WIN MOTORS SRL
| Denumire | WIN MOTORS SRL |
| CUI | 25076527 |
| Nr. Reg. Com. | J16/197/2009 |
| EUID | ROONRC.J2009000197169 |
| CAEN | 9531 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-06 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞERBĂNESCU COSTEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 737 | 2 363 | 4 874 | 223 853 | 226 364 | 1 |
| 2024 | 34 000 | 14 296 | 9 263 | 5 773 | 228 035 | 224 545 | 1 |
| 2023 | 40 800 | 16 785 | 9 629 | 6 672 | 213 207 | 210 250 | 1 |
| 2022 | 40 800 | 11 600 | 119 649 | 13 859 | 299 255 | 193 465 | 1 |
| 2021 | 40 800 | 15 157 | 24 385 | 23 132 | 273 118 | 271 865 | 1 |
| 2020 | 40 800 | 12 920 | 33 520 | 33 652 | 256 576 | 256 708 | 1 |
| 2019 | 37 307 | 999 | 28 117 | 46 988 | 224 916 | 243 787 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WIN MOTORS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9531 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 95 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WIN MOTORS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WIN MOTORS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WIN MOTORS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 5.773 |
| Active circulante | 228.035 |
| Creante | 200.298 |
| Disponibilitati | 27.737 |
| Datorii | 9.263 |
| Capitaluri proprii | 224.545 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 34.000 |
| Venituri totale | 34.000 |
| Cheltuieli totale | 16.978 |
| Profit brut | 17.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.296 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.672 |
| Active circulante | 213.207 |
| Creante | 197.420 |
| Disponibilitati | 15.787 |
| Datorii | 9.629 |
| Capitaluri proprii | 210.250 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 40.800 |
| Venituri totale | 40.804 |
| Cheltuieli totale | 20.818 |
| Profit brut | 19.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.785 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.859 |
| Active circulante | 299.255 |
| Creante | 225.849 |
| Disponibilitati | 73.406 |
| Datorii | 119.649 |
| Capitaluri proprii | 193.465 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 40.800 |
| Venituri totale | 40.800 |
| Cheltuieli totale | 27.976 |
| Profit brut | 12.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 23.132 |
| Active circulante | 273.118 |
| Stocuri | 3.390 |
| Creante | 261.887 |
| Disponibilitati | 7.841 |
| Datorii | 24.385 |
| Capitaluri proprii | 271.865 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 40.800 |
| Venituri totale | 40.800 |
| Cheltuieli totale | 24.419 |
| Profit brut | 16.381 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 33.652 |
| Active circulante | 256.576 |
| Stocuri | 3.390 |
| Creante | 236.062 |
| Disponibilitati | 17.124 |
| Datorii | 33.520 |
| Capitaluri proprii | 256.708 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 40.800 |
| Venituri totale | 40.800 |
| Cheltuieli totale | 26.716 |
| Profit brut | 14.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 46.988 |
| Active circulante | 224.916 |
| Creante | 204.062 |
| Disponibilitati | 20.854 |
| Datorii | 28.117 |
| Capitaluri proprii | 243.787 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 37.307 |
| Venituri totale | 37.317 |
| Cheltuieli totale | 35.639 |
| Profit brut | 1.678 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 999 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 226.720 |
| Stocuri | 243 |
| Creante | 205.390 |
| Casa si conturi la banci | 21.087 |
| DATORII | 35.639 |
| CAPITALURI - TOTAL | 265.788 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 96.910 |
| VENITURI TOTALE | 96.912 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.651 |
| Profitul brut | 5.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 116.720 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 360.325 |
| Stocuri | 41.653 |
| Creante | 253.901 |
| Casa si conturi la banci | 64.771 |
| DATORII | 95.550 |
| CAPITALURI - TOTAL | 381.495 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.009.545 |
| VENITURI TOTALE | 1.032.942 |
| CHELTUIELI TOTALE | 860.949 |
| Profitul brut | 171.993 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 162.367 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.766 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 329.586 |
| Stocuri | 50.652 |
| Creante | 185.117 |
| Casa si conturi la banci | 93.817 |
| DATORII | 298.224 |
| CAPITALURI - TOTAL | 219.128 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 917.929 |
| VENITURI TOTALE | 982.285 |
| CHELTUIELI TOTALE | 818.065 |
| Profitul brut | 164.220 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.944 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |