214.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 180.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 575 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.362.638 |
| Creante | 5.919.672 |
| Casa si conturi la banci | 20.921 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 687 |
| DATORII | 8.253.453 |
| CAPITALURI - TOTAL | 110.447 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.958.631 |
| VENITURI TOTALE | 19.024.445 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.995.797 |
| Profitul brut | 28.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 24.064 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |