OPTIM PROJECT MANAGEMENT SRL
| Denumire | OPTIM PROJECT MANAGEMENT SRL |
| CUI | 25797949 |
| Nr. Reg. Com. | J2009008056408 |
| EUID | ROONRC.J2009008056408 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-07-21 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EVANS DAVID MICHAEL | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| EVANS DAVID MICHAEL | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 697 421 | 3 199 991 | 11 724 222 | 416 109 | 14 006 442 | 3 200 298 | 47 |
| 2024 | 27 803 303 | 182 009 | 10 991 311 | 358 378 | 15 683 155 | 5 392 004 | 40 |
| 2023 | 35 142 807 | 1 583 985 | 4 742 548 | 504 303 | 9 942 229 | 5 956 245 | 44 |
| 2022 | 43 081 255 | 6 009 121 | 4 582 477 | 764 469 | 14 046 838 | 9 286 467 | 48 |
| 2021 | 20 961 564 | 3 394 802 | 1 580 665 | 224 885 | 7 528 089 | 5 583 672 | 35 |
| 2020 | 20 019 326 | 209 521 | 1 509 355 | 219 678 | 4 067 817 | 2 683 870 | 36 |
| 2019 | 37 902 723 | 957 820 | 1 325 737 | 323 168 | 4 005 907 | 3 011 412 | 41 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises41 697 421 lei
50%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OPTIM PROJECT MANAGEMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „OPTIM PROJECT MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OPTIM PROJECT MANAGEMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OPTIM PROJECT MANAGEMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 358.378 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.683.155 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 10.186.081 |
| Casa si conturi la banci | 5.497.074 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 341.782 |
| DATORII | 10.991.311 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.392.004 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 27.803.303 |
| VENITURI TOTALE | 27.989.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.763.432 |
| Profitul brut | 226.526 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 182.009 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 504.303 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.942.229 |
| Stocuri | 5.137 |
| Creante | 6.443.155 |
| Casa si conturi la banci | 3.493.937 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 389.968 |
| DATORII | 4.742.548 |
| VENITURI IN AVANS | 137.707 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.956.245 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 35.142.807 |
| VENITURI TOTALE | 35.327.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.514.988 |
| Profitul brut | 1.812.190 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.583.985 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 764.469 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.046.838 |
| Stocuri | 5.138 |
| Creante | 9.328.379 |
| Casa si conturi la banci | 4.713.321 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 495.912 |
| DATORII | 4.582.477 |
| VENITURI IN AVANS | 1.438.275 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.286.467 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Cifra de afaceri neta | 43.081.255 |
| VENITURI TOTALE | 43.193.048 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.388.852 |
| Profitul brut | 6.804.196 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.009.121 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 224.885 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.528.089 |
| Stocuri | 5.138 |
| Creante | 4.187.949 |
| Casa si conturi la banci | 3.335.002 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.801 |
| DATORII | 1.580.665 |
| VENITURI IN AVANS | 652.438 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.583.672 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Cifra de afaceri neta | 20.961.564 |
| VENITURI TOTALE | 21.061.621 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.133.195 |
| Profitul brut | 3.928.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.394.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 219.678 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.067.817 |
| Stocuri | 9.409 |
| Creante | 2.919.464 |
| Casa si conturi la banci | 1.138.944 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.064 |
| DATORII | 1.509.355 |
| VENITURI IN AVANS | 144.334 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.683.870 |
| Capital subscris varsat | 240 |
| Cifra de afaceri neta | 20.019.326 |
| VENITURI TOTALE | 20.122.474 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.866.119 |
| Profitul brut | 256.355 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 209.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 323.168 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.005.907 |
| Stocuri | 6.397 |
| Creante | 2.632.178 |
| Casa si conturi la banci | 1.367.332 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.074 |
| DATORII | 1.325.737 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.011.412 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 37.902.723 |
| VENITURI TOTALE | 38.118.989 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.972.963 |
| Profitul brut | 1.146.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 957.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 186.436 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.707.073 |
| Creante | 3.971.692 |
| Casa si conturi la banci | 1.735.381 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.164 |
| DATORII | 1.820.348 |
| VENITURI IN AVANS | 1.271.683 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.819.642 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.468.286 |
| VENITURI TOTALE | 28.727.314 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.207.656 |
| Profitul brut | 1.519.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.281.479 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 230.039 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.129.404 |
| Creante | 2.801.290 |
| Casa si conturi la banci | 328.114 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 87.748 |
| DATORII | 1.874.474 |
| VENITURI IN AVANS | 11.855 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.560.862 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.221.990 |
| VENITURI TOTALE | 26.321.949 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.996.217 |
| Profitul brut | 325.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 270.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 124.521 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.370.436 |
| Creante | 2.683.412 |
| Casa si conturi la banci | 1.687.024 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 81.617 |
| DATORII | 2.313.126 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.263.448 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.394.140 |
| VENITURI TOTALE | 26.477.191 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.289.206 |
| Profitul brut | 1.187.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.026.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |