ASTELLAS PHARMA SRL

Cauta alta firma:
ASTELLAS PHARMA SRL
CUI: 25886345RegCom: J40/8857/2009EUID: ROONRC.J40/8857/2009CAEN: 4646Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA FLOREASCA, NR.165, ONE UNITED TOWER, ET.12

Denumire ASTELLAS PHARMA SRL
CUI 25886345
Nr. Reg. Com. J40/8857/2009
EUID ROONRC.J40/8857/2009
CAEN 4646
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2009-08-13 (17 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA FLOREASCA, NR.165, ONE UNITED TOWER, ET.12
Cod Poștal 14459
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 318 906 065 5 781 817 153 469 645 1 462 906 205 217 259 53 342 752 32
2024 — — — — — — —
2023 133 825 566 17 074 893 72 527 322 850 428 127 509 155 45 953 351 28
2022 26 866 056 3 980 065 2 886 581 1 659 390 32 564 943 28 379 589 24
2021 14 271 339 1 752 395 2 657 781 686 357 33 477 805 28 659 190 24
2020 15 361 579 2 390 213 2 470 717 979 378 31 187 322 26 906 798 24
2019 13 067 552 4 207 988 1 908 938 1 017 942 28 110 869 24 516 585 24
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
318 906 065 lei
138%
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ASTELLAS PHARMA SRL”
Cod CAEN preponderent 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Cod CAEN principal 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA FLOREASCA, NR.165, ONE UNITED TOWER, ET.12
Poziția în Topul Firmelor 2025
Poziția ASTELLAS PHARMA SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 1002 în Top Profit România

Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice

Locul 380 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mari
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
5.781.817 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „ASTELLAS PHARMA SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „ASTELLAS PHARMA SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „ASTELLAS PHARMA SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ASTELLAS PHARMA SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „ASTELLAS PHARMA SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „ASTELLAS PHARMA SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „ASTELLAS PHARMA SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ASTELLAS PHARMA SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4646
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 850.428
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 127.509.155
Stocuri 38.968.248
Creante 76.076.821
Casa si conturi la banci 12.464.086
DATORII 72.527.322
PROVIZIOANE 9.878.910
CAPITALURI - TOTAL 45.953.351
Capital subscris varsat 19.305.200
Cifra de afaceri neta 133.825.566
VENITURI TOTALE 133.927.778
CHELTUIELI TOTALE 116.058.409
Profitul brut 17.869.369
Pierdere bruta 0
Profitul net 17.074.893
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 28

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7320
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.659.390
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 32.564.943
Creante 18.939.507
Casa si conturi la banci 13.625.436
DATORII 2.886.581
PROVIZIOANE 2.958.163
CAPITALURI - TOTAL 28.379.589
Capital subscris varsat 19.305.200
Cifra de afaceri neta 26.866.056
VENITURI TOTALE 27.275.146
CHELTUIELI TOTALE 23.004.575
Profitul brut 4.270.571
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.980.065
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 24

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7320
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 686.357
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 33.477.805
Creante 9.623.979
Casa si conturi la banci 23.853.826
CHELTUIELI IN AVANS 110.972
DATORII 2.657.781
PROVIZIOANE 2.958.163
CAPITALURI - TOTAL 28.659.190
Capital subscris varsat 19.305.200
Cifra de afaceri neta 14.271.339
VENITURI TOTALE 14.392.789
CHELTUIELI TOTALE 11.871.576
Profitul brut 2.521.213
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.752.395
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 24

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7320
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 979.378
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 31.187.322
Creante 9.603.981
Casa si conturi la banci 21.583.341
CHELTUIELI IN AVANS 168.978
DATORII 2.470.717
PROVIZIOANE 2.958.163
CAPITALURI - TOTAL 26.906.798
Capital subscris varsat 19.305.200
Cifra de afaceri neta 15.361.579
VENITURI TOTALE 15.364.217
CHELTUIELI TOTALE 12.533.690
Profitul brut 2.830.527
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.390.213
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 24

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7320
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.303.631
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 28.094.693
Stocuri 7.469
Creante 9.129.590
Casa si conturi la banci 18.957.634
CHELTUIELI IN AVANS 95.654
DATORII 2.944.325
VENITURI IN AVANS 577.957
PROVIZIOANE 5.663.099
CAPITALURI - TOTAL 20.308.597
Capital subscris varsat 19.305.200
Cifra de afaceri neta 16.311.576
VENITURI TOTALE 16.315.060
CHELTUIELI TOTALE 16.867.161
Profitul brut 0
Pierdere bruta 552.101
Profitul net 0
Pierdere neta 1.135.834

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7320
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.738.684
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 26.222.541
Stocuri 11.365
Creante 9.226.153
Casa si conturi la banci 16.985.023
CHELTUIELI IN AVANS 915
DATORII 2.741.428
VENITURI IN AVANS 683.842
PROVIZIOANE 2.968.109
CAPITALURI - TOTAL 21.568.761
Capital subscris varsat 19.305.200
Cifra de afaceri neta 7.758.138
VENITURI TOTALE 8.383.907
CHELTUIELI TOTALE 8.599.229
Profitul brut 0
Pierdere bruta 215.322
Profitul net 0
Pierdere neta 1.334.725

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7320
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 278.973
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 29.802.920
Stocuri 11.365
Creante 8.727.668
Casa si conturi la banci 21.063.887
CHELTUIELI IN AVANS 2.667
DATORII 3.053.795
VENITURI IN AVANS 605.344
PROVIZIOANE 3.644.775
CAPITALURI - TOTAL 22.780.646
Capital subscris varsat 19.305.200
Cifra de afaceri neta 21.139.064
VENITURI TOTALE 21.134.758
CHELTUIELI TOTALE 13.946.876
Profitul brut 7.187.882
Pierdere bruta 0
Profitul net 6.744.914
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 23
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.