DIAVERUM ROMANIA SRL
| Denumire | DIAVERUM ROMANIA SRL |
| CUI | 25934329 |
| Nr. Reg. Com. | J2009009162407 |
| EUID | ROONRC.J2009009162407 |
| CAEN | 8622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-08-25 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IONICĂ OANA | - | România |
| SIMION AUGUSTIN-VIOREL | - | România |
| TACU CĂTĂLIN MIHAI | - | România |
| BRĂTAN GABRIEL LUCIAN | - | România |
| MOTOI RUXANDRA-LUCIA | - | România |
| VOICU LORENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 472 132 902 | 19 665 147 | 163 984 342 | 124 760 813 | 142 637 274 | 106 052 028 | 1 217 |
| 2024 | 419 542 354 | 8 255 693 | 143 785 103 | 155 621 516 | 71 777 412 | 86 386 881 | 1 147 |
| 2023 | 390 056 593 | -7 074 426 | 203 590 328 | 184 398 853 | 92 256 460 | 75 955 899 | 1 139 |
| 2022 | 359 988 360 | -12 298 007 | 209 775 546 | 220 449 577 | 69 418 381 | 83 030 325 | 1 090 |
| 2021 | 321 096 190 | -36 025 279 | 209 197 967 | 246 067 152 | 54 525 371 | 94 949 038 | 1 088 |
| 2020 | 338 565 908 | -26 576 787 | 309 263 635 | 265 450 298 | 72 496 621 | 32 567 925 | 1 068 |
| 2019 | 309 581 805 | -19 231 154 | 311 144 227 | 297 416 249 | 66 204 063 | 59 144 711 | 1 064 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises472 132 902 lei
13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIAVERUM ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8622 Rev. 2 (echivalent: 8622 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 6 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi foarte mari , Bucureşti , domeniul 8622: Activități de asistență medicală specializată
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DIAVERUM ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIAVERUM ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIAVERUM ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 155.621.516 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 71.777.412 |
| Stocuri | 9.346.996 |
| Creante | 43.732.707 |
| Casa si conturi la banci | 18.697.709 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.773.056 |
| DATORII | 143.785.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | 86.386.881 |
| Capital subscris varsat | 168.090.000 |
| Cifra de afaceri neta | 419.542.354 |
| VENITURI TOTALE | 421.202.781 |
| CHELTUIELI TOTALE | 408.010.977 |
| Profitul brut | 13.191.804 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.255.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.147 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 184.398.853 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 92.256.460 |
| Stocuri | 8.784.674 |
| Creante | 57.974.926 |
| Casa si conturi la banci | 25.496.860 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.891.555 |
| DATORII | 203.590.328 |
| VENITURI IN AVANS | 641 |
| CAPITALURI - TOTAL | 75.955.899 |
| Capital subscris varsat | 168.090.000 |
| Cifra de afaceri neta | 390.056.593 |
| VENITURI TOTALE | 394.108.965 |
| CHELTUIELI TOTALE | 396.100.746 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.991.781 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.074.426 |
| Numar mediu de salariati | 1.139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 220.449.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.418.381 |
| Stocuri | 8.240.382 |
| Creante | 44.373.262 |
| Casa si conturi la banci | 16.804.737 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.939.836 |
| DATORII | 209.775.546 |
| VENITURI IN AVANS | 1.923 |
| CAPITALURI - TOTAL | 83.030.325 |
| Capital subscris varsat | 168.090.000 |
| Cifra de afaceri neta | 359.988.360 |
| VENITURI TOTALE | 364.963.941 |
| CHELTUIELI TOTALE | 372.550.917 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.586.976 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.298.007 |
| Numar mediu de salariati | 1.090 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 246.067.152 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.525.371 |
| Stocuri | 9.180.208 |
| Creante | 42.375.787 |
| Casa si conturi la banci | 2.969.376 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.554.482 |
| DATORII | 209.197.967 |
| CAPITALURI - TOTAL | 94.949.038 |
| Capital subscris varsat | 168.090.000 |
| Cifra de afaceri neta | 321.096.190 |
| VENITURI TOTALE | 327.322.425 |
| CHELTUIELI TOTALE | 360.150.257 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.827.832 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 36.025.279 |
| Numar mediu de salariati | 1.088 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 265.450.298 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 72.496.621 |
| Stocuri | 12.213.454 |
| Creante | 32.507.649 |
| Casa si conturi la banci | 27.775.518 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.884.641 |
| DATORII | 309.263.635 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.567.925 |
| Capital subscris varsat | 158.090.000 |
| Cifra de afaceri neta | 338.565.908 |
| VENITURI TOTALE | 341.533.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 363.658.709 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.125.393 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 26.576.787 |
| Numar mediu de salariati | 1.068 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 297.416.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 66.204.063 |
| Stocuri | 8.310.017 |
| Creante | 29.434.075 |
| Casa si conturi la banci | 28.459.971 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.668.626 |
| DATORII | 311.144.227 |
| CAPITALURI - TOTAL | 59.144.711 |
| Capital subscris varsat | 158.090.000 |
| Cifra de afaceri neta | 309.581.805 |
| VENITURI TOTALE | 313.049.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 326.004.839 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.955.239 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 19.231.154 |
| Numar mediu de salariati | 1.064 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 329.103.863 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.995.186 |
| Stocuri | 6.603.759 |
| Creante | 26.336.180 |
| Casa si conturi la banci | 14.055.247 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.636.492 |
| DATORII | 302.317.411 |
| CAPITALURI - TOTAL | 78.418.130 |
| Capital subscris varsat | 158.090.000 |
| Cifra de afaceri neta | 268.405.607 |
| VENITURI TOTALE | 272.651.209 |
| CHELTUIELI TOTALE | 289.586.527 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.935.318 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 22.367.978 |
| Numar mediu de salariati | 1.018 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 361.449.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.916.833 |
| Stocuri | 6.608.560 |
| Creante | 25.963.056 |
| Casa si conturi la banci | 24.345.217 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.230.517 |
| DATORII | 318.766.737 |
| CAPITALURI - TOTAL | 100.829.787 |
| Capital subscris varsat | 158.080.000 |
| Cifra de afaceri neta | 256.388.044 |
| VENITURI TOTALE | 261.902.224 |
| CHELTUIELI TOTALE | 275.832.180 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.929.956 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 17.286.241 |
| Numar mediu de salariati | 944 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 378.112.409 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.154.198 |
| Stocuri | 6.117.408 |
| Creante | 21.330.208 |
| Casa si conturi la banci | 27.706.582 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.268.376 |
| DATORII | 316.418.955 |
| CAPITALURI - TOTAL | 118.116.028 |
| Capital subscris varsat | 158.080.000 |
| Cifra de afaceri neta | 145.245.719 |
| VENITURI TOTALE | 153.850.900 |
| CHELTUIELI TOTALE | 177.110.112 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.259.212 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 23.259.212 |
| Numar mediu de salariati | 899 |