CREDIT CARD BROKER SRL
| Denumire | CREDIT CARD BROKER SRL |
| CUI | 26705927 |
| Nr. Reg. Com. | J2010003209405 |
| EUID | ROONRC.J2010003209405 |
| CAEN | 6619 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-03-25 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SĂVUICĂ CRISTINA-ADRIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 190 497 | 1 511 789 | 3 204 327 | 84 051 | 7 877 254 | 1 891 101 | 406 |
| 2024 | 35 862 265 | 983 818 | 2 177 159 | 142 419 | 7 520 085 | 1 055 078 | 343 |
| 2023 | 25 484 811 | 360 539 | 2 651 944 | 215 171 | 3 983 687 | 413 773 | 294 |
| 2022 | 23 602 779 | 373 144 | 1 167 086 | 151 791 | 3 867 374 | 407 720 | 298 |
| 2021 | 20 512 045 | 686 730 | 1 350 060 | 3 647 | 3 164 456 | 686 970 | 257 |
| 2020 | 12 280 747 | 679 795 | 935 162 | 0 | 2 138 337 | 748 186 | 257 |
| 2019 | 20 681 965 | 625 228 | 1 000 665 | 22 829 | 2 703 064 | 976 911 | 439 |
| 2018 | 21 040 328 | 725 846 | 1 018 113 | — | — | — | 457 |
| 2017 | 17 365 798 | 171 923 | 2 410 236 | — | — | — | 341 |
Statistics
Commercial networks and enterprises51 190 497 lei
43%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CREDIT CARD BROKER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6619 Rev. 2 (echivalent: 6619 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii |
| Descriere Activitate | Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii |
| Cod CAEN principal | 66 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii |
| Descriere activitate (principal) | Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CREDIT CARD BROKER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CREDIT CARD BROKER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CREDIT CARD BROKER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 142.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.520.085 |
| Creante | 5.882.607 |
| Casa si conturi la banci | 1.637.478 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.170 |
| DATORII | 2.177.159 |
| VENITURI IN AVANS | 4.494.437 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.055.078 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 35.862.265 |
| VENITURI TOTALE | 36.087.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.953.757 |
| Profitul brut | 1.134.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 983.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 343 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 215.171 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.983.687 |
| Creante | 3.981.382 |
| Casa si conturi la banci | 2.305 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.165 |
| DATORII | 2.651.944 |
| VENITURI IN AVANS | 1.189.306 |
| CAPITALURI - TOTAL | 413.773 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.484.811 |
| VENITURI TOTALE | 25.705.734 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.283.912 |
| Profitul brut | 421.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 360.539 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 294 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 151.791 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.867.374 |
| Creante | 3.547.051 |
| Casa si conturi la banci | 320.323 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.258 |
| DATORII | 1.167.086 |
| VENITURI IN AVANS | 2.469.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | 407.720 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.602.779 |
| VENITURI TOTALE | 23.616.954 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.193.843 |
| Profitul brut | 423.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 373.144 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 298 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.647 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.164.456 |
| Creante | 2.956.418 |
| Casa si conturi la banci | 208.038 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.017 |
| DATORII | 1.350.060 |
| VENITURI IN AVANS | 1.136.090 |
| CAPITALURI - TOTAL | 686.970 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.512.045 |
| VENITURI TOTALE | 20.517.525 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.723.259 |
| Profitul brut | 794.266 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 686.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 257 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.138.337 |
| Creante | 1.146.713 |
| Casa si conturi la banci | 991.624 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.423 |
| DATORII | 935.162 |
| VENITURI IN AVANS | 459.412 |
| CAPITALURI - TOTAL | 748.186 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.280.747 |
| VENITURI TOTALE | 12.555.859 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.767.845 |
| Profitul brut | 788.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 679.795 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 257 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.829 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.703.064 |
| Creante | 2.643.340 |
| Casa si conturi la banci | 59.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.199 |
| DATORII | 1.000.665 |
| VENITURI IN AVANS | 754.516 |
| CAPITALURI - TOTAL | 976.911 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.681.965 |
| VENITURI TOTALE | 20.682.030 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.957.775 |
| Profitul brut | 724.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 625.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 439 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.633 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.696.129 |
| Creante | 2.970.377 |
| Casa si conturi la banci | 725.752 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.109 |
| DATORII | 1.018.113 |
| VENITURI IN AVANS | 1.892.696 |
| CAPITALURI - TOTAL | 827.062 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.040.328 |
| VENITURI TOTALE | 21.040.332 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.203.132 |
| Profitul brut | 837.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 725.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 457 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.700.379 |
| Creante | 2.533.858 |
| Casa si conturi la banci | 166.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.985 |
| DATORII | 2.410.236 |
| CAPITALURI - TOTAL | 296.128 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.365.798 |
| VENITURI TOTALE | 17.416.547 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.211.220 |
| Profitul brut | 205.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 171.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.487.263 |
| Creante | 1.373.869 |
| Casa si conturi la banci | 113.394 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.884 |
| DATORII | 1.363.067 |
| CAPITALURI - TOTAL | 131.080 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.927.016 |
| VENITURI TOTALE | 12.976.385 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.825.860 |
| Profitul brut | 150.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 130.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 235 |