ECOMAS ENERGOSYSTEM SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SACU MARINEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 319 769 | 990 713 | 2 278 974 | — | — | — | 15 |
| 2024 | 16 245 386 | 753 966 | 2 093 566 | 1 318 296 | 6 971 590 | 6 196 320 | 15 |
| 2023 | 14 894 893 | 456 564 | 2 422 269 | 1 382 544 | 7 052 579 | 5 985 834 | 15 |
| 2022 | 18 549 178 | 1 263 536 | 2 544 679 | 1 398 921 | 7 052 011 | 5 855 358 | 15 |
| 2021 | 18 510 462 | 1 102 562 | 2 740 176 | 1 386 613 | 6 158 017 | 4 804 454 | 15 |
| 2020 | 14 881 615 | 919 698 | 2 516 309 | 1 424 777 | 5 059 820 | 3 968 288 | 15 |
| 2019 | 12 462 632 | 464 031 | 2 374 626 | 1 508 276 | 4 020 203 | 3 153 853 | 15 |
| 2018 | 10 294 232 | 312 694 | 2 691 548 | 1 556 595 | 3 930 825 | 2 795 872 | 15 |
| 2017 | 10 728 032 | 344 188 | 2 573 394 | 1 518 423 | 3 538 149 | 2 483 178 | 15 |
| 2016 | 9 814 986 | 408 760 | 2 306 088 | 1 458 059 | 2 987 019 | 2 138 990 | 15 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 319 769 lei
19%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ECOMAS ENERGOSYSTEM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ECOMAS ENERGOSYSTEM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ECOMAS ENERGOSYSTEM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ECOMAS ENERGOSYSTEM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.318.296 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.971.590 |
| Stocuri | 4.008.754 |
| Creante | 1.072.803 |
| Casa si conturi la banci | 1.890.033 |
| DATORII | 2.093.566 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.196.320 |
| Capital subscris varsat | 111.100 |
| Cifra de afaceri neta | 16.245.386 |
| VENITURI TOTALE | 16.311.498 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.442.308 |
| Profitul brut | 869.190 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 753.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.382.544 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.052.579 |
| Stocuri | 3.838.103 |
| Creante | 1.028.689 |
| Casa si conturi la banci | 2.185.787 |
| DATORII | 2.422.269 |
| VENITURI IN AVANS | 27.020 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.985.834 |
| Capital subscris varsat | 111.100 |
| Cifra de afaceri neta | 14.894.893 |
| VENITURI TOTALE | 14.966.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.439.013 |
| Profitul brut | 527.232 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 456.564 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.398.921 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.052.011 |
| Stocuri | 3.706.711 |
| Creante | 1.432.091 |
| Casa si conturi la banci | 1.913.209 |
| DATORII | 2.544.679 |
| VENITURI IN AVANS | 50.895 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.855.358 |
| Capital subscris varsat | 111.100 |
| Cifra de afaceri neta | 18.549.178 |
| VENITURI TOTALE | 18.563.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.137.489 |
| Profitul brut | 1.426.061 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.263.536 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.386.613 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.158.017 |
| Stocuri | 3.206.034 |
| Creante | 1.529.680 |
| Casa si conturi la banci | 1.422.303 |
| DATORII | 2.740.176 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.804.454 |
| Capital subscris varsat | 111.100 |
| Cifra de afaceri neta | 18.510.462 |
| VENITURI TOTALE | 18.516.135 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.251.897 |
| Profitul brut | 1.264.238 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.102.562 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.424.777 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.059.820 |
| Stocuri | 2.232.546 |
| Creante | 1.190.493 |
| Casa si conturi la banci | 1.636.781 |
| DATORII | 2.516.309 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.968.288 |
| Capital subscris varsat | 111.100 |
| Cifra de afaceri neta | 14.881.615 |
| VENITURI TOTALE | 14.898.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.832.293 |
| Profitul brut | 1.066.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 919.698 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.508.276 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.020.203 |
| Stocuri | 1.941.263 |
| Creante | 1.489.320 |
| Casa si conturi la banci | 589.620 |
| DATORII | 2.374.626 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.153.853 |
| Capital subscris varsat | 111.100 |
| Cifra de afaceri neta | 12.462.632 |
| VENITURI TOTALE | 12.479.830 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.939.568 |
| Profitul brut | 540.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 464.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.556.595 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.930.825 |
| Stocuri | 1.911.746 |
| Creante | 1.441.617 |
| Casa si conturi la banci | 577.462 |
| DATORII | 2.691.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.795.872 |
| Capital subscris varsat | 111.100 |
| Cifra de afaceri neta | 10.294.232 |
| VENITURI TOTALE | 10.298.821 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.938.567 |
| Profitul brut | 360.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 312.694 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.518.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.538.149 |
| Stocuri | 1.687.110 |
| Creante | 1.325.583 |
| Casa si conturi la banci | 525.456 |
| DATORII | 2.573.394 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.483.178 |
| Capital subscris varsat | 111.100 |
| Cifra de afaceri neta | 10.728.032 |
| VENITURI TOTALE | 10.741.194 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.343.497 |
| Profitul brut | 397.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 344.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.458.059 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.987.019 |
| Stocuri | 1.473.243 |
| Creante | 998.760 |
| Casa si conturi la banci | 515.016 |
| DATORII | 2.306.088 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.138.990 |
| Capital subscris varsat | 111.100 |
| Cifra de afaceri neta | 9.814.986 |
| VENITURI TOTALE | 9.824.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.360.078 |
| Profitul brut | 464.773 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 408.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |