TROTUŞTEX SRL
| Denumire | TROTUŞTEX SRL |
| CUI | 24498175 |
| Nr. Reg. Com. | J2008001712049 |
| EUID | ROONRC.J2008001712049 |
| CAEN | 1423 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-09-22 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRASSI SIMONE | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT CÂT ŞI ÎMPREUNĂ | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 224 695 | -5 296 916 | 12 077 887 | 13 698 255 | 9 994 937 | 12 267 051 | 463 |
| 2024 | 50 908 021 | -1 627 794 | 5 627 131 | 13 693 793 | 8 852 096 | 17 563 968 | 515 |
| 2023 | 57 599 521 | 815 145 | 3 786 161 | 13 885 049 | 8 451 453 | 19 191 761 | 539 |
| 2022 | 48 491 816 | -1 419 684 | 2 182 484 | 11 072 172 | 8 747 460 | 18 439 489 | 537 |
| 2021 | 62 341 236 | 1 952 601 | 3 675 424 | 11 966 401 | 11 003 703 | 19 857 397 | 554 |
| 2020 | 56 406 428 | 1 138 765 | 2 572 701 | 11 783 398 | 8 279 516 | 17 915 265 | 594 |
| 2019 | 49 203 606 | 1 566 198 | 3 135 982 | 12 053 989 | 8 303 654 | 16 895 526 | 615 |
| 2018 | 40 699 200 | 966 787 | 3 510 167 | — | — | — | 618 |
| 2017 | 38 458 073 | 855 454 | 2 540 720 | — | — | — | 620 |
Statistics
Commercial networks and enterprises46 224 695 lei
-9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TROTUŞTEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1423 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bacău , domeniul 1423: Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TROTUŞTEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TROTUŞTEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TROTUŞTEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.693.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.852.096 |
| Stocuri | 2.434.851 |
| Creante | 5.053.621 |
| Casa si conturi la banci | 1.363.624 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 645.210 |
| DATORII | 5.627.131 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.563.968 |
| Capital subscris varsat | 3.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.908.021 |
| VENITURI TOTALE | 52.623.407 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.251.201 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.627.794 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.627.794 |
| Numar mediu de salariati | 515 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.885.049 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.451.453 |
| Stocuri | 1.408.953 |
| Creante | 4.891.539 |
| Casa si conturi la banci | 2.150.961 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 641.420 |
| DATORII | 3.786.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.191.761 |
| Capital subscris varsat | 3.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.599.521 |
| VENITURI TOTALE | 58.227.860 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.412.108 |
| Profitul brut | 815.752 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 815.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 539 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.072.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.747.460 |
| Stocuri | 550.977 |
| Creante | 3.638.401 |
| Casa si conturi la banci | 4.558.082 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 802.341 |
| DATORII | 2.182.484 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.439.489 |
| Capital subscris varsat | 3.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.491.816 |
| VENITURI TOTALE | 50.222.874 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.642.558 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.419.684 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.419.684 |
| Numar mediu de salariati | 537 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.966.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.003.703 |
| Stocuri | 277.308 |
| Creante | 3.705.077 |
| Casa si conturi la banci | 7.021.318 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 637.025 |
| DATORII | 3.675.424 |
| VENITURI IN AVANS | 74.308 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.857.397 |
| Capital subscris varsat | 3.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.341.236 |
| VENITURI TOTALE | 63.013.907 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.810.403 |
| Profitul brut | 2.203.504 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.952.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 554 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.783.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.279.516 |
| Stocuri | 266.963 |
| Creante | 2.522.474 |
| Casa si conturi la banci | 5.490.079 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 625.906 |
| DATORII | 2.572.701 |
| VENITURI IN AVANS | 200.854 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.915.265 |
| Capital subscris varsat | 3.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 56.406.428 |
| VENITURI TOTALE | 56.908.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.519.661 |
| Profitul brut | 1.388.529 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.138.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 594 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.053.989 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.303.654 |
| Stocuri | 155.564 |
| Creante | 3.751.727 |
| Casa si conturi la banci | 4.396.363 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.269 |
| DATORII | 3.135.982 |
| VENITURI IN AVANS | 327.404 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.895.526 |
| Capital subscris varsat | 3.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.203.606 |
| VENITURI TOTALE | 49.701.246 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.825.859 |
| Profitul brut | 1.875.387 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.566.198 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 615 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.206.534 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.059.429 |
| Stocuri | 474.415 |
| Creante | 3.015.845 |
| Casa si conturi la banci | 2.569.169 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.483 |
| DATORII | 3.510.167 |
| VENITURI IN AVANS | 453.951 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.329.328 |
| Capital subscris varsat | 3.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.699.200 |
| VENITURI TOTALE | 41.062.654 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.931.142 |
| Profitul brut | 1.131.512 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 966.787 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 618 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.064.105 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.419.656 |
| Stocuri | 37.781 |
| Creante | 2.931.622 |
| Casa si conturi la banci | 1.450.253 |
| DATORII | 2.540.720 |
| VENITURI IN AVANS | 580.501 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.362.540 |
| Capital subscris varsat | 3.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.458.073 |
| VENITURI TOTALE | 39.061.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.080.926 |
| Profitul brut | 980.584 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 855.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 620 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.693.873 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.493.420 |
| Stocuri | 146.243 |
| Creante | 2.605.169 |
| Casa si conturi la banci | 1.742.008 |
| DATORII | 2.383.463 |
| VENITURI IN AVANS | 707.052 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.096.778 |
| Capital subscris varsat | 3.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.050.821 |
| VENITURI TOTALE | 38.727.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.606.432 |
| Profitul brut | 1.120.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 596.058 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 626 |