ȚIGLĂ ROOF SRL – CUI 24872813
Pe scurt
ȚIGLĂ ROOF SRL are CUI 24872813, număr de înregistrare J17/2254/2008 și sediul în Municipiul Galaţi, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: inactivă (verificat 04.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ȚIGLĂ ROOF SRL |
| CUI | 24872813 |
| Nr. Reg. Com. | J17/2254/2008 |
| EUID | ROONRC.J17/2254/2008 |
| CAEN | 4673 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu (ANAF, verificat 04.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-12-16 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIRONESCU ALIN-FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 62 595 | 0 | 89 302 | 26 707 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 62 595 | 0 | 89 302 | 26 707 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 62 595 | 0 | 89 302 | 26 707 | 0 |
| 2022 | 0 | -64 | 62 595 | 0 | 89 302 | 26 707 | 0 |
| 2021 | 0 | -69 | 62 531 | 0 | 89 302 | 26 771 | 0 |
| 2020 | 0 | -60 | 62 462 | 0 | 89 302 | 26 840 | 0 |
| 2019 | 0 | -57 | 62 402 | 0 | 89 302 | 26 900 | 0 |
| 2018 | 0 | -64 | 63 715 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 0 | -400 | 63 715 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ȚIGLĂ ROOF SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4673 Rev. 2 (echivalent: 4673 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ȚIGLĂ ROOF SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ȚIGLĂ ROOF SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ȚIGLĂ ROOF SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2017-08-04 |
| Data publicare | 2017-08-07 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 89.302 |
| Stocuri | 71.814 |
| Creante | 17.488 |
| DATORII | 62.595 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.707 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 89.302 |
| Stocuri | 71.814 |
| Creante | 17.488 |
| DATORII | 62.595 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.707 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 89.302 |
| Stocuri | 71.814 |
| Creante | 17.488 |
| Datorii | 62.595 |
| Capitaluri proprii | 26.707 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 64 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 64 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 64 |
| Active circulante | 89.302 |
| Stocuri | 71.814 |
| Creante | 17.488 |
| Datorii | 62.531 |
| Capitaluri proprii | 26.771 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 69 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 69 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 69 |
| Active circulante | 89.302 |
| Stocuri | 71.814 |
| Creante | 17.488 |
| Datorii | 62.462 |
| Capitaluri proprii | 26.840 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 60 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 60 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 60 |
| Active circulante | 89.302 |
| Stocuri | 71.814 |
| Creante | 17.488 |
| Datorii | 62.402 |
| Capitaluri proprii | 26.900 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 57 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 57 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 57 |
| Active circulante | 90.672 |
| Stocuri | 71.814 |
| Creante | 18.492 |
| Disponibilitati | 366 |
| Datorii | 63.715 |
| Capitaluri proprii | 26.957 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 64 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 64 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 64 |
| Active circulante | 90.736 |
| Stocuri | 71.814 |
| Creante | 18.492 |
| Disponibilitati | 430 |
| Datorii | 63.715 |
| Capitaluri proprii | 27.021 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 400 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 400 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 400 |
| Active circulante | 91.136 |
| Stocuri | 71.814 |
| Creante | 18.493 |
| Disponibilitati | 829 |
| Datorii | 63.715 |
| Capitaluri proprii | 27.421 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 708 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 708 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 708 |