SANAMED HOSPITAL SRL
| Denumire | SANAMED HOSPITAL SRL |
| CUI | 26276418 |
| Nr. Reg. Com. | J2009011368408 |
| EUID | ROONRC.J2009011368408 |
| CAEN | 8622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-11-30 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FĂȚĂILĂ NICULINA-MĂDĂLINA | EXERCITATE SEPARAT | România |
| ȚONCU IOANA-ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 246 390 | -3 760 362 | 58 913 680 | 11 941 148 | 8 894 694 | -37 493 679 | 0 |
| 2024 | 30 386 884 | -5 648 765 | 54 731 070 | 15 155 984 | 5 841 769 | -33 733 317 | 74 |
| 2023 | 25 436 749 | -6 770 426 | 50 779 679 | 17 984 340 | 5 387 564 | -28 084 552 | 74 |
| 2022 | 15 981 720 | -12 560 278 | 44 916 987 | 21 183 260 | 3 342 907 | -21 314 127 | 80 |
| 2021 | 11 539 703 | -12 438 631 | 32 955 811 | 24 767 456 | 1 090 493 | -8 676 361 | 79 |
| 2020 | 7 785 491 | -6 204 631 | 27 247 601 | 21 410 366 | 2 303 608 | -4 988 303 | 91 |
| 2019 | 7 374 480 | 717 553 | 7 002 920 | 5 421 488 | 2 791 794 | 1 216 328 | 64 |
| 2018 | 6 627 900 | 789 958 | 2 098 996 | — | — | — | 66 |
| 2017 | 5 774 592 | 214 444 | 2 559 812 | — | — | — | 67 |
Statistics
Commercial networks and enterprises37 246 390 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SANAMED HOSPITAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8622 Rev. 2 (echivalent: 8622 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SANAMED HOSPITAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SANAMED HOSPITAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SANAMED HOSPITAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.155.984 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.841.769 |
| Stocuri | 976.707 |
| Creante | 4.845.983 |
| Casa si conturi la banci | 19.079 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 54.731.070 |
| CAPITALURI - TOTAL | -33.733.317 |
| Capital subscris varsat | 526.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.386.884 |
| VENITURI TOTALE | 30.510.016 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.158.781 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.648.765 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.648.765 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.984.340 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.387.564 |
| Stocuri | 555.809 |
| Creante | 4.821.013 |
| Casa si conturi la banci | 10.742 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -676.777 |
| DATORII | 50.779.679 |
| CAPITALURI - TOTAL | -28.084.552 |
| Capital subscris varsat | 526.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.436.749 |
| VENITURI TOTALE | 25.491.844 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.262.270 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.770.426 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.770.426 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.183.260 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.342.907 |
| Stocuri | 436.020 |
| Creante | 2.891.023 |
| Casa si conturi la banci | 15.864 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -923.307 |
| DATORII | 44.916.987 |
| CAPITALURI - TOTAL | -21.314.127 |
| Capital subscris varsat | 526.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.981.720 |
| VENITURI TOTALE | 16.029.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.589.751 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.560.278 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.560.278 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.767.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.090.493 |
| Stocuri | 433.483 |
| Creante | 2.786.848 |
| Casa si conturi la banci | -2.129.838 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -1.578.499 |
| DATORII | 32.955.811 |
| CAPITALURI - TOTAL | -8.676.361 |
| Capital subscris varsat | 526.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.539.703 |
| VENITURI TOTALE | 11.557.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.996.373 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.438.631 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.438.631 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.410.366 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.303.608 |
| Stocuri | 41.381 |
| Creante | 799.963 |
| Casa si conturi la banci | 1.462.264 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -1.454.676 |
| DATORII | 27.247.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.988.303 |
| Capital subscris varsat | 392.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.785.491 |
| VENITURI TOTALE | 8.092.690 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.297.321 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.204.631 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.204.631 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.125.650 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.296.620 |
| Stocuri | 25.659 |
| Creante | 550.387 |
| Casa si conturi la banci | 720.574 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.424 |
| DATORII | 2.098.996 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.328.698 |
| Capital subscris varsat | 390.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.627.900 |
| VENITURI TOTALE | 6.628.039 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.696.640 |
| Profitul brut | 931.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 789.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.220.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.076.360 |
| Stocuri | 11.288 |
| Creante | 869.930 |
| Casa si conturi la banci | 195.142 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.565 |
| DATORII | 2.559.812 |
| CAPITALURI - TOTAL | 740.376 |
| Capital subscris varsat | 390.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.774.592 |
| VENITURI TOTALE | 5.793.701 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.537.543 |
| Profitul brut | 256.158 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 214.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.280.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 834.032 |
| Stocuri | 14.132 |
| Creante | 754.279 |
| Casa si conturi la banci | 65.621 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 237 |
| DATORII | 2.588.369 |
| CAPITALURI - TOTAL | 525.932 |
| Capital subscris varsat | 390.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.164.691 |
| VENITURI TOTALE | 5.177.578 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.145.711 |
| Profitul brut | 31.867 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |