TOP LUBRICANTS SRL
| Denumire | TOP LUBRICANTS SRL |
| CUI | 24302570 |
| Nr. Reg. Com. | J2008002398220 |
| EUID | ROONRC.J2008002398220 |
| CAEN | 4681 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-08-07 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PARFENI DINU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 323 660 | 382 111 | 955 062 | — | — | — | 4 |
| 2024 | 3 656 265 | 511 418 | 774 268 | 628 870 | 1 763 003 | 1 619 845 | 4 |
| 2023 | 3 058 818 | 454 297 | 796 191 | 535 630 | 1 801 540 | 1 543 219 | 4 |
| 2022 | 2 965 223 | 457 718 | 380 433 | 532 604 | 1 484 511 | 1 638 922 | 4 |
| 2021 | 2 559 244 | 471 892 | 628 858 | 528 835 | 1 532 472 | 1 434 689 | 4 |
| 2020 | 1 907 007 | 188 250 | 693 944 | — | — | — | 5 |
| 2019 | 1 962 408 | 160 616 | 533 186 | — | — | — | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 323 660 lei
-9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOP LUBRICANTS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4681 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOP LUBRICANTS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOP LUBRICANTS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOP LUBRICANTS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-06-15 |
| Data reactivare | 2016-07-13 |
| Data publicare | 2016-07-05 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 628.870 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.763.003 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.676.570 |
| Casa si conturi la banci | 86.433 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.240 |
| DATORII | 774.268 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.619.845 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.656.265 |
| VENITURI TOTALE | 3.670.900 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.056.632 |
| Profitul brut | 614.268 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 511.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 535.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.801.540 |
| Stocuri | 166.492 |
| Creante | 1.494.084 |
| Casa si conturi la banci | 140.964 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.240 |
| DATORII | 796.191 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.543.219 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.058.818 |
| VENITURI TOTALE | 3.071.028 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.585.431 |
| Profitul brut | 485.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 454.297 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 532.604 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.484.511 |
| Stocuri | 238.856 |
| Creante | 1.051.956 |
| Casa si conturi la banci | 193.699 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.240 |
| DATORII | 380.433 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.638.922 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.965.223 |
| VENITURI TOTALE | 2.977.260 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.489.242 |
| Profitul brut | 488.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 457.718 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 528.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.532.472 |
| Stocuri | 303.088 |
| Creante | 913.172 |
| Casa si conturi la banci | 316.212 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.240 |
| DATORII | 628.858 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.434.689 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.559.244 |
| VENITURI TOTALE | 2.560.020 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.062.128 |
| Profitul brut | 497.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 471.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| Active imobilizate | 253.393 |
| Active circulante | 1.248.848 |
| Stocuri | 206.596 |
| Creante | 832.876 |
| Disponibilitati | 209.376 |
| Cheltuieli in avans | 259.501 |
| Datorii | 693.944 |
| Capitaluri proprii | 1.067.798 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.907.007 |
| Venituri totale | 1.907.441 |
| Cheltuieli totale | 1.701.101 |
| Profit brut | 206.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 188.250 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 252.501 |
| Active circulante | 1.207.392 |
| Stocuri | 259.490 |
| Creante | 835.385 |
| Disponibilitati | 112.517 |
| Cheltuieli in avans | 4.355 |
| Datorii | 533.186 |
| Capitaluri proprii | 931.062 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.962.408 |
| Venituri totale | 1.972.407 |
| Cheltuieli totale | 1.790.891 |
| Profit brut | 181.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 160.616 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 45.386 |
| Active circulante | 989.943 |
| Stocuri | 103.765 |
| Creante | 794.303 |
| Disponibilitati | 91.875 |
| Cheltuieli in avans | 4.355 |
| Datorii | 301.760 |
| Capitaluri proprii | 737.924 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.834.192 |
| Venituri totale | 1.834.196 |
| Cheltuieli totale | 1.702.990 |
| Profit brut | 131.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 69.037 |
| Active circulante | 986.487 |
| Stocuri | 153.954 |
| Creante | 756.274 |
| Disponibilitati | 76.259 |
| Cheltuieli in avans | 4.355 |
| Datorii | 379.590 |
| Capitaluri proprii | 680.289 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.240.848 |
| Venituri totale | 2.241.278 |
| Cheltuieli totale | 1.939.947 |
| Profit brut | 301.331 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 243.862 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 53.527 |
| Active circulante | 1.044.202 |
| Stocuri | 156.320 |
| Creante | 806.560 |
| Disponibilitati | 81.322 |
| Cheltuieli in avans | 1.743 |
| Datorii | 441.102 |
| Capitaluri proprii | 658.370 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.346.175 |
| Venituri totale | 2.346.186 |
| Cheltuieli totale | 2.007.447 |
| Profit brut | 338.739 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 285.473 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |