GRANULATECH SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
| Denumire | GRANULATECH SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| CUI | 26406348 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000038334 |
| EUID | ROONRC.J2010000038334 |
| CAEN | 3821 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-01-15 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 453 269 | 1 530 993 | 7 414 668 | 586 980 | 12 778 058 | 5 950 370 | 21 |
| 2024 | 11 962 433 | 116 493 | 6 925 055 | 606 267 | 10 724 058 | 4 419 377 | 6 |
| 2023 | 8 174 284 | 159 887 | 3 309 119 | 435 915 | 7 176 089 | 4 302 885 | 4 |
| 2022 | 4 845 053 | 1 702 620 | 8 191 539 | 321 155 | 12 349 476 | 4 479 092 | 5 |
| 2021 | 4 467 970 | 960 628 | 3 696 842 | 331 155 | 6 128 777 | 2 776 471 | 7 |
| 2020 | 4 073 125 | 80 541 | 4 024 106 | 336 155 | 5 503 794 | 1 815 843 | 0 |
| 2019 | 2 837 818 | 1 472 181 | 778 130 | 239 488 | 2 273 944 | 1 735 302 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 453 269 lei
163%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GRANULATECH SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ”
| Cod CAEN preponderent | 3821 Rev. 2 (echivalent: 3821 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 3821: Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GRANULATECH SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GRANULATECH SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GRANULATECH SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 606.267 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.724.058 |
| Stocuri | 122.206 |
| Creante | 10.595.945 |
| Casa si conturi la banci | 5.907 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.107 |
| DATORII | 6.925.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.419.377 |
| Capital subscris varsat | 50.500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.962.433 |
| VENITURI TOTALE | 11.894.703 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.755.784 |
| Profitul brut | 138.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 116.493 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 435.915 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.176.089 |
| Stocuri | 219.337 |
| Creante | 6.798.033 |
| Casa si conturi la banci | 158.719 |
| DATORII | 3.309.119 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.302.885 |
| Capital subscris varsat | 50.500 |
| Cifra de afaceri neta | 8.174.284 |
| VENITURI TOTALE | 8.268.872 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.076.743 |
| Profitul brut | 192.129 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 159.887 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| Active imobilizate | 321.155 |
| Active circulante | 12.349.476 |
| Stocuri | 5.620.544 |
| Creante | 6.709.489 |
| Disponibilitati | 19.443 |
| Datorii | 8.191.539 |
| Capitaluri proprii | 4.479.092 |
| Capital social | 50.500 |
| Cifra de afaceri | 4.845.053 |
| Venituri totale | 4.928.181 |
| Cheltuieli totale | 3.192.303 |
| Profit brut | 1.735.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.702.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 331.155 |
| Active circulante | 6.128.777 |
| Stocuri | 91.653 |
| Creante | 5.708.676 |
| Disponibilitati | 328.448 |
| Cheltuieli in avans | 13.381 |
| Datorii | 3.696.842 |
| Capitaluri proprii | 2.776.471 |
| Capital social | 50.500 |
| Cifra de afaceri | 4.467.970 |
| Venituri totale | 4.497.791 |
| Cheltuieli totale | 3.501.347 |
| Profit brut | 996.444 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 960.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 336.155 |
| Active circulante | 5.503.794 |
| Stocuri | 1.200.068 |
| Creante | 4.278.940 |
| Disponibilitati | 24.786 |
| Datorii | 4.024.106 |
| Capitaluri proprii | 1.815.843 |
| Capital social | 50.500 |
| Cifra de afaceri | 4.073.125 |
| Venituri totale | 4.017.228 |
| Cheltuieli totale | 3.898.444 |
| Profit brut | 118.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 239.488 |
| Active circulante | 2.273.944 |
| Stocuri | 494.399 |
| Creante | 1.451.805 |
| Disponibilitati | 327.740 |
| Datorii | 778.130 |
| Capitaluri proprii | 1.735.302 |
| Capital social | 50.500 |
| Cifra de afaceri | 2.837.818 |
| Venituri totale | 3.080.078 |
| Cheltuieli totale | 1.578.353 |
| Profit brut | 1.501.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.472.181 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 82.156 |
| Active circulante | 603.812 |
| Stocuri | 511.444 |
| Creante | 69.207 |
| Disponibilitati | 23.161 |
| Datorii | 422.846 |
| Capitaluri proprii | 263.122 |
| Capital social | 50.500 |
| Cifra de afaceri | 587.658 |
| Venituri totale | 638.659 |
| Cheltuieli totale | 367.003 |
| Profit brut | 271.656 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 265.876 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 82.156 |
| Active circulante | 296.627 |
| Stocuri | 86.333 |
| Creante | 184.941 |
| Disponibilitati | 25.353 |
| Datorii | 381.537 |
| Capitaluri proprii | -2.754 |
| Capital social | 50.500 |
| Cifra de afaceri | 294.856 |
| Venituri totale | 398.773 |
| Cheltuieli totale | 521.327 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 122.554 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 122.554 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 284.663 |
| Active circulante | 228.251 |
| Stocuri | 20.119 |
| Creante | 196.554 |
| Disponibilitati | 11.578 |
| Datorii | 393.114 |
| Capitaluri proprii | 119.800 |
| Capital social | 50.500 |
| Cifra de afaceri | 470.994 |
| Venituri totale | 480.109 |
| Cheltuieli totale | 473.898 |
| Profit brut | 6.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.741 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |