CABINET MEDICAL DR. LUCA SRL – CUI 24838480
Pe scurt
CABINET MEDICAL DR. LUCA SRL are CUI 24838480, număr de înregistrare J28/1265/2008 și sediul în Sat Chiţeasca, Oraş Scorniceşti, județul Olt. Activitatea principală declarată: CAEN 8621 – Activități de asistență medicală generală. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CABINET MEDICAL DR. LUCA SRL |
| CUI | 24838480 |
| Nr. Reg. Com. | J28/1265/2008 |
| EUID | ROONRC.J28/1265/2008 |
| CAEN | 8621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-12-08 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 212 005 | 212 005 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 212 005 | 212 005 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 212 005 | 212 005 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 212 005 | 212 005 | 0 |
| 2021 | 58 907 | 19 463 | 1 253 | 0 | 213 258 | 212 005 | 1 |
| 2020 | 58 907 | 19 463 | 1 253 | 0 | 213 258 | 212 005 | 1 |
| 2019 | 93 876 | -12 255 | 6 656 | 0 | 199 198 | 192 542 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CABINET MEDICAL DR. LUCA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8621 Rev. 2 (echivalent: 8621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență medicală generală |
| Descriere Activitate | Activități de asistență medicală generală |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență medicală generală |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CABINET MEDICAL DR. LUCA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CABINET MEDICAL DR. LUCA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CABINET MEDICAL DR. LUCA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 212.005 |
| Creante | 182.526 |
| Disponibilitati | 29.479 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 212.005 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 212.005 |
| Creante | 182.526 |
| Disponibilitati | 29.479 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 212.005 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 212.005 |
| Creante | 182.526 |
| Disponibilitati | 29.479 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 212.005 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 213.258 |
| Creante | 182.526 |
| Disponibilitati | 30.732 |
| Datorii | 1.253 |
| Capitaluri proprii | 212.005 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 58.907 |
| Venituri totale | 58.907 |
| Cheltuieli totale | 38.577 |
| Profit brut | 20.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 213.258 |
| Creante | 182.526 |
| Disponibilitati | 30.732 |
| Datorii | 1.253 |
| Capitaluri proprii | 212.005 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 58.907 |
| Venituri totale | 58.907 |
| Cheltuieli totale | 38.577 |
| Profit brut | 20.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 199.198 |
| Creante | 173.559 |
| Disponibilitati | 25.639 |
| Datorii | 6.656 |
| Capitaluri proprii | 192.542 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.876 |
| Venituri totale | 93.876 |
| Cheltuieli totale | 105.191 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.315 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.255 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 216.461 |
| Creante | 197.957 |
| Disponibilitati | 18.504 |
| Datorii | 11.704 |
| Capitaluri proprii | 204.757 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 179.300 |
| Venituri totale | 179.300 |
| Cheltuieli totale | 144.703 |
| Profit brut | 34.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 13.000 |
| Active circulante | 169.318 |
| Creante | 147.326 |
| Disponibilitati | 21.992 |
| Datorii | 10.077 |
| Capitaluri proprii | 172.241 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 130.509 |
| Venituri totale | 130.509 |
| Cheltuieli totale | 98.233 |
| Profit brut | 32.276 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.774 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 23.000 |
| Active circulante | 122.068 |
| Creante | 121.597 |
| Disponibilitati | 471 |
| Datorii | 2.601 |
| Capitaluri proprii | 142.467 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 98.514 |
| Venituri totale | 98.514 |
| Cheltuieli totale | 68.496 |
| Profit brut | 30.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.566 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |