AGRO-EST MUNTENIA SRL
| Denumire | AGRO-EST MUNTENIA SRL |
| CUI | 26121880 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000760109 |
| EUID | ROONRC.J2009000760109 |
| CAEN | 4685 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-10-19 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MORARU MIHAI-RĂZVAN | - | România |
| BĂLESCU FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 521 811 | -38 710 342 | 120 926 531 | 31 005 740 | 65 598 666 | -25 192 887 | 67 |
| 2024 | 150 340 415 | -460 450 | 122 223 414 | 36 453 875 | 98 742 287 | 14 311 605 | 87 |
| 2023 | 140 205 963 | 4 837 294 | 99 726 643 | 30 395 330 | 80 048 750 | 12 100 516 | 66 |
| 2022 | 151 570 189 | 3 803 484 | 84 545 243 | 22 170 941 | 70 345 655 | 7 798 820 | 51 |
| 2021 | 114 989 378 | 1 558 617 | 49 492 982 | 6 808 035 | 49 218 924 | 6 459 104 | 41 |
| 2020 | 90 502 919 | 1 158 177 | 46 478 586 | 10 483 308 | 43 282 832 | 8 046 140 | 52 |
| 2019 | 100 381 842 | 881 450 | 47 560 588 | 10 610 086 | 41 507 589 | 6 442 393 | 47 |
| 2018 | 83 964 639 | 1 619 499 | 43 344 325 | — | — | — | 38 |
| 2017 | 76 237 882 | 2 431 482 | 36 040 492 | — | — | — | 32 |
Statistics
Commercial networks and enterprises54 521 811 lei
-64%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRO-EST MUNTENIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4685 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Buzău , domeniul 4685: Comerț cu ridicata al produselor chimice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRO-EST MUNTENIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRO-EST MUNTENIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRO-EST MUNTENIA SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2012-06-01 |
| Data reactivare | 2012-07-06 |
| Data publicare | 2012-06-08 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.453.875 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 98.742.287 |
| Stocuri | 41.403.384 |
| Creante | 55.995.199 |
| Casa si conturi la banci | 1.343.704 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.551.220 |
| DATORII | 122.223.414 |
| VENITURI IN AVANS | 86.588 |
| PROVIZIOANE | 125.775 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.311.605 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 150.340.415 |
| VENITURI TOTALE | 163.349.844 |
| CHELTUIELI TOTALE | 163.810.294 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 460.450 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 460.450 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.395.330 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.048.750 |
| Stocuri | 39.660.201 |
| Creante | 39.781.716 |
| Casa si conturi la banci | 606.833 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.656.533 |
| DATORII | 99.726.643 |
| VENITURI IN AVANS | 141.088 |
| PROVIZIOANE | 132.366 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.100.516 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 140.205.963 |
| VENITURI TOTALE | 163.008.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 158.171.306 |
| Profitul brut | 4.837.294 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.837.294 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.170.941 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 70.345.655 |
| Stocuri | 27.084.294 |
| Creante | 42.602.826 |
| Casa si conturi la banci | 658.535 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.817 |
| DATORII | 84.545.243 |
| VENITURI IN AVANS | 195.606 |
| PROVIZIOANE | 49.744 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.798.820 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 151.570.189 |
| VENITURI TOTALE | 154.411.610 |
| CHELTUIELI TOTALE | 150.308.604 |
| Profitul brut | 4.103.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.803.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.808.035 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.218.924 |
| Stocuri | 16.484.097 |
| Creante | 29.703.873 |
| Casa si conturi la banci | 3.030.954 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.761 |
| DATORII | 49.492.982 |
| VENITURI IN AVANS | 80.188 |
| PROVIZIOANE | 53.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.459.104 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 114.989.378 |
| VENITURI TOTALE | 121.240.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.428.883 |
| Profitul brut | 1.811.675 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.558.617 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.483.308 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.282.832 |
| Stocuri | 17.315.082 |
| Creante | 25.851.231 |
| Casa si conturi la banci | 116.519 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 758.586 |
| DATORII | 46.478.586 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.046.140 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 90.502.919 |
| VENITURI TOTALE | 101.055.524 |
| CHELTUIELI TOTALE | 99.499.209 |
| Profitul brut | 1.556.315 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.158.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.610.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.507.589 |
| Stocuri | 16.963.012 |
| Creante | 24.346.241 |
| Casa si conturi la banci | 198.336 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.885.306 |
| DATORII | 47.560.588 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.442.393 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 100.381.842 |
| VENITURI TOTALE | 117.487.240 |
| CHELTUIELI TOTALE | 116.510.563 |
| Profitul brut | 976.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 881.450 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.465.773 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.157.719 |
| Stocuri | 15.772.791 |
| Creante | 28.235.289 |
| Casa si conturi la banci | 149.639 |
| DATORII | 43.344.325 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.279.167 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 83.964.639 |
| VENITURI TOTALE | 99.263.635 |
| CHELTUIELI TOTALE | 97.347.438 |
| Profitul brut | 1.916.197 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.619.499 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.899.123 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.006.287 |
| Stocuri | 10.436.161 |
| Creante | 25.276.943 |
| Casa si conturi la banci | 293.183 |
| DATORII | 36.040.492 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.864.918 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 76.237.882 |
| VENITURI TOTALE | 91.917.393 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.067.747 |
| Profitul brut | 2.849.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.431.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.930.896 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.688.864 |
| Stocuri | 6.157.671 |
| Creante | 19.540.626 |
| Casa si conturi la banci | 990.567 |
| DATORII | 25.148.014 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.471.746 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 57.973.101 |
| VENITURI TOTALE | 70.282.639 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.750.610 |
| Profitul brut | 2.532.029 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.188.961 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |