GI GROUP STAFFING COMPANY SRL
| Denumire | GI GROUP STAFFING COMPANY SRL |
| CUI | 25578361 |
| Nr. Reg. Com. | J2009006080403 |
| EUID | ROONRC.J2009006080403 |
| CAEN | 7820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-05-20 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞOLDAN MĂDĂLINA | - | România |
| DAVIDE TOSO | - | Italia |
| ROSETO RODOLFO | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 864 565 | -830 716 | 16 713 458 | 422 144 | 14 632 576 | -1 610 790 | 467 |
| 2024 | 29 359 377 | -6 115 529 | 10 502 706 | 561 585 | 9 116 388 | -780 074 | 318 |
| 2023 | 44 773 663 | -4 054 285 | 8 752 652 | 456 099 | 13 569 356 | 5 335 455 | 501 |
| 2022 | 64 999 137 | 1 827 470 | 10 689 130 | 477 646 | 19 956 847 | 9 389 741 | 762 |
| 2021 | 57 220 678 | 2 921 314 | 9 208 853 | 285 955 | 17 313 378 | 7 562 271 | 859 |
| 2020 | 38 564 821 | 1 448 523 | 11 243 468 | 274 749 | 16 540 668 | 4 640 956 | 926 |
| 2019 | 46 282 422 | 971 155 | 9 162 897 | 211 131 | 12 122 091 | 3 192 433 | 790 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises43 864 565 lei
49%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GI GROUP STAFFING COMPANY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7820 Rev. 2 (echivalent: 7820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului |
| Descriere Activitate | Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului |
| Cod CAEN principal | 78 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii privind forța de muncă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 7820: Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GI GROUP STAFFING COMPANY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GI GROUP STAFFING COMPANY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GI GROUP STAFFING COMPANY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 477.646 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.956.847 |
| Creante | 19.732.096 |
| Casa si conturi la banci | 224.751 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.000 |
| DATORII | 10.689.130 |
| VENITURI IN AVANS | 59.535 |
| PROVIZIOANE | 395.087 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.389.741 |
| Capital subscris varsat | 13.516.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.999.137 |
| VENITURI TOTALE | 65.991.844 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.837.120 |
| Profitul brut | 2.154.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.827.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 762 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 285.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.313.378 |
| Creante | 16.993.063 |
| Casa si conturi la banci | 320.315 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.067 |
| DATORII | 9.208.853 |
| VENITURI IN AVANS | 703.620 |
| PROVIZIOANE | 191.656 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.562.271 |
| Capital subscris varsat | 13.516.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.220.678 |
| VENITURI TOTALE | 57.652.391 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.731.077 |
| Profitul brut | 2.921.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.921.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 859 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 274.749 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.540.668 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 16.072.649 |
| Casa si conturi la banci | 468.019 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.815 |
| DATORII | 11.243.468 |
| VENITURI IN AVANS | 979.808 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.640.956 |
| Capital subscris varsat | 13.516.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 38.564.821 |
| VENITURI TOTALE | 39.258.110 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.809.587 |
| Profitul brut | 1.448.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.448.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 926 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 211.131 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.122.091 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 11.747.811 |
| Casa si conturi la banci | 374.280 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.397 |
| DATORII | 9.162.897 |
| VENITURI IN AVANS | 26.289 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.192.433 |
| Capital subscris varsat | 13.516.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 46.282.422 |
| VENITURI TOTALE | 46.359.779 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.388.624 |
| Profitul brut | 971.155 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 971.155 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 790 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 212.459 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.139.128 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 9.981.979 |
| Casa si conturi la banci | 157.149 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.988 |
| DATORII | 8.180.233 |
| VENITURI IN AVANS | 2.064 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.221.278 |
| Capital subscris varsat | 13.516.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 29.125.905 |
| VENITURI TOTALE | 29.180.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.293.741 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.113.565 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.113.565 |
| Numar mediu de salariati | 486 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 300.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.476.971 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 5.389.687 |
| Casa si conturi la banci | 87.284 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.187 |
| DATORII | 8.732.783 |
| VENITURI IN AVANS | 44.326 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.945.157 |
| Capital subscris varsat | 6.236.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 40.218.641 |
| VENITURI TOTALE | 40.553.919 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.156.080 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.602.161 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.602.161 |
| Numar mediu de salariati | 990 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 423.201 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.957.381 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 6.651.343 |
| Casa si conturi la banci | 306.038 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.043 |
| DATORII | 8.620.740 |
| VENITURI IN AVANS | 165.881 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.342.996 |
| Capital subscris varsat | 6.236.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 22.416.820 |
| VENITURI TOTALE | 22.742.874 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.333.388 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.590.514 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.590.514 |
| Numar mediu de salariati | 714 |