MNT HEALTHCARE EUROPE SRL
| Denumire | MNT HEALTHCARE EUROPE SRL |
| CUI | 25444840 |
| Nr. Reg. Com. | J2010003260233 |
| EUID | ROONRC.J2010003260233 |
| CAEN | 8622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-12-16 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROBERT ATTILA BEKE | - | România |
| SITARU SIMONA IONELA | - | România |
| CIOCAN ALEXANDRA GABRIELA | - | România |
| MATEI DAN ADRIAN | - | România |
| PÎRVULESCU HORAȚIU ALEXANDRU | - | România |
| ROMANEC DACIANA ELENA | - | România |
| ȘTEFAN VIORICA | - | România |
| CHIRIAC LARISA | - | România |
| ISMAIL DERNEK | - | Turcia |
| IRINOIU OANA ALINA | - | România |
| FABIO RAZZETTO | DREPTURI DEPLINE DE SEMNĂTURĂ INDIVIDUALĂ ŞI REPREZENTARE, EXERCITABILE SEPARAT ÎN ACTIVITĂŢILE ŞI RELAŢIILE LEGATE DE DOMENIUL MEDICAL, CONFORM ACTULUI CONSTITUTIV | România |
| ALICE -ANDREEA IVANOVICI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 229 263 894 | 5 590 682 | 173 256 699 | 111 301 784 | 93 945 518 | 14 960 144 | 293 |
| 2024 | 168 204 338 | -1 575 619 | 152 658 037 | 105 787 297 | 81 007 010 | 16 786 402 | 265 |
| 2023 | 129 181 860 | -12 572 988 | 140 947 412 | 102 699 452 | 62 439 937 | 18 362 021 | 242 |
| 2022 | 119 738 736 | -875 928 | 107 004 768 | 93 257 389 | 51 460 581 | 30 935 009 | 220 |
| 2021 | 110 260 597 | 837 145 | 74 532 540 | 48 464 214 | 27 732 640 | -1 551 328 | 208 |
| 2020 | 92 314 817 | 2 107 527 | 95 879 922 | 53 304 873 | 49 004 263 | -2 107 809 | 165 |
| 2019 | 70 395 336 | -3 863 344 | 87 012 654 | 55 368 428 | 31 616 663 | -4 215 336 | 175 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises229 263 894 lei
36%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MNT HEALTHCARE EUROPE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8622 Rev. 2 (echivalent: 8622 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 12 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 8622: Activități de asistență medicală specializată
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MNT HEALTHCARE EUROPE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MNT HEALTHCARE EUROPE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MNT HEALTHCARE EUROPE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 105.787.297 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 81.007.010 |
| Stocuri | 19.220.536 |
| Creante | 55.180.270 |
| Casa si conturi la banci | 6.606.204 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.420.116 |
| DATORII | 152.658.037 |
| VENITURI IN AVANS | 18.051.211 |
| PROVIZIOANE | 718.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.786.402 |
| Capital subscris varsat | 39.478.100 |
| Cifra de afaceri neta | 168.204.338 |
| VENITURI TOTALE | 169.174.423 |
| CHELTUIELI TOTALE | 170.645.956 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.471.533 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.575.619 |
| Numar mediu de salariati | 265 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.464.214 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.732.640 |
| Stocuri | 5.301.441 |
| Creante | 21.389.137 |
| Casa si conturi la banci | 1.042.062 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.464.736 |
| DATORII | 74.532.540 |
| VENITURI IN AVANS | 4.540.378 |
| PROVIZIOANE | 140.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.551.328 |
| Capital subscris varsat | 14.922.510 |
| Cifra de afaceri neta | 110.260.597 |
| VENITURI TOTALE | 110.996.619 |
| CHELTUIELI TOTALE | 110.159.474 |
| Profitul brut | 837.145 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 837.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 208 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.404.898 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.380.256 |
| Stocuri | 3.087.707 |
| Creante | 27.034.868 |
| Casa si conturi la banci | 1.257.681 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.168.265 |
| DATORII | 99.996.223 |
| VENITURI IN AVANS | 2.634.711 |
| CAPITALURI - TOTAL | -25.677.515 |
| Capital subscris varsat | 1.672.510 |
| Cifra de afaceri neta | 52.612.455 |
| VENITURI TOTALE | 54.508.438 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.104.904 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.596.466 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.596.466 |
| Numar mediu de salariati | 129 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.080.526 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.088.813 |
| Stocuri | 1.817.381 |
| Creante | 23.517.617 |
| Casa si conturi la banci | 753.815 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 889.755 |
| DATORII | 80.585.551 |
| VENITURI IN AVANS | 1.554.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | -24.081.049 |
| Capital subscris varsat | 1.672.510 |
| Cifra de afaceri neta | 41.126.206 |
| VENITURI TOTALE | 42.627.533 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.870.574 |
| Profitul brut | 756.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 756.959 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.743.583 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.638.908 |
| Stocuri | 1.241.517 |
| Creante | 22.468.394 |
| Casa si conturi la banci | 928.997 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.874 |
| DATORII | 81.267.273 |
| VENITURI IN AVANS | 988.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | -24.838.008 |
| Capital subscris varsat | 1.672.510 |
| Cifra de afaceri neta | 30.044.928 |
| VENITURI TOTALE | 32.552.878 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.618.102 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.065.224 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.065.224 |
| Numar mediu de salariati | 83 |