LA LORRAINE SRL
| Denumire | LA LORRAINE SRL |
| CUI | 24232806 |
| Nr. Reg. Com. | J2012002481127 |
| EUID | ROONRC.J2012002481127 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-09-13 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VANHERPE GUIDO KAREL | - | Belgia |
| DE AGUIRRE GOTZON DENIS | - | Belgia |
| GEERAERT CHRISTIAAN NORBERT B | - | Belgia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 596 718 833 | -36 677 152 | 671 292 965 | 524 568 038 | 155 003 429 | 5 811 757 | 556 |
| 2024 | 495 983 645 | -18 854 747 | 582 898 284 | 513 018 112 | 114 776 259 | 42 488 910 | 525 |
| 2023 | 406 105 131 | 1 300 682 | 492 596 623 | 453 039 258 | 103 245 884 | 61 343 657 | 427 |
| 2022 | 337 839 922 | -11 476 480 | 275 584 577 | 219 857 642 | 118 233 534 | 60 042 975 | 339 |
| 2021 | 217 253 397 | 10 414 488 | 121 882 761 | 135 774 277 | 58 460 335 | 71 519 452 | 266 |
| 2020 | 143 992 425 | -2 116 044 | 122 989 785 | 144 082 126 | 43 970 669 | 62 631 846 | 0 |
| 2019 | 171 873 494 | 11 908 095 | 141 517 955 | 165 142 442 | 43 571 550 | 67 513 889 | 198 |
| 2018 | 150 683 604 | 13 911 582 | 114 189 709 | — | — | — | 169 |
| 2017 | 112 567 241 | 10 738 191 | 122 371 763 | — | — | — | 137 |
Statistics
Commercial networks and enterprises596 718 833 lei
20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LA LORRAINE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LA LORRAINE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LA LORRAINE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LA LORRAINE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 513.018.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 114.776.259 |
| Stocuri | 30.929.995 |
| Creante | 79.492.038 |
| Casa si conturi la banci | 4.354.226 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 595.623 |
| DATORII | 582.898.284 |
| VENITURI IN AVANS | 236.800 |
| PROVIZIOANE | 2.766.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.488.910 |
| Capital subscris varsat | 8.621.600 |
| Cifra de afaceri neta | 495.983.645 |
| VENITURI TOTALE | 501.543.103 |
| CHELTUIELI TOTALE | 516.722.988 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.179.885 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 18.854.747 |
| Numar mediu de salariati | 525 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 453.039.258 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 103.245.884 |
| Stocuri | 26.530.055 |
| Creante | 73.200.086 |
| Casa si conturi la banci | 3.515.743 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 421.138 |
| DATORII | 492.596.623 |
| PROVIZIOANE | 2.766.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.343.657 |
| Capital subscris varsat | 8.621.600 |
| Cifra de afaceri neta | 406.105.131 |
| VENITURI TOTALE | 418.337.119 |
| CHELTUIELI TOTALE | 416.181.294 |
| Profitul brut | 2.155.825 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.300.682 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 427 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 219.857.642 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 118.233.534 |
| Stocuri | 32.415.145 |
| Creante | 71.300.713 |
| Casa si conturi la banci | 14.517.676 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 302.376 |
| DATORII | 275.584.577 |
| PROVIZIOANE | 2.766.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 60.042.975 |
| Capital subscris varsat | 8.621.600 |
| Cifra de afaceri neta | 337.839.922 |
| VENITURI TOTALE | 349.002.183 |
| CHELTUIELI TOTALE | 360.478.663 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.476.480 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 11.476.480 |
| Numar mediu de salariati | 339 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 135.774.277 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.460.335 |
| Stocuri | 19.140.696 |
| Creante | 35.440.824 |
| Casa si conturi la banci | 3.878.815 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.933.601 |
| DATORII | 121.882.761 |
| PROVIZIOANE | 2.766.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 71.519.452 |
| Capital subscris varsat | 8.621.600 |
| Cifra de afaceri neta | 217.253.397 |
| VENITURI TOTALE | 220.521.568 |
| CHELTUIELI TOTALE | 210.107.080 |
| Profitul brut | 10.414.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.414.488 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 266 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 144.082.126 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.970.669 |
| Stocuri | 12.210.153 |
| Creante | 21.786.593 |
| Casa si conturi la banci | 9.973.923 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 334.836 |
| DATORII | 122.989.785 |
| PROVIZIOANE | 2.766.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 62.631.846 |
| Capital subscris varsat | 8.621.600 |
| Cifra de afaceri neta | 143.992.425 |
| VENITURI TOTALE | 145.927.656 |
| CHELTUIELI TOTALE | 148.043.700 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.116.044 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.116.044 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 124.522.072 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.911.817 |
| Stocuri | 11.920.327 |
| Creante | 21.168.055 |
| Casa si conturi la banci | 11.823.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 361.614 |
| DATORII | 114.189.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 55.605.794 |
| Capital subscris varsat | 8.621.600 |
| Cifra de afaceri neta | 150.683.604 |
| VENITURI TOTALE | 155.877.427 |
| CHELTUIELI TOTALE | 139.354.569 |
| Profitul brut | 16.522.858 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.911.582 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 169 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 139.045.141 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.801.996 |
| Stocuri | 6.947.834 |
| Creante | 16.750.546 |
| Casa si conturi la banci | 13.103.616 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 313.967 |
| DATORII | 122.371.763 |
| CAPITALURI - TOTAL | 53.789.341 |
| Capital subscris varsat | 8.621.600 |
| Cifra de afaceri neta | 112.567.241 |
| VENITURI TOTALE | 113.384.411 |
| CHELTUIELI TOTALE | 102.478.044 |
| Profitul brut | 10.906.367 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.738.191 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 137 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 115.604.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.994.620 |
| Stocuri | 5.066.475 |
| Creante | 14.853.923 |
| Casa si conturi la banci | 74.222 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 352.144 |
| DATORII | 92.900.291 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.051.150 |
| Capital subscris varsat | 8.621.600 |
| Cifra de afaceri neta | 95.431.747 |
| VENITURI TOTALE | 97.463.905 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.577.531 |
| Profitul brut | 16.886.374 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.846.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 129 |