COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE COOPERATIVA AGRICOLĂ
| Denumire | COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE COOPERATIVA AGRICOLĂ |
| CUI | 26950179 |
| Nr. Reg. Com. | J2010001499235 |
| EUID | ROONRC.J2010001499235 |
| CAEN | 4632 |
| Forma juridica | ALTE FORME JURIDICE |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-05-19 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SOARE ANDREI | - | România |
| GALANAKIS GEORGIOS | - | România |
| CHATZILAMPROS PETROS | - | România |
| GALANAKIS EMMANOUIL | - | România |
| GALANAKIS EMMANOUIL | - | România |
| ICHIM DANA-DENIS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 040 566 | -703 801 | 4 928 384 | 1 654 364 | 3 785 410 | 547 211 | 52 |
| 2024 | 36 920 556 | -1 116 295 | 4 974 886 | 1 800 232 | 4 381 390 | 1 251 012 | 51 |
| 2023 | 9 926 906 | -694 108 | 4 077 914 | 1 930 050 | 4 478 206 | 2 367 307 | 24 |
| 2022 | 5 400 045 | -601 824 | 2 571 974 | 2 295 891 | 3 295 006 | 3 061 415 | 68 |
| 2021 | 12 882 381 | 1 006 284 | 3 854 988 | 2 513 615 | 4 959 448 | 3 663 239 | 81 |
| 2020 | 13 882 629 | 1 437 901 | 5 358 150 | 3 061 786 | 4 910 597 | 2 656 955 | 86 |
| 2019 | 8 461 389 | -187 972 | 6 576 095 | 2 614 140 | 5 244 011 | 1 260 877 | 95 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises37 040 566 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE COOPERATIVA AGRICOLĂ”
| Cod CAEN preponderent | 4632 Rev. 2 (echivalent: 4632 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 6 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 4632: Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE COOPERATIVA AGRICOLĂ" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE COOPERATIVA AGRICOLĂ"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE COOPERATIVA AGRICOLĂ"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.800.232 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.381.390 |
| Stocuri | 849.784 |
| Creante | 3.040.634 |
| Casa si conturi la banci | 490.972 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.276 |
| DATORII | 4.974.886 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.251.012 |
| Capital subscris varsat | 1.070.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.920.556 |
| VENITURI TOTALE | 36.996.923 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.113.218 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.116.295 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.116.295 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.930.050 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.478.206 |
| Stocuri | 724.668 |
| Creante | 2.802.040 |
| Casa si conturi la banci | 951.498 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.965 |
| DATORII | 4.077.914 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.367.307 |
| Capital subscris varsat | 1.070.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.926.906 |
| VENITURI TOTALE | 9.983.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.678.076 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 694.108 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 694.108 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.295.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.295.006 |
| Stocuri | 779.198 |
| Creante | 2.495.469 |
| Casa si conturi la banci | 20.339 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.492 |
| DATORII | 2.571.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.061.415 |
| Capital subscris varsat | 1.070.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.400.045 |
| VENITURI TOTALE | 5.491.663 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.093.487 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 601.824 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 601.824 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.513.615 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.959.448 |
| Stocuri | 825.650 |
| Creante | 4.093.664 |
| Casa si conturi la banci | 40.134 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.164 |
| DATORII | 3.854.988 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.663.239 |
| Capital subscris varsat | 1.070.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.882.381 |
| VENITURI TOTALE | 12.871.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.681.055 |
| Profitul brut | 1.190.147 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.006.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.061.786 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.910.597 |
| Stocuri | 905.629 |
| Creante | 3.911.628 |
| Casa si conturi la banci | 93.340 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.722 |
| DATORII | 5.358.150 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.656.955 |
| Capital subscris varsat | 1.070.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.882.629 |
| VENITURI TOTALE | 14.045.785 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.411.492 |
| Profitul brut | 1.634.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.437.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.614.140 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.244.011 |
| Stocuri | 720.741 |
| Creante | 4.505.073 |
| Casa si conturi la banci | 18.197 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.661 |
| DATORII | 6.576.095 |
| PROVIZIOANE | 53.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.260.877 |
| Capital subscris varsat | 1.070.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.461.389 |
| VENITURI TOTALE | 8.617.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.805.632 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 187.972 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 187.972 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.377.872 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.495.553 |
| Stocuri | 517.481 |
| Creante | 879.108 |
| Casa si conturi la banci | 98.964 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.254 |
| DATORII | 3.363.513 |
| PROVIZIOANE | 140.317 |
| CAPITALURI - TOTAL | 398.849 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.630.345 |
| VENITURI TOTALE | 8.613.586 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.581.994 |
| Profitul brut | 31.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.592 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.840.378 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.244.954 |
| Stocuri | 459.109 |
| Creante | 676.288 |
| Casa si conturi la banci | 109.557 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.327 |
| DATORII | 3.668.924 |
| PROVIZIOANE | 77.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 367.258 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.719.068 |
| VENITURI TOTALE | 4.822.112 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.241.677 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 419.565 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 419.565 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| Active imobilizate | 1.015.272 |
| Active circulante | 920.527 |
| Stocuri | 384.442 |
| Creante | 526.551 |
| Disponibilitati | 9.534 |
| Cheltuieli in avans | 16.655 |
| Datorii | 1.165.631 |
| Capitaluri proprii | 786.823 |
| Capital social | 20.000 |
| Cifra de afaceri | 2.818.330 |
| Venituri totale | 2.919.223 |
| Cheltuieli totale | 2.802.430 |
| Profit brut | 116.793 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.092 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 43 |