ROMBOX SA
| Denumire | ROMBOX SA |
| CUI | 2458889 |
| Nr. Reg. Com. | J32/49/1991 |
| EUID | ROONRC.J32/49/1991 |
| CAEN | 2053 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-01-28 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOCA FLORIN ILIE JOSEPH | - | România |
| NICULESCU DAN MIHAI | - | România |
| NICULESCU MIHAIELA GEORGETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -17 981 | 1 496 068 | 3 406 | 232 787 | -1 259 875 | 0 |
| 2024 | 1 685 | 2 635 307 | 1 392 213 | 34 748 | 2 764 426 | 1 406 961 | 0 |
| 2023 | 38 181 | -195 337 | 1 933 991 | 640 529 | 54 790 | -1 228 346 | 0 |
| 2022 | 156 492 | 460 | 1 946 165 | 652 245 | 251 504 | -1 032 090 | 0 |
| 2021 | 0 | -24 044 | 2 014 193 | 663 962 | 307 355 | -1 032 550 | 0 |
| 2020 | 37 249 | -135 957 | 2 000 879 | 675 678 | 306 369 | -1 008 506 | 0 |
| 2019 | 12 600 | -35 471 | 2 012 840 | 687 395 | 442 570 | -872 549 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROMBOX SA”
| Cod CAEN preponderent | 2053 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea uleiurilor esențiale |
| Descriere Activitate | Fabricarea uleiurilor esențiale |
| Cod CAEN principal | 20 Fabricarea uleiurilor esențiale |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea substanțelor și a produselor chimice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROMBOX SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROMBOX SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROMBOX SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 34.748 |
| Active circulante | 2.764.426 |
| Stocuri | 100 |
| Creante | 2.721.546 |
| Disponibilitati | 42.780 |
| Datorii | 1.392.213 |
| Capitaluri proprii | 1.406.961 |
| Capital social | 90.210 |
| Cifra de afaceri | 1.685 |
| Venituri totale | 5.157.118 |
| Cheltuieli totale | 1.852.964 |
| Profit brut | 3.304.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.635.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 640.529 |
| Active circulante | 54.790 |
| Stocuri | 100 |
| Creante | 50.936 |
| Disponibilitati | 3.754 |
| Cheltuieli in avans | 10.326 |
| Datorii | 1.933.991 |
| Capitaluri proprii | -1.228.346 |
| Capital social | 90.210 |
| Cifra de afaceri | 38.181 |
| Venituri totale | 38.181 |
| Cheltuieli totale | 233.136 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 194.955 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 195.337 |
| Active imobilizate | 652.245 |
| Active circulante | 251.504 |
| Stocuri | 50.052 |
| Creante | 191.115 |
| Disponibilitati | 10.337 |
| Cheltuieli in avans | 10.326 |
| Datorii | 1.946.165 |
| Capitaluri proprii | -1.032.090 |
| Capital social | 90.210 |
| Cifra de afaceri | 156.492 |
| Venituri totale | 156.492 |
| Cheltuieli totale | 151.937 |
| Profit brut | 4.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 663.962 |
| Active circulante | 307.355 |
| Stocuri | 122.729 |
| Creante | 181.810 |
| Disponibilitati | 2.816 |
| Cheltuieli in avans | 10.326 |
| Datorii | 2.014.193 |
| Capitaluri proprii | -1.032.550 |
| Capital social | 90.210 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 24.044 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.044 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.044 |
| Active imobilizate | 675.678 |
| Active circulante | 306.369 |
| Stocuri | 122.729 |
| Creante | 180.841 |
| Disponibilitati | 2.799 |
| Cheltuieli in avans | 10.326 |
| Datorii | 2.000.879 |
| Capitaluri proprii | -1.008.506 |
| Capital social | 90.210 |
| Cifra de afaceri | 37.249 |
| Venituri totale | 37.249 |
| Cheltuieli totale | 172.096 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 134.847 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 135.957 |
| Active imobilizate | 687.395 |
| Active circulante | 442.570 |
| Stocuri | 251.429 |
| Creante | 187.940 |
| Disponibilitati | 3.201 |
| Cheltuieli in avans | 10.326 |
| Datorii | 2.012.840 |
| Capitaluri proprii | -872.549 |
| Capital social | 90.210 |
| Cifra de afaceri | 12.600 |
| Venituri totale | 12.600 |
| Cheltuieli totale | 47.693 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.093 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.471 |
| Active imobilizate | 699.111 |
| Active circulante | 495.317 |
| Stocuri | 251.429 |
| Creante | 240.904 |
| Disponibilitati | 2.984 |
| Cheltuieli in avans | 10.326 |
| Datorii | 2.041.832 |
| Capitaluri proprii | -837.078 |
| Capital social | 90.210 |
| Cifra de afaceri | 12.560 |
| Venituri totale | 12.560 |
| Cheltuieli totale | 75.468 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 62.908 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 63.101 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 710.827 |
| Active circulante | 605.636 |
| Stocuri | 252.819 |
| Creante | 343.646 |
| Disponibilitati | 9.171 |
| Cheltuieli in avans | 11.162 |
| Datorii | 2.101.602 |
| Capitaluri proprii | -773.977 |
| Capital social | 90.210 |
| Cifra de afaceri | 83.653 |
| Venituri totale | 103.236 |
| Cheltuieli totale | 240.821 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 137.585 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 138.590 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 722.544 |
| Active circulante | 763.750 |
| Stocuri | 284.880 |
| Creante | 475.505 |
| Disponibilitati | 3.365 |
| Cheltuieli in avans | 9.849 |
| Datorii | 2.131.531 |
| Capitaluri proprii | -635.388 |
| Capital social | 90.210 |
| Cifra de afaceri | 119.383 |
| Venituri totale | 183.386 |
| Cheltuieli totale | 300.263 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 116.877 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 116.877 |
| Nr. salariati | 8 |