2PERFORMANT NETWORK S.A.
| Denumire | 2PERFORMANT NETWORK S.A. |
| CUI | 26405652 |
| Nr. Reg. Com. | J40/493/2010 |
| EUID | ROONRC.J40/493/2010 |
| CAEN | 6209 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-01-15 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOERESCU DORIN-CRISTIAN | - | România |
| PATZELT ANDA-IRINA | - | România |
| CÎRCIUMARU IULIAN-FLORENTIN | - | România |
| VLADIMIR OANE | - | România |
| MATEI MIHAIL PAVEL | - | România |
| FRANCU CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 038 515 | -1 416 932 | 10 166 010 | 19 197 531 | 3 054 970 | 6 149 107 | 35 |
| 2024 | 48 055 232 | -1 357 488 | 12 003 434 | 16 481 698 | 7 032 243 | 7 566 039 | 40 |
| 2023 | 46 361 151 | 869 432 | 6 866 837 | 10 351 867 | 7 379 892 | 8 927 415 | 38 |
| 2022 | 35 066 198 | 258 454 | 4 035 371 | 5 772 835 | 7 142 295 | 6 903 118 | 36 |
| 2021 | 25 747 882 | -699 939 | 2 463 083 | 3 138 699 | 7 232 550 | 6 644 664 | 29 |
| 2020 | 20 282 448 | 818 689 | 2 176 321 | 2 784 877 | 2 628 290 | 2 018 717 | 22 |
| 2019 | 15 528 123 | 701 453 | 2 442 928 | 2 392 504 | 2 309 569 | 1 129 161 | 17 |
| 2018 | 12 890 415 | -348 273 | 2 537 445 | — | — | — | 17 |
| 2017 | 13 028 576 | 54 813 | 2 320 560 | — | — | — | 14 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises48 038 515 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “2PERFORMANT NETWORK S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 6209 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 6 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6209: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „2PERFORMANT NETWORK S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „2PERFORMANT NETWORK S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „2PERFORMANT NETWORK S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.481.698 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.032.243 |
| Creante | 1.721.672 |
| Casa si conturi la banci | 5.310.571 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.064 |
| DATORII | 12.003.434 |
| VENITURI IN AVANS | 4.104.532 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.566.039 |
| Capital subscris varsat | 1.303.304 |
| Cifra de afaceri neta | 48.055.232 |
| VENITURI TOTALE | 57.019.285 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.376.773 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.357.488 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.357.488 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.351.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.379.892 |
| Creante | 3.165.857 |
| Casa si conturi la banci | 4.214.035 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.442.816 |
| DATORII | 6.866.837 |
| VENITURI IN AVANS | 3.380.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.927.415 |
| Capital subscris varsat | 1.303.304 |
| Cifra de afaceri neta | 46.361.151 |
| VENITURI TOTALE | 52.614.169 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.627.091 |
| Profitul brut | 987.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 869.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.772.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.142.295 |
| Creante | 2.700.906 |
| Casa si conturi la banci | 4.441.389 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 653.689 |
| DATORII | 4.035.371 |
| VENITURI IN AVANS | 2.630.330 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.903.118 |
| Capital subscris varsat | 1.239.926 |
| Cifra de afaceri neta | 35.066.198 |
| VENITURI TOTALE | 39.051.895 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.685.954 |
| Profitul brut | 365.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 258.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.138.699 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.232.550 |
| Creante | 2.387.923 |
| Casa si conturi la banci | 4.844.627 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 766.905 |
| DATORII | 2.463.083 |
| VENITURI IN AVANS | 2.003.610 |
| PROVIZIOANE | 26.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.644.664 |
| Capital subscris varsat | 619.963 |
| Cifra de afaceri neta | 25.747.882 |
| VENITURI TOTALE | 27.279.004 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.978.943 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 699.939 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 699.939 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.784.877 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.628.290 |
| Creante | 1.921.164 |
| Casa si conturi la banci | 707.126 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 252.291 |
| DATORII | 2.176.321 |
| VENITURI IN AVANS | 1.443.623 |
| PROVIZIOANE | 26.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.018.717 |
| Capital subscris varsat | 105.443 |
| Cifra de afaceri neta | 20.282.448 |
| VENITURI TOTALE | 21.402.771 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.442.910 |
| Profitul brut | 959.861 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 818.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.392.504 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.309.569 |
| Creante | 1.961.148 |
| Casa si conturi la banci | 348.421 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.421 |
| DATORII | 2.442.928 |
| VENITURI IN AVANS | 1.112.608 |
| PROVIZIOANE | 26.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.129.161 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.528.123 |
| VENITURI TOTALE | 16.496.834 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.688.309 |
| Profitul brut | 808.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 701.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.901.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.659.558 |
| Stocuri | 516 |
| Creante | 1.510.369 |
| Casa si conturi la banci | 148.673 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.647 |
| DATORII | 2.537.445 |
| VENITURI IN AVANS | 619.375 |
| PROVIZIOANE | 26.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 411.632 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.890.415 |
| VENITURI TOTALE | 14.144.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.476.766 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 332.197 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 348.273 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.387.931 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.057.522 |
| Creante | 1.824.085 |
| Casa si conturi la banci | 233.437 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 115.328 |
| DATORII | 2.320.560 |
| VENITURI IN AVANS | 453.386 |
| PROVIZIOANE | 26.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 759.905 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.028.576 |
| VENITURI TOTALE | 13.680.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.585.396 |
| Profitul brut | 94.987 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 54.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.066.695 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.280.473 |
| Creante | 2.031.465 |
| Casa si conturi la banci | 249.008 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 140.909 |
| DATORII | 2.587.074 |
| VENITURI IN AVANS | 177.493 |
| PROVIZIOANE | 18.418 |
| CAPITALURI - TOTAL | 705.092 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.909.795 |
| VENITURI TOTALE | 12.005.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.255.823 |
| Profitul brut | 749.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 738.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-22 09:55:10 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-22 09:55:10 |