SQUAD FORCE SRL
| Denumire | SQUAD FORCE SRL |
| CUI | 25150526 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000119185 |
| EUID | ROONRC.J2009000119185 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-18 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 662 370 | 799 133 | 3 996 867 | — | — | — | 111 |
| 2024 | 6 795 433 | 837 746 | 3 072 665 | 375 245 | 3 535 418 | 837 998 | 114 |
| 2023 | 6 771 140 | 566 822 | 1 462 108 | 486 036 | 2 719 624 | 1 743 552 | 132 |
| 2022 | 6 951 062 | 1 176 463 | 2 225 567 | 489 392 | 2 912 905 | 1 176 730 | 153 |
| 2021 | 7 622 366 | 1 441 007 | 1 974 347 | 216 719 | 3 199 395 | 1 441 767 | 175 |
| 2020 | 9 653 095 | 1 147 114 | 3 273 553 | 1 447 637 | 3 170 887 | 1 344 971 | 237 |
| 2019 | 7 493 390 | 990 338 | 1 731 284 | 1 509 087 | 2 099 003 | 1 876 806 | 189 |
| 2018 | 6 624 446 | 734 946 | 1 543 734 | 297 199 | 2 404 583 | 1 158 048 | 256 |
| 2017 | 5 874 649 | 523 903 | 1 363 077 | 232 436 | 1 654 796 | 524 155 | 163 |
| 2016 | 4 130 279 | 246 525 | 1 241 229 | 235 162 | 1 253 482 | 247 415 | 169 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 662 370 lei
13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SQUAD FORCE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Cod CAEN principal | 80 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Gorj , domeniul 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SQUAD FORCE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SQUAD FORCE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SQUAD FORCE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 375.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.535.418 |
| Stocuri | 12.354 |
| Creante | 1.738.694 |
| Casa si conturi la banci | 1.784.370 |
| DATORII | 3.072.665 |
| CAPITALURI - TOTAL | 837.998 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.795.433 |
| VENITURI TOTALE | 7.192.576 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.198.579 |
| Profitul brut | 993.997 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 837.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 486.036 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.719.624 |
| Stocuri | 12.940 |
| Creante | 693.214 |
| Casa si conturi la banci | 2.013.470 |
| DATORII | 1.462.108 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.743.552 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.771.140 |
| VENITURI TOTALE | 6.908.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.252.006 |
| Profitul brut | 656.437 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 566.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 132 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 489.392 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.912.905 |
| Stocuri | 16.371 |
| Creante | 783.123 |
| Casa si conturi la banci | 2.113.411 |
| DATORII | 2.225.567 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.176.730 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.951.062 |
| VENITURI TOTALE | 7.513.961 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.117.865 |
| Profitul brut | 1.396.096 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.176.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 153 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 216.719 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.199.395 |
| Stocuri | 17.652 |
| Creante | 678.673 |
| Casa si conturi la banci | 2.503.070 |
| DATORII | 1.974.347 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.441.767 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.622.366 |
| VENITURI TOTALE | 9.300.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.643.561 |
| Profitul brut | 1.656.755 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.441.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.447.637 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.170.887 |
| Stocuri | 9.855 |
| Creante | 816.044 |
| Casa si conturi la banci | 2.344.988 |
| DATORII | 3.273.553 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.344.971 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.653.095 |
| VENITURI TOTALE | 9.887.054 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.564.795 |
| Profitul brut | 1.322.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.147.114 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 237 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.509.087 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.099.003 |
| Stocuri | 8.145 |
| Creante | 1.198.534 |
| Casa si conturi la banci | 892.324 |
| DATORII | 1.731.284 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.876.806 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.493.390 |
| VENITURI TOTALE | 7.834.687 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.692.046 |
| Profitul brut | 1.142.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 990.338 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 189 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 297.199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.404.583 |
| Stocuri | 7.867 |
| Creante | 1.337.327 |
| Casa si conturi la banci | 1.059.389 |
| DATORII | 1.543.734 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.158.048 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.624.446 |
| VENITURI TOTALE | 6.647.812 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.797.160 |
| Profitul brut | 850.652 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 734.946 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 256 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 232.436 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.654.796 |
| Stocuri | 4.332 |
| Creante | 836.559 |
| Casa si conturi la banci | 813.905 |
| DATORII | 1.363.077 |
| CAPITALURI - TOTAL | 524.155 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.874.649 |
| VENITURI TOTALE | 5.896.388 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.292.180 |
| Profitul brut | 604.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 523.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 163 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 235.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.253.482 |
| Stocuri | 4.429 |
| Creante | 724.487 |
| Casa si conturi la banci | 524.566 |
| DATORII | 1.241.229 |
| CAPITALURI - TOTAL | 247.415 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.130.279 |
| VENITURI TOTALE | 4.164.318 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.879.079 |
| Profitul brut | 285.239 |
| Profitul net | 246.525 |
| Numar mediu de salariati | 169 |