NANOCHEM SRL
| Denumire | NANOCHEM SRL |
| CUI | 26102365 |
| Nr. Reg. Com. | J2009010202404 |
| EUID | ROONRC.J2009010202404 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-10-14 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOINESCU TUDOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 298 097 | 975 251 | 7 658 651 | — | — | — | 16 |
| 2024 | 16 211 821 | 831 014 | 5 369 379 | 301 683 | 6 734 627 | 1 683 587 | 15 |
| 2023 | 15 446 462 | 980 211 | 5 671 314 | 258 917 | 7 868 687 | 2 467 943 | 13 |
| 2022 | 14 888 848 | 1 317 107 | 4 382 142 | 328 115 | 6 389 426 | 2 339 727 | 13 |
| 2021 | 10 722 990 | 678 231 | 3 467 440 | 308 086 | 4 837 556 | 1 698 303 | 12 |
| 2020 | 10 871 098 | 371 597 | 3 618 047 | 333 041 | 5 088 251 | 1 761 245 | 12 |
| 2019 | 14 113 487 | 668 217 | 2 658 562 | 316 467 | 4 487 420 | 2 100 322 | 14 |
| 2018 | 12 930 668 | 857 266 | 2 867 958 | 493 536 | 4 206 653 | 1 843 085 | 13 |
| 2017 | 12 624 439 | 844 580 | 4 078 886 | 514 285 | 4 696 203 | 1 149 053 | 14 |
| 2016 | 8 892 396 | 434 838 | 2 288 271 | 564 797 | 3 049 158 | 1 340 409 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 298 097 lei
31%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NANOCHEM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NANOCHEM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NANOCHEM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NANOCHEM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 301.683 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.734.627 |
| Stocuri | 3.727.421 |
| Creante | 3.105.761 |
| Casa si conturi la banci | -98.555 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.656 |
| DATORII | 5.369.379 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.683.587 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.211.821 |
| VENITURI TOTALE | 16.356.115 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.386.402 |
| Profitul brut | 969.713 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 831.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 258.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.868.687 |
| Stocuri | 4.555.971 |
| Creante | 4.104.802 |
| Casa si conturi la banci | -792.086 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.653 |
| DATORII | 5.671.314 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.467.943 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.446.462 |
| VENITURI TOTALE | 15.567.907 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.440.699 |
| Profitul brut | 1.127.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 980.211 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 328.115 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.389.426 |
| Stocuri | 3.701.670 |
| Creante | 3.238.238 |
| Casa si conturi la banci | -550.482 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.933 |
| DATORII | 4.382.142 |
| VENITURI IN AVANS | 12.605 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.339.727 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.888.848 |
| VENITURI TOTALE | 15.085.663 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.544.996 |
| Profitul brut | 1.540.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.317.107 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 308.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.837.556 |
| Stocuri | 3.550.991 |
| Creante | 1.985.236 |
| Casa si conturi la banci | -698.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.101 |
| DATORII | 3.467.440 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.698.303 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.722.990 |
| VENITURI TOTALE | 10.794.898 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.015.746 |
| Profitul brut | 779.152 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 678.231 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 333.041 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.088.251 |
| Stocuri | 2.057.377 |
| Creante | 2.635.468 |
| Casa si conturi la banci | 395.406 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.692 |
| DATORII | 3.618.047 |
| VENITURI IN AVANS | 69.692 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.761.245 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.871.098 |
| VENITURI TOTALE | 11.076.047 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.638.275 |
| Profitul brut | 437.772 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 371.597 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 316.467 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.487.420 |
| Stocuri | 2.251.606 |
| Creante | 2.706.656 |
| Casa si conturi la banci | -470.842 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.222 |
| DATORII | 2.658.562 |
| VENITURI IN AVANS | 69.225 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.100.322 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.113.487 |
| VENITURI TOTALE | 14.210.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.419.898 |
| Profitul brut | 790.393 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 668.217 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 493.536 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.206.653 |
| Stocuri | 1.747.975 |
| Creante | 2.207.785 |
| Casa si conturi la banci | 250.893 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.991 |
| DATORII | 2.867.958 |
| VENITURI IN AVANS | 13.137 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.843.085 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.930.668 |
| VENITURI TOTALE | 12.997.107 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.998.257 |
| Profitul brut | 998.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 857.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 514.285 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.696.203 |
| Stocuri | 2.459.102 |
| Creante | 1.793.205 |
| Casa si conturi la banci | 443.896 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.451 |
| DATORII | 4.078.886 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.149.053 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.624.439 |
| VENITURI TOTALE | 12.709.041 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.726.165 |
| Profitul brut | 982.876 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 844.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 564.797 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.049.158 |
| Stocuri | 1.364.391 |
| Creante | 1.678.982 |
| Casa si conturi la banci | 5.785 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.725 |
| DATORII | 2.288.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.340.409 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.892.396 |
| VENITURI TOTALE | 9.006.465 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.494.849 |
| Profitul brut | 511.616 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 434.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |