BAVADI SECURITY S.R.L.
| Denumire | BAVADI SECURITY S.R.L. |
| CUI | 24279442 |
| Nr. Reg. Com. | J2008001049109 |
| EUID | ROONRC.J2008001049109 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-08-01 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 987 927 | 745 289 | 1 585 872 | — | — | — | 52 |
| 2024 | 5 692 500 | 788 355 | 1 821 257 | 430 488 | 2 318 017 | 927 248 | 58 |
| 2023 | 3 740 618 | 1 098 532 | 1 159 726 | 290 898 | 1 967 721 | 1 098 893 | 23 |
| 2022 | 3 770 053 | 1 188 095 | 1 226 487 | 350 743 | 2 126 809 | 1 251 065 | 10 |
| 2021 | 45 379 | 21 435 | 39 256 | — | — | — | 1 |
| 2020 | 25 491 | 17 452 | 46 125 | — | — | — | 1 |
| 2019 | 0 | -71 | 38 380 | — | — | — | 0 |
| 2018 | 0 | -1 037 | 38 309 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 4 | -745 | 38 329 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 987 927 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BAVADI SECURITY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Cod CAEN principal | 80 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BAVADI SECURITY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BAVADI SECURITY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BAVADI SECURITY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 430.488 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.318.017 |
| Stocuri | 394.161 |
| Creante | 948.736 |
| Casa si conturi la banci | 975.120 |
| DATORII | 1.821.257 |
| CAPITALURI - TOTAL | 927.248 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 5.692.500 |
| VENITURI TOTALE | 5.697.127 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.735.992 |
| Profitul brut | 961.135 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 788.355 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 290.898 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.967.721 |
| Stocuri | 297.828 |
| Creante | 1.593.587 |
| Casa si conturi la banci | 76.306 |
| DATORII | 1.159.726 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.098.893 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 3.740.618 |
| VENITURI TOTALE | 3.743.479 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.508.633 |
| Profitul brut | 1.234.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.098.532 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 350.743 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.126.809 |
| Stocuri | 154.696 |
| Creante | 1.290.214 |
| Casa si conturi la banci | 681.899 |
| DATORII | 1.226.487 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.251.065 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 3.770.053 |
| VENITURI TOTALE | 3.770.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.544.493 |
| Profitul brut | 1.225.798 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.188.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| Active imobilizate | 1.954 |
| Active circulante | 85.705 |
| Stocuri | 7.486 |
| Creante | 9.098 |
| Disponibilitati | 69.121 |
| Datorii | 46.125 |
| Capitaluri proprii | 41.534 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 25.491 |
| Venituri totale | 25.492 |
| Cheltuieli totale | 7.275 |
| Profit brut | 18.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.954 |
| Active circulante | 60.508 |
| Stocuri | 7.112 |
| Creante | 9.375 |
| Disponibilitati | 44.021 |
| Datorii | 38.380 |
| Capitaluri proprii | 24.082 |
| Capital social | 300 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 71 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 71 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 71 |
| Active imobilizate | 1.954 |
| Active circulante | 60.508 |
| Stocuri | 7.112 |
| Creante | 9.375 |
| Disponibilitati | 44.021 |
| Datorii | 38.309 |
| Capitaluri proprii | 24.153 |
| Capital social | 300 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.037 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.037 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.037 |
| Active imobilizate | 1.954 |
| Active circulante | 61.566 |
| Stocuri | 7.112 |
| Creante | 9.375 |
| Disponibilitati | 45.079 |
| Datorii | 38.329 |
| Capitaluri proprii | 25.191 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 4 |
| Venituri totale | 4 |
| Cheltuieli totale | 749 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 745 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 745 |
| Active imobilizate | 1.954 |
| Active circulante | 75.915 |
| Stocuri | 10.263 |
| Creante | 11.930 |
| Disponibilitati | 53.722 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 51.934 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 25.935 |
| Capital social | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 149.324 |
| Venituri totale | 151.372 |
| Cheltuieli totale | 102.795 |
| Profit brut | 48.577 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |