FORTE GAZ SRL
| Denumire | FORTE GAZ SRL |
| CUI | 25703880 |
| Nr. Reg. Com. | J2009007227407 |
| EUID | ROONRC.J2009007227407 |
| CAEN | 4730 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-06-24 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NECULA MIOARA MIRELA | - | România |
| MITU MONICA-OANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 131 924 782 | -967 672 | 35 413 207 | 21 837 169 | 14 378 607 | 1 090 577 | 158 |
| 2024 | 149 634 780 | -1 337 986 | 19 505 763 | 12 511 339 | 8 979 843 | 2 790 330 | 124 |
| 2023 | 125 968 101 | 255 724 | 15 219 235 | 12 585 205 | 6 773 535 | 4 508 320 | 121 |
| 2022 | 129 985 585 | 658 028 | 16 303 786 | 12 300 516 | 8 791 903 | 4 873 186 | 112 |
| 2021 | 94 581 074 | 432 519 | 16 513 854 | 12 183 321 | 8 578 742 | 4 215 158 | 94 |
| 2020 | 55 702 038 | 488 366 | 11 297 967 | 7 594 204 | 7 455 422 | 3 782 638 | 83 |
| 2019 | 49 937 991 | 552 973 | 8 360 217 | 5 776 103 | 5 995 725 | 3 294 273 | 58 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises131 924 782 lei
-12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FORTE GAZ SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4730 Rev. 2 (echivalent: 4730 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4730: Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FORTE GAZ SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FORTE GAZ SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FORTE GAZ SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.511.339 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.979.843 |
| Stocuri | 5.709.536 |
| Creante | 5.923.322 |
| Casa si conturi la banci | -2.653.015 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 864.182 |
| DATORII | 19.505.763 |
| VENITURI IN AVANS | 59.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.790.330 |
| Capital subscris varsat | 202.000 |
| Cifra de afaceri neta | 149.634.780 |
| VENITURI TOTALE | 150.121.860 |
| CHELTUIELI TOTALE | 151.372.220 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.250.360 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.337.986 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.585.205 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.773.535 |
| Stocuri | 3.964.675 |
| Creante | 4.699.274 |
| Casa si conturi la banci | -1.890.414 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 448.223 |
| DATORII | 15.219.235 |
| VENITURI IN AVANS | 79.408 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.508.320 |
| Capital subscris varsat | 202.000 |
| Cifra de afaceri neta | 125.968.101 |
| VENITURI TOTALE | 126.415.704 |
| CHELTUIELI TOTALE | 125.910.047 |
| Profitul brut | 505.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 255.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 121 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.300.516 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.791.903 |
| Stocuri | 3.641.126 |
| Creante | 4.063.366 |
| Casa si conturi la banci | 1.087.411 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 175.729 |
| DATORII | 16.303.786 |
| VENITURI IN AVANS | 91.176 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.873.186 |
| Capital subscris varsat | 202.000 |
| Cifra de afaceri neta | 129.985.585 |
| VENITURI TOTALE | 131.029.141 |
| CHELTUIELI TOTALE | 130.166.172 |
| Profitul brut | 862.969 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 658.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.183.321 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.578.742 |
| Stocuri | 3.960.259 |
| Creante | 3.697.455 |
| Casa si conturi la banci | 921.028 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 144.389 |
| DATORII | 16.513.854 |
| VENITURI IN AVANS | 177.440 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.215.158 |
| Capital subscris varsat | 202.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.581.074 |
| VENITURI TOTALE | 96.002.431 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.400.413 |
| Profitul brut | 602.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 432.519 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.594.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.455.422 |
| Stocuri | 3.230.608 |
| Creante | 3.195.642 |
| Casa si conturi la banci | 1.029.172 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 179.548 |
| DATORII | 11.297.967 |
| VENITURI IN AVANS | 148.569 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.782.638 |
| Capital subscris varsat | 202.000 |
| Cifra de afaceri neta | 55.702.038 |
| VENITURI TOTALE | 56.172.687 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.553.806 |
| Profitul brut | 618.881 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 488.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.776.103 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.995.725 |
| Stocuri | 2.221.836 |
| Creante | 3.604.774 |
| Casa si conturi la banci | 169.115 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.725 |
| DATORII | 8.360.217 |
| VENITURI IN AVANS | 166.063 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.294.273 |
| Capital subscris varsat | 202.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.937.991 |
| VENITURI TOTALE | 50.198.902 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.475.917 |
| Profitul brut | 722.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 552.973 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.231.648 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.451.580 |
| Stocuri | 1.527.445 |
| Creante | 3.745.694 |
| Casa si conturi la banci | 178.441 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.945 |
| DATORII | 5.798.774 |
| VENITURI IN AVANS | 182.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.741.299 |
| Capital subscris varsat | 202.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.243.995 |
| VENITURI TOTALE | 44.977.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.216.526 |
| Profitul brut | 760.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 630.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.881.211 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.872.574 |
| Stocuri | 827.086 |
| Creante | 3.708.424 |
| Casa si conturi la banci | 337.064 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.348 |
| DATORII | 4.644.209 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.110.924 |
| Capital subscris varsat | 202.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.201.833 |
| VENITURI TOTALE | 39.327.706 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.791.246 |
| Profitul brut | 536.460 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 451.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.120.492 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.606.810 |
| Stocuri | 436.927 |
| Creante | 3.960.073 |
| Casa si conturi la banci | 209.810 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.630 |
| DATORII | 4.125.622 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.661.310 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.305.720 |
| VENITURI TOTALE | 38.769.500 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.074.838 |
| Profitul brut | 1.694.662 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.421.310 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |