98 XKX LOGISTIC SRL
| Denumire | 98 XKX LOGISTIC SRL |
| CUI | 25329808 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000230280 |
| EUID | ROONRC.J2009000230280 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-03-23 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 933 429 | 1 647 957 | 16 813 343 | 2 467 211 | 16 267 153 | 1 921 573 | 34 |
| 2024 | 34 564 443 | 145 104 | 9 802 477 | 2 283 758 | 7 996 339 | 478 172 | 34 |
| 2023 | 24 192 614 | 307 529 | 7 544 747 | 2 330 393 | 6 008 683 | 822 323 | 36 |
| 2022 | 20 564 572 | 298 439 | 6 043 842 | 2 452 995 | 4 498 700 | 935 847 | 40 |
| 2021 | 19 268 430 | 593 626 | 6 264 416 | 3 290 344 | 4 064 549 | 1 063 223 | 41 |
| 2020 | 16 818 736 | 346 607 | 5 166 779 | 2 406 982 | 3 603 255 | 816 204 | 41 |
| 2019 | 15 422 214 | 216 139 | 5 153 631 | 2 405 943 | 3 449 869 | 674 928 | 36 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises66 933 429 lei
94%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “98 XKX LOGISTIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Olt , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „98 XKX LOGISTIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „98 XKX LOGISTIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „98 XKX LOGISTIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.283.758 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.996.339 |
| Stocuri | 3.769.603 |
| Creante | 3.712.981 |
| Casa si conturi la banci | 513.755 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 552 |
| DATORII | 9.802.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 478.172 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.564.443 |
| VENITURI TOTALE | 34.588.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.396.868 |
| Profitul brut | 191.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 145.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.330.393 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.008.683 |
| Stocuri | 3.270.454 |
| Creante | 2.165.998 |
| Casa si conturi la banci | 572.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.994 |
| DATORII | 7.544.747 |
| CAPITALURI - TOTAL | 822.323 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.192.614 |
| VENITURI TOTALE | 24.569.671 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.202.041 |
| Profitul brut | 367.630 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 307.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.452.995 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.498.700 |
| Stocuri | 2.547.201 |
| Creante | 2.014.694 |
| Casa si conturi la banci | -213.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.994 |
| DATORII | 6.043.842 |
| CAPITALURI - TOTAL | 935.847 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.564.572 |
| VENITURI TOTALE | 21.067.762 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.691.148 |
| Profitul brut | 376.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 298.439 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.290.344 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.064.549 |
| Stocuri | 2.650.355 |
| Creante | 1.448.592 |
| Casa si conturi la banci | -184.398 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 552 |
| DATORII | 6.264.416 |
| VENITURI IN AVANS | 27.806 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.063.223 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.268.430 |
| VENITURI TOTALE | 19.407.706 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.723.092 |
| Profitul brut | 684.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 593.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.406.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.603.255 |
| Stocuri | 2.094.927 |
| Creante | 1.500.778 |
| Casa si conturi la banci | -142.450 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 552 |
| DATORII | 5.166.779 |
| VENITURI IN AVANS | 27.806 |
| CAPITALURI - TOTAL | 816.204 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.818.736 |
| VENITURI TOTALE | 17.052.132 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.667.418 |
| Profitul brut | 384.714 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 346.607 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.405.943 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.449.869 |
| Stocuri | 1.471.126 |
| Creante | 1.615.204 |
| Casa si conturi la banci | 363.539 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 552 |
| DATORII | 5.153.631 |
| VENITURI IN AVANS | 27.805 |
| CAPITALURI - TOTAL | 674.928 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.422.214 |
| VENITURI TOTALE | 15.463.898 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.195.976 |
| Profitul brut | 267.922 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 216.139 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.373.637 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.233.183 |
| Stocuri | 1.617.855 |
| Creante | 1.513.599 |
| Casa si conturi la banci | 101.729 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 552 |
| DATORII | 5.105.611 |
| VENITURI IN AVANS | 42.972 |
| CAPITALURI - TOTAL | 458.789 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.938.172 |
| VENITURI TOTALE | 15.392.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.109.991 |
| Profitul brut | 282.757 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 228.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 865.036 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.445.863 |
| Stocuri | 1.363.148 |
| Creante | 1.912.445 |
| Casa si conturi la banci | 170.270 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.841 |
| DATORII | 3.928.359 |
| CAPITALURI - TOTAL | 400.381 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.903.852 |
| VENITURI TOTALE | 13.957.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.733.428 |
| Profitul brut | 224.253 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 181.796 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 998.193 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.244.949 |
| Stocuri | 848.253 |
| Creante | 1.235.723 |
| Casa si conturi la banci | 160.973 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.841 |
| DATORII | 2.898.065 |
| CAPITALURI - TOTAL | 362.918 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.107.940 |
| VENITURI TOTALE | 13.147.828 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.985.170 |
| Profitul brut | 162.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 133.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |