HIGH CONSTRUCTION SRL

Cauta alta firma:
HIGH CONSTRUCTION SRL
CUI: 26396007RegCom: J2010000139235EUID: ROONRC.J23/139/2010CAEN: 4100Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. LINIA DE CENTURA, NR.50, ET.1

Denumire HIGH CONSTRUCTION SRL
CUI 26396007
Nr. Reg. Com. J2010000139235
EUID ROONRC.J23/139/2010
CAEN 4100
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2010-01-13 (16 ani)

Adresa JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. LINIA DE CENTURA, NR.50, ET.1
Cod Poștal 77175
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BÜYÜKHANLI AHMET-EMRE-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 146 485 033 2 505 247 47 307 580 3 496 213 49 484 893 2 506 447 80
2024 82 785 484 70 869 55 984 136 6 456 237 57 621 964 5 735 470 84
2023 108 379 852 241 834 54 321 582 7 078 005 55 157 903 5 657 023 95
2022 167 891 044 9 126 177 68 646 334 5 660 070 70 129 785 5 332 318 107
2021 66 457 154 750 487 114 669 916 4 490 990 107 360 342 -3 810 197 107
2020 78 777 666 3 384 516 41 673 959 5 281 246 33 541 720 -4 560 684 91
2019 90 300 534 -1 563 552 42 579 938 3 328 251 31 426 606 -7 945 200 87
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
146 485 033 lei
77%
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HIGH CONSTRUCTION SRL”
Cod CAEN preponderent 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3)
Obiect Activitate Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Descriere Activitate Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Cod CAEN principal 41
Descriere activitate (principal) —
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. LINIA DE CENTURA, NR.50, ET.1
Poziția în Topul Firmelor 2025
Poziția HIGH CONSTRUCTION SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 3548 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei

Locul 206 în Ilfov pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
2.505.247 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „HIGH CONSTRUCTION SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „HIGH CONSTRUCTION SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „HIGH CONSTRUCTION SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HIGH CONSTRUCTION SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „HIGH CONSTRUCTION SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „HIGH CONSTRUCTION SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „HIGH CONSTRUCTION SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HIGH CONSTRUCTION SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 6.456.237
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 57.621.964
Stocuri 14.153.200
Creante 43.404.583
Casa si conturi la banci 64.181
CHELTUIELI IN AVANS 216.049
DATORII 55.984.136
PROVIZIOANE 2.574.644
CAPITALURI - TOTAL 5.735.470
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 82.785.484
VENITURI TOTALE 83.723.199
CHELTUIELI TOTALE 83.590.554
Profitul brut 132.645
Pierdere bruta 0
Profitul net 70.869
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 84

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 7.078.005
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 55.157.903
Stocuri 12.947.418
Creante 42.151.837
Casa si conturi la banci 58.648
CHELTUIELI IN AVANS 53.566
DATORII 54.321.582
PROVIZIOANE 2.310.869
CAPITALURI - TOTAL 5.657.023
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 108.379.852
VENITURI TOTALE 110.073.996
CHELTUIELI TOTALE 109.736.353
Profitul brut 337.643
Pierdere bruta 0
Profitul net 241.834
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 95

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 5.660.070
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 70.129.785
Stocuri 13.799.328
Creante 56.260.660
Casa si conturi la banci 69.797
CHELTUIELI IN AVANS 64.918
DATORII 68.646.334
PROVIZIOANE 1.876.121
CAPITALURI - TOTAL 5.332.318
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 167.891.044
VENITURI TOTALE 133.865.952
CHELTUIELI TOTALE 123.073.074
Profitul brut 10.792.878
Pierdere bruta 0
Profitul net 9.126.177
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 107

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.490.990
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 107.360.342
Stocuri 51.951.459
Creante 55.378.337
Casa si conturi la banci 30.546
CHELTUIELI IN AVANS 17.590
DATORII 114.669.916
PROVIZIOANE 1.009.203
CAPITALURI - TOTAL -3.810.197
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 66.457.154
VENITURI TOTALE 112.786.242
CHELTUIELI TOTALE 111.964.049
Profitul brut 822.193
Pierdere bruta 0
Profitul net 750.487
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 107

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 5.281.246
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 33.541.720
Stocuri 18.402.649
Creante 15.110.660
Casa si conturi la banci 28.411
CHELTUIELI IN AVANS 315
DATORII 41.673.959
PROVIZIOANE 1.710.006
CAPITALURI - TOTAL -4.560.684
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 78.777.666
VENITURI TOTALE 86.876.011
CHELTUIELI TOTALE 83.219.173
Profitul brut 3.656.838
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.384.516
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 91

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.328.251
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 31.426.606
Stocuri 11.705.429
Creante 19.696.836
Casa si conturi la banci 24.341
DATORII 42.579.938
PROVIZIOANE 120.119
CAPITALURI - TOTAL -7.945.200
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 90.300.534
VENITURI TOTALE 90.476.523
CHELTUIELI TOTALE 92.040.075
Profitul brut 0
Pierdere bruta 1.563.552
Profitul net 0
Pierdere neta 1.563.552
Numar mediu de salariati 87

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.389.185
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 18.718.457
Stocuri 5.487.469
Creante 13.220.877
Casa si conturi la banci 10.111
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 26.332.152
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 157.138
CAPITALURI - TOTAL -6.381.648
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 74.658.992
VENITURI TOTALE 74.980.400
CHELTUIELI TOTALE 75.392.557
Profitul brut 0
Pierdere bruta 412.157
Profitul net 0
Pierdere neta 412.157
Numar mediu de salariati 69

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.146.108
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 19.528.497
Stocuri 7.559.796
Creante 11.828.673
Casa si conturi la banci 140.028
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 26.295.910
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 246.437
CAPITALURI - TOTAL -5.867.742
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 64.253.204
VENITURI TOTALE 64.318.371
CHELTUIELI TOTALE 66.562.797
Profitul brut 0
Pierdere bruta 2.244.426
Profitul net 0
Pierdere neta 2.244.426
Numar mediu de salariati 44

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 323.816
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 16.367.572
Stocuri 6.979.197
Creante 9.212.565
Casa si conturi la banci 175.810
DATORII 20.314.703
CAPITALURI - TOTAL -3.623.315
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 60.756.438
VENITURI TOTALE 60.768.286
CHELTUIELI TOTALE 60.677.368
Profitul brut 90.918
Pierdere bruta 0
Profitul net 63.930
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 37
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).