LUBBERS ROMANIA SRL – CUI 26390799
Pe scurt
LUBBERS ROMANIA SRL are CUI 26390799, număr de înregistrare J2010000041293 și sediul în Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 31.507.594 lei, un profit net de 538.212 lei și un număr mediu de 43 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LUBBERS ROMANIA SRL |
| CUI | 26390799 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000041293 |
| EUID | ROONRC.J2010000041293 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-01-12 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PAT JAN | depline exercitate separat | Olanda |
| FÎNARU DRAGOȘ BOGDAN | depline exercitate separat | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 507 594 | 538 212 | 3 101 689 | 680 865 | 8 110 445 | 6 134 310 | 43 |
| 2024 | 28 521 038 | 610 972 | 2 621 972 | 971 671 | 8 123 359 | 6 890 248 | 44 |
| 2023 | 25 968 184 | 125 000 | 3 182 508 | 571 408 | 9 768 417 | 7 671 380 | 44 |
| 2022 | 27 976 848 | 2 249 322 | 1 890 845 | 601 870 | 8 447 713 | 7 546 380 | 42 |
| 2021 | 24 738 082 | 1 215 635 | 2 164 480 | 867 641 | 6 291 527 | 5 297 059 | 46 |
| 2020 | 22 790 931 | 155 636 | 1 661 473 | 794 017 | 6 117 436 | 5 516 083 | 48 |
| 2019 | 32 570 315 | 322 332 | 2 271 824 | 1 017 938 | 7 412 382 | 6 411 805 | 58 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 507 594 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUBBERS ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Prahova , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 357 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AURORA EXPEDIŢII SRL – locul 353, 31,54 mil. lei, Maramureş
- SIA TOURS SRL – locul 353, 1,50 mil. lei, Hunedoara
- MARTON SPEED TRAVEL SRL – locul 353, 959.482 lei, Harghita
- PĂTRU CĂTĂIULI SRL – locul 353, 371.369 lei, Argeş
- RENADA GOLD TAX S.R.L. – locul 353, 218.601 lei, Galaţi
- SEA TRANS S.R.L. – locul 354, 31,53 mil. lei, Ialomiţa
- COSTRANS-AUTO SRL – locul 354, 1,49 mil. lei, Vaslui
- TRANS COV NECDAFI S.R.L. – locul 354, 957.844 lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUBBERS ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUBBERS ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUBBERS ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 971.671 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.123.359 |
| Stocuri | 156.005 |
| Creante | 5.410.082 |
| Casa si conturi la banci | 2.557.272 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 417.190 |
| DATORII | 2.621.972 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.890.248 |
| Capital subscris varsat | 80.460 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 28.521.038 |
| VENITURI TOTALE | 28.768.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.030.838 |
| Profitul brut | 737.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 610.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 571.408 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.768.417 |
| Stocuri | 240.517 |
| Creante | 4.611.421 |
| Casa si conturi la banci | 4.916.479 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 514.063 |
| DATORII | 3.182.508 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.671.380 |
| Capital subscris varsat | 80.460 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 25.968.184 |
| VENITURI TOTALE | 26.102.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.939.154 |
| Profitul brut | 163.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 125.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 601.870 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.447.713 |
| Stocuri | 248.058 |
| Creante | 5.376.615 |
| Casa si conturi la banci | 2.823.040 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 387.642 |
| DATORII | 1.890.845 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.546.380 |
| Capital subscris varsat | 80.460 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 27.976.848 |
| VENITURI TOTALE | 28.431.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.801.701 |
| Profitul brut | 2.629.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.249.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 867.641 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.291.527 |
| Stocuri | 210.314 |
| Creante | 3.913.606 |
| Casa si conturi la banci | 2.167.607 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 302.371 |
| DATORII | 2.164.480 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.297.059 |
| Capital subscris varsat | 80.460 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 24.738.082 |
| VENITURI TOTALE | 24.910.401 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.474.194 |
| Profitul brut | 1.436.207 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.215.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 794.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.117.436 |
| Stocuri | 117.046 |
| Creante | 3.571.248 |
| Casa si conturi la banci | 2.429.142 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 275.511 |
| DATORII | 1.661.473 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 9.408 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.516.083 |
| Capital subscris varsat | 80.460 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 22.790.931 |
| VENITURI TOTALE | 23.246.683 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.054.190 |
| Profitul brut | 192.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 155.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.017.938 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.412.382 |
| Stocuri | 79.108 |
| Creante | 5.508.274 |
| Casa si conturi la banci | 1.825.000 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 262.717 |
| DATORII | 2.271.824 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 9.408 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.411.805 |
| Capital subscris varsat | 80.460 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 32.570.315 |
| VENITURI TOTALE | 32.667.495 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.259.444 |
| Profitul brut | 408.051 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 322.332 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.092.681 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.944.657 |
| Stocuri | 127.908 |
| Creante | 6.224.778 |
| Casa si conturi la banci | 591.971 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 272.391 |
| DATORII | 2.210.211 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 10.045 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.089.473 |
| Capital subscris varsat | 80.460 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 34.440.855 |
| VENITURI TOTALE | 34.639.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.432.093 |
| Profitul brut | 1.207.543 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.014.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 656.892 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.140.525 |
| Stocuri | 76.096 |
| Creante | 8.271.500 |
| Casa si conturi la banci | 792.929 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 235.050 |
| DATORII | 3.309.322 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 14.571 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.708.574 |
| Capital subscris varsat | 80.460 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 29.454.388 |
| VENITURI TOTALE | 30.590.206 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.270.207 |
| Profitul brut | 1.319.999 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.118.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.018.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.478.411 |
| Stocuri | 51.701 |
| Creante | 6.013.716 |
| Casa si conturi la banci | 412.994 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 264.007 |
| DATORII | 2.124.045 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 45.984 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.590.544 |
| Capital subscris varsat | 80.460 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 25.805.501 |
| VENITURI TOTALE | 26.278.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.510.078 |
| Profitul brut | 768.728 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 641.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |