AZARIA FOOD SRL
| Denumire | AZARIA FOOD SRL |
| CUI | 26539557 |
| Nr. Reg. Com. | J12/275/2010 |
| EUID | ROONRC.J12/275/2010 |
| CAEN | 4636 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-02-18 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOTĂU BOGDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 067 572 | 1 692 588 | 12 984 101 | 954 562 | 13 752 320 | 1 814 835 | 11 |
| 2024 | 44 295 632 | 1 844 821 | 12 874 288 | 1 105 802 | 13 692 002 | 1 977 096 | 10 |
| 2023 | 36 211 780 | 1 346 112 | 7 782 508 | 940 569 | 8 279 074 | 1 478 387 | 10 |
| 2022 | 28 306 387 | 2 187 052 | 6 047 695 | 706 134 | 7 625 368 | 2 299 367 | 8 |
| 2021 | 23 919 394 | 1 889 528 | 4 437 930 | 416 330 | 5 962 458 | 2 001 843 | 6 |
| 2020 | 14 346 751 | 885 458 | 3 555 712 | 406 868 | 4 137 587 | 997 773 | 5 |
| 2019 | 18 493 225 | 1 058 819 | 2 930 594 | 518 158 | 3 529 101 | 1 171 134 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises40 067 572 lei
-10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AZARIA FOOD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4636 Rev. 2 (echivalent: 4636 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 4636: Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AZARIA FOOD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AZARIA FOOD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AZARIA FOOD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.105.802 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.692.002 |
| Stocuri | 1.721.868 |
| Creante | 10.289.584 |
| Casa si conturi la banci | 1.680.550 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.580 |
| DATORII | 12.874.288 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.977.096 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.295.632 |
| VENITURI TOTALE | 44.548.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.414.860 |
| Profitul brut | 2.133.241 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.844.821 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 940.569 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.279.074 |
| Stocuri | 1.614.115 |
| Creante | 5.158.300 |
| Casa si conturi la banci | 1.506.659 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.252 |
| DATORII | 7.782.508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.478.387 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.211.780 |
| VENITURI TOTALE | 36.452.085 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.900.511 |
| Profitul brut | 1.551.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.346.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 706.134 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.625.368 |
| Stocuri | 1.992.666 |
| Creante | 4.106.472 |
| Casa si conturi la banci | 1.526.230 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.560 |
| DATORII | 6.047.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.299.367 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.306.387 |
| VENITURI TOTALE | 28.485.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.009.930 |
| Profitul brut | 2.475.620 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.187.052 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 416.330 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.962.458 |
| Stocuri | 710.779 |
| Creante | 2.654.471 |
| Casa si conturi la banci | 2.597.208 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.985 |
| DATORII | 4.437.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.001.843 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.919.394 |
| VENITURI TOTALE | 24.007.253 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.813.273 |
| Profitul brut | 2.193.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.889.528 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 406.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.137.587 |
| Stocuri | 290.348 |
| Creante | 1.579.126 |
| Casa si conturi la banci | 2.268.113 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.030 |
| DATORII | 3.555.712 |
| CAPITALURI - TOTAL | 997.773 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.346.751 |
| VENITURI TOTALE | 14.408.053 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.401.703 |
| Profitul brut | 1.006.350 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 885.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 518.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.529.101 |
| Stocuri | 293.238 |
| Creante | 2.495.576 |
| Casa si conturi la banci | 740.287 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.469 |
| DATORII | 2.930.594 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.171.134 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.493.225 |
| VENITURI TOTALE | 18.607.041 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.370.027 |
| Profitul brut | 1.237.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.058.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.072.968 |
| Stocuri | 565.279 |
| Creante | 1.717.347 |
| Casa si conturi la banci | 790.342 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.105 |
| DATORII | 2.273.558 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.084.687 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.759.777 |
| VENITURI TOTALE | 15.794.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.670.124 |
| Profitul brut | 1.124.054 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 972.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 199.198 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.401.760 |
| Stocuri | 363.840 |
| Creante | 1.726.110 |
| Casa si conturi la banci | 1.311.810 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.666 |
| DATORII | 2.563.262 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.053.362 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.207.673 |
| VENITURI TOTALE | 14.261.684 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.164.128 |
| Profitul brut | 1.097.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 941.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 88.286 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.170.847 |
| Stocuri | 269.800 |
| Creante | 1.473.361 |
| Casa si conturi la banci | 427.686 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.033 |
| DATORII | 1.410.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 852.231 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.339.000 |
| VENITURI TOTALE | 12.398.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.520.503 |
| Profitul brut | 877.606 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 739.916 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |