ELECTROPRECIZIA ELECTRICAL MOTORS SRL
| Denumire | ELECTROPRECIZIA ELECTRICAL MOTORS SRL |
| CUI | 25609697 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000841086 |
| EUID | ROONRC.J2009000841086 |
| CAEN | 2711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-05-27 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOCÎRLAN LAURENȚIU-GABRIEL | - | România |
| PÎRVULESCU HORAȚIU ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 940 441 | -17 742 760 | 59 597 664 | 11 487 625 | 29 146 713 | -26 434 330 | 161 |
| 2024 | 46 618 911 | -3 636 091 | 42 118 479 | 12 762 935 | 34 322 416 | -1 024 942 | 165 |
| 2023 | 40 384 715 | -5 035 201 | 38 042 247 | 15 865 134 | 25 271 589 | -588 851 | 205 |
| 2022 | 87 595 115 | 1 909 590 | 38 950 862 | 15 747 318 | 53 079 901 | 4 544 411 | 268 |
| 2021 | 71 614 875 | -1 552 814 | 49 427 045 | 18 883 177 | 58 061 931 | 797 556 | 262 |
| 2020 | 51 018 019 | -6 327 977 | 33 776 700 | 21 915 793 | 40 251 241 | 2 350 370 | 288 |
| 2019 | 58 010 362 | -3 648 378 | 33 875 461 | 18 042 393 | 23 001 589 | 2 256 119 | 388 |
| 2018 | 91 853 023 | 3 362 722 | 37 153 513 | — | — | — | 453 |
| 2017 | 76 948 982 | 100 619 | 34 331 206 | — | — | — | 451 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises62 940 441 lei
35%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELECTROPRECIZIA ELECTRICAL MOTORS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2711 Rev. 2 (echivalent: 2711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice |
| Descriere Activitate | Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice |
| Cod CAEN principal | 27 Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea echipamentelor electrice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 2711: Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELECTROPRECIZIA ELECTRICAL MOTORS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELECTROPRECIZIA ELECTRICAL MOTORS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELECTROPRECIZIA ELECTRICAL MOTORS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.762.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.322.416 |
| Stocuri | 29.408.197 |
| Creante | 4.914.971 |
| Casa si conturi la banci | -752 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 324.228 |
| DATORII | 42.118.479 |
| VENITURI IN AVANS | 5.883.336 |
| PROVIZIOANE | 432.706 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.024.942 |
| Capital subscris varsat | 12.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.618.911 |
| VENITURI TOTALE | 53.917.985 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.554.076 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.636.091 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.636.091 |
| Numar mediu de salariati | 165 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.865.134 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.271.589 |
| Stocuri | 17.339.531 |
| Creante | 7.462.077 |
| Casa si conturi la banci | 469.981 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 217.678 |
| DATORII | 38.042.247 |
| VENITURI IN AVANS | 3.641.173 |
| PROVIZIOANE | 259.832 |
| CAPITALURI - TOTAL | -588.851 |
| Capital subscris varsat | 8.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.384.715 |
| VENITURI TOTALE | 48.505.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.541.107 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.035.201 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.035.201 |
| Numar mediu de salariati | 205 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.747.318 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.079.901 |
| Stocuri | 18.333.261 |
| Creante | 33.807.589 |
| Casa si conturi la banci | 939.051 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 414.965 |
| DATORII | 38.950.862 |
| VENITURI IN AVANS | 25.464.483 |
| PROVIZIOANE | 282.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.544.411 |
| Capital subscris varsat | 8.800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 87.595.115 |
| VENITURI TOTALE | 98.728.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 96.819.091 |
| Profitul brut | 1.909.590 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.909.590 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 268 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.883.177 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.061.931 |
| Stocuri | 15.846.910 |
| Creante | 41.208.526 |
| Casa si conturi la banci | 1.006.495 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 537.984 |
| DATORII | 49.427.045 |
| VENITURI IN AVANS | 26.799.340 |
| PROVIZIOANE | 459.151 |
| CAPITALURI - TOTAL | 797.556 |
| Capital subscris varsat | 6.423.228 |
| Cifra de afaceri neta | 71.614.875 |
| VENITURI TOTALE | 77.238.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.791.514 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.552.814 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.552.814 |
| Numar mediu de salariati | 262 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.915.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.251.241 |
| Stocuri | 10.315.959 |
| Creante | 29.175.461 |
| Casa si conturi la banci | 759.821 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.026.767 |
| DATORII | 33.776.700 |
| VENITURI IN AVANS | 26.804.243 |
| PROVIZIOANE | 262.488 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.350.370 |
| Capital subscris varsat | 6.423.228 |
| Cifra de afaceri neta | 51.018.019 |
| VENITURI TOTALE | 49.294.475 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.622.452 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.327.977 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.327.977 |
| Numar mediu de salariati | 288 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.042.393 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.001.589 |
| Stocuri | 13.745.045 |
| Creante | 7.447.349 |
| Casa si conturi la banci | 1.809.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 830.937 |
| DATORII | 33.875.461 |
| VENITURI IN AVANS | 5.565.002 |
| PROVIZIOANE | 178.337 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.256.119 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.010.362 |
| VENITURI TOTALE | 63.029.722 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.678.100 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.648.378 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.648.378 |
| Numar mediu de salariati | 388 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.943.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.455.994 |
| Stocuri | 14.030.540 |
| Creante | 13.029.642 |
| Casa si conturi la banci | 3.395.812 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.770.957 |
| DATORII | 37.153.513 |
| VENITURI IN AVANS | 6.369.723 |
| PROVIZIOANE | 743.027 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.904.497 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 91.853.023 |
| VENITURI TOTALE | 94.844.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.196.762 |
| Profitul brut | 3.647.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.362.722 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 453 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.743.894 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.484.250 |
| Stocuri | 10.477.566 |
| Creante | 13.100.285 |
| Casa si conturi la banci | 1.906.399 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.269.763 |
| DATORII | 34.331.206 |
| VENITURI IN AVANS | 7.317.866 |
| PROVIZIOANE | 307.061 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.541.774 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 76.948.982 |
| VENITURI TOTALE | 78.773.877 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.673.258 |
| Profitul brut | 100.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 100.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 451 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.168.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.326.116 |
| Stocuri | 8.962.430 |
| Creante | 9.000.868 |
| Casa si conturi la banci | 3.362.818 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.029.465 |
| DATORII | 29.493.468 |
| VENITURI IN AVANS | 7.918.745 |
| PROVIZIOANE | 671.209 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.441.155 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 76.821.810 |
| VENITURI TOTALE | 79.246.100 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.105.276 |
| Profitul brut | 1.140.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 787.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 464 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-22 09:21:50 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-22 09:21:50 |