SAREROM S.R.L.
| Denumire | SAREROM S.R.L. |
| CUI | 24255982 |
| Nr. Reg. Com. | J2022003963124 |
| EUID | ROONRC.J2022003963124 |
| CAEN | 893 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-06-29 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SULIMAN AIFUN GEANER | - | România |
| ATIN LEVENT | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 376 189 | 26 479 160 | 7 719 293 | 14 904 224 | 21 983 502 | 29 295 787 | 122 |
| 2024 | 71 150 549 | -18 002 396 | 89 878 695 | 72 334 643 | 23 260 678 | 5 716 626 | 123 |
| 2023 | 61 983 297 | 4 754 282 | 95 077 682 | 81 507 161 | 32 289 543 | 18 719 022 | 101 |
| 2022 | 24 460 300 | -2 612 891 | 86 281 786 | 86 343 631 | 13 902 896 | 13 964 741 | 53 |
| 2021 | 7 052 301 | -6 523 913 | 86 474 786 | 79 882 156 | 6 170 262 | -422 368 | 21 |
| 2020 | 913 097 | -5 005 444 | 67 089 786 | 70 327 260 | 2 864 072 | 6 101 546 | 10 |
| 2019 | 91 859 | -1 878 573 | 28 839 493 | 37 227 858 | 2 718 625 | 11 106 990 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises60 376 189 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SAREROM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 893 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 89 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SAREROM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SAREROM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SAREROM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.334.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.260.678 |
| Stocuri | 13.604.689 |
| Creante | 8.651.449 |
| Casa si conturi la banci | 1.004.540 |
| DATORII | 89.878.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.716.626 |
| Capital subscris varsat | 40.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 71.150.549 |
| VENITURI TOTALE | 62.555.060 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.557.456 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.002.396 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 18.002.396 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 81.507.161 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.289.543 |
| Stocuri | 21.521.765 |
| Creante | 10.626.703 |
| Casa si conturi la banci | 141.075 |
| DATORII | 95.077.682 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.719.022 |
| Capital subscris varsat | 35.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 61.983.297 |
| VENITURI TOTALE | 70.921.647 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.167.365 |
| Profitul brut | 4.754.282 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.754.282 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| Active imobilizate | 86.343.631 |
| Active circulante | 13.902.896 |
| Stocuri | 9.591.050 |
| Creante | 3.515.871 |
| Disponibilitati | 795.975 |
| Datorii | 86.281.786 |
| Capitaluri proprii | 13.964.741 |
| Capital social | 35.000.000 |
| Cifra de afaceri | 24.460.300 |
| Venituri totale | 30.005.141 |
| Cheltuieli totale | 32.618.032 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.612.891 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.612.891 |
| Nr. salariati | 53 |
| Active imobilizate | 79.882.156 |
| Active circulante | 6.170.262 |
| Stocuri | 3.694.815 |
| Creante | 2.047.452 |
| Disponibilitati | 427.995 |
| Datorii | 86.474.786 |
| Capitaluri proprii | -422.368 |
| Capital social | 18.000.000 |
| Cifra de afaceri | 7.052.301 |
| Venituri totale | 8.031.073 |
| Cheltuieli totale | 14.554.986 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.523.913 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.523.913 |
| Nr. salariati | 21 |
| Active imobilizate | 70.327.260 |
| Active circulante | 2.864.072 |
| Stocuri | 1.368.830 |
| Creante | 1.401.011 |
| Disponibilitati | 94.231 |
| Datorii | 67.089.786 |
| Capitaluri proprii | 6.101.546 |
| Capital social | 18.000.000 |
| Cifra de afaceri | 913.097 |
| Venituri totale | 1.389.347 |
| Cheltuieli totale | 6.384.304 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.994.957 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.005.444 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 37.227.858 |
| Active circulante | 2.718.625 |
| Stocuri | 669.952 |
| Creante | 1.938.892 |
| Disponibilitati | 109.781 |
| Datorii | 28.839.493 |
| Capitaluri proprii | 11.106.990 |
| Capital social | 18.000.000 |
| Cifra de afaceri | 91.859 |
| Venituri totale | 343.898 |
| Cheltuieli totale | 2.221.255 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.877.357 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.878.573 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 10.551.389 |
| Active circulante | 565.038 |
| Stocuri | 83.850 |
| Creante | 472.706 |
| Disponibilitati | 8.482 |
| Datorii | 4.630.864 |
| Capitaluri proprii | 6.485.563 |
| Capital social | 11.500.000 |
| Venituri totale | 189 |
| Cheltuieli totale | 1.403.483 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.403.294 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.403.294 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 9.490.611 |
| Active circulante | 1.630.634 |
| Stocuri | 28.150 |
| Creante | 1.576.100 |
| Disponibilitati | 26.384 |
| Datorii | 3.232.388 |
| Capitaluri proprii | 7.888.857 |
| Capital social | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri | 51.011 |
| Venituri totale | 51.082 |
| Cheltuieli totale | 2.299.391 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.248.309 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.248.820 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 9.213.036 |
| Active circulante | 964.561 |
| Stocuri | 9.232 |
| Creante | 947.932 |
| Disponibilitati | 7.397 |
| Datorii | 1.538.252 |
| Capitaluri proprii | 8.639.345 |
| Capital social | 10.000.000 |
| Cifra de afaceri | 121.793 |
| Venituri totale | 125.346 |
| Cheltuieli totale | 1.095.554 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 970.208 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 971.492 |
| Nr. salariati | 4 |