ROBCON TM SRL
| Denumire | ROBCON TM SRL |
| CUI | 2485530 |
| Nr. Reg. Com. | J1991001864351 |
| EUID | ROONRC.J1991001864351 |
| CAEN | 4664 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-07-25 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| JONI ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 639 019 | 1 023 337 | 7 608 789 | — | — | — | 14 |
| 2024 | 14 864 962 | 840 982 | 3 936 159 | 2 804 643 | 6 869 915 | 5 760 946 | 14 |
| 2023 | 14 467 744 | 1 321 003 | 5 069 798 | 2 905 966 | 8 060 414 | 5 919 965 | 14 |
| 2022 | 14 144 466 | 1 611 200 | 3 295 090 | 2 692 058 | 7 758 691 | 7 175 329 | 15 |
| 2021 | 11 502 783 | 1 010 469 | 3 988 776 | 2 809 935 | 7 636 400 | 6 428 413 | 15 |
| 2020 | 8 533 174 | 923 021 | 1 215 318 | 2 873 063 | 5 033 675 | 6 455 222 | 15 |
| 2019 | 12 646 688 | 970 980 | 2 193 377 | 1 661 177 | 4 840 497 | 4 321 250 | 16 |
| 2018 | 13 866 324 | 977 946 | 3 349 129 | 1 672 694 | 6 376 820 | 4 982 764 | 16 |
| 2017 | 9 779 297 | 1 020 897 | 4 193 058 | 1 349 448 | 8 070 199 | 5 504 819 | 15 |
| 2016 | 9 714 579 | 1 555 197 | 2 210 058 | 1 349 256 | 6 754 860 | 6 172 532 | 15 |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 639 019 lei
-2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROBCON TM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4664 Rev. 2 (echivalent: 4664 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Timiş , domeniul 4664: Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROBCON TM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROBCON TM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROBCON TM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.804.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.869.915 |
| Stocuri | 3.552.351 |
| Creante | 2.027.811 |
| Casa si conturi la banci | 1.289.753 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.547 |
| DATORII | 3.936.159 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.760.946 |
| Capital subscris varsat | 1.482.640 |
| Cifra de afaceri neta | 14.864.962 |
| VENITURI TOTALE | 14.901.441 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.915.595 |
| Profitul brut | 985.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 840.982 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.905.966 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.060.414 |
| Stocuri | 3.282.585 |
| Creante | 2.264.916 |
| Casa si conturi la banci | 2.512.913 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.383 |
| DATORII | 5.069.798 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.919.965 |
| Capital subscris varsat | 1.482.640 |
| Cifra de afaceri neta | 14.467.744 |
| VENITURI TOTALE | 14.571.582 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.037.659 |
| Profitul brut | 1.533.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.321.003 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.692.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.758.691 |
| Stocuri | 3.020.935 |
| Creante | 3.587.061 |
| Casa si conturi la banci | 1.150.695 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.670 |
| DATORII | 3.295.090 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.175.329 |
| Capital subscris varsat | 1.482.640 |
| Cifra de afaceri neta | 14.144.466 |
| VENITURI TOTALE | 14.482.735 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.572.764 |
| Profitul brut | 1.909.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.611.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.809.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.636.400 |
| Stocuri | 3.746.210 |
| Creante | 1.495.626 |
| Casa si conturi la banci | 2.394.564 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.527 |
| DATORII | 3.988.776 |
| VENITURI IN AVANS | 45.673 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.428.413 |
| Capital subscris varsat | 1.482.640 |
| Cifra de afaceri neta | 11.502.783 |
| VENITURI TOTALE | 11.774.067 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.564.362 |
| Profitul brut | 1.209.705 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.010.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.873.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.033.675 |
| Stocuri | 1.863.707 |
| Creante | 1.659.752 |
| Casa si conturi la banci | 1.510.216 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.198 |
| DATORII | 1.215.318 |
| VENITURI IN AVANS | 250.396 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.455.222 |
| Capital subscris varsat | 1.482.640 |
| Cifra de afaceri neta | 8.533.174 |
| VENITURI TOTALE | 8.842.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.731.139 |
| Profitul brut | 1.110.931 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 923.021 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.661.177 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.840.497 |
| Stocuri | 2.039.283 |
| Creante | 1.026.052 |
| Casa si conturi la banci | 1.775.162 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.953 |
| DATORII | 2.193.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.321.250 |
| Capital subscris varsat | 1.482.640 |
| Cifra de afaceri neta | 12.646.688 |
| VENITURI TOTALE | 12.878.714 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.680.214 |
| Profitul brut | 1.198.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 970.980 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.672.694 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.376.820 |
| Stocuri | 2.721.242 |
| Creante | 3.032.868 |
| Casa si conturi la banci | 622.710 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 282.379 |
| DATORII | 3.349.129 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.982.764 |
| Capital subscris varsat | 1.482.640 |
| Cifra de afaceri neta | 13.866.324 |
| VENITURI TOTALE | 14.016.727 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.860.553 |
| Profitul brut | 1.156.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 977.946 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.349.448 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.070.199 |
| Stocuri | 5.129.803 |
| Creante | 1.616.529 |
| Casa si conturi la banci | 1.323.867 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 278.230 |
| DATORII | 4.193.058 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.504.819 |
| Capital subscris varsat | 1.482.640 |
| Cifra de afaceri neta | 9.779.297 |
| VENITURI TOTALE | 9.839.562 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.629.968 |
| Profitul brut | 1.209.594 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.020.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.349.256 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.754.860 |
| Stocuri | 2.940.172 |
| Creante | 1.450.857 |
| Casa si conturi la banci | 2.363.881 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 278.474 |
| DATORII | 2.210.058 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.172.532 |
| Capital subscris varsat | 1.482.640 |
| Cifra de afaceri neta | 9.714.579 |
| VENITURI TOTALE | 9.845.314 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.002.267 |
| Profitul brut | 1.843.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.555.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |