LIVING WELL SRL – CUI 23975306
Pe scurt
LIVING WELL SRL are CUI 23975306, număr de înregistrare J2008009552409 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4649 – Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 29.755.993 lei, un profit net de 2.264.831 lei și un număr mediu de 13 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LIVING WELL SRL |
| CUI | 23975306 |
| Nr. Reg. Com. | J2008009552409 |
| EUID | ROONRC.J2008009552409 |
| CAEN | 4649 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-30 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COCU GEORGE-MARIUS | reprezentant al persoanei juridice | România |
| DIMITRIOS SABALIS | reprezentant al persoanei juridice | Grecia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 755 993 | 2 264 831 | 6 875 279 | 2 346 004 | 26 076 658 | 21 563 427 | 13 |
| 2024 | 28 465 263 | 2 184 868 | 6 171 092 | 622 449 | 24 640 468 | 19 298 596 | 14 |
| 2023 | 25 954 236 | 1 935 942 | 7 475 707 | 270 692 | 24 300 173 | 17 101 393 | 13 |
| 2022 | 22 939 600 | 2 764 709 | 3 239 485 | 439 961 | 17 962 244 | 15 165 451 | 0 |
| 2021 | 14 801 763 | 808 211 | 3 042 310 | 328 563 | 15 102 449 | 12 400 742 | 10 |
| 2020 | 18 926 119 | 1 584 545 | 2 489 609 | 508 160 | 13 547 078 | 11 592 531 | 9 |
| 2019 | 23 850 904 | 3 449 112 | 5 019 830 | 745 417 | 14 264 038 | 10 007 987 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises29 755 993 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LIVING WELL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4649 Rev. 2 (echivalent: 4649 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4649: Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 66 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALMED INVESTMENTS S.R.L. – locul 62, 204,00 mil. lei, Bucureşti
- XIMENA DISTRIBUTIE SRL – locul 62, 124,08 mil. lei, Brăila
- COOPERATIVA AGRICOLA BANAT AGRO VEST – locul 62, 105,60 mil. lei, Timiş
- COBYUL SRL – locul 62, 104,93 mil. lei, Iaşi
- METALE INTERNATIONAL SRL – locul 62, 80,83 mil. lei, Vrancea
- BIOCHEM SRL – locul 62, 70,41 mil. lei, Constanţa
- DANUBIUS EXIM SRL – locul 62, 54,38 mil. lei, Bucureşti
- KRONOS PETROTRANS SOLUTIONS S.R.L. – locul 62, 45,93 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LIVING WELL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LIVING WELL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LIVING WELL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 622.449 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.640.468 |
| Stocuri | 13.847.350 |
| Creante | 10.062.183 |
| Casa si conturi la banci | 730.935 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 206.771 |
| DATORII | 6.171.092 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.298.596 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 28.465.263 |
| VENITURI TOTALE | 28.550.470 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.027.229 |
| Profitul brut | 2.523.241 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.184.868 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 270.692 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.300.173 |
| Stocuri | 12.626.919 |
| Creante | 10.892.293 |
| Casa si conturi la banci | 780.961 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.235 |
| DATORII | 7.475.707 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.101.393 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 25.954.236 |
| VENITURI TOTALE | 26.078.872 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.714.159 |
| Profitul brut | 2.364.713 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.935.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 439.961 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.962.244 |
| Stocuri | 10.452.066 |
| Creante | 6.815.837 |
| Casa si conturi la banci | 694.341 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.294 |
| DATORII | 3.239.485 |
| VENITURI IN AVANS | 7.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.165.451 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 22.939.600 |
| VENITURI TOTALE | 23.005.996 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.816.007 |
| Profitul brut | 3.189.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.764.709 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 328.563 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.102.449 |
| Stocuri | 8.303.351 |
| Creante | 6.415.094 |
| Casa si conturi la banci | 384.004 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.040 |
| DATORII | 3.042.310 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.400.742 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.801.763 |
| VENITURI TOTALE | 15.215.163 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.277.497 |
| Profitul brut | 937.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 808.211 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 508.160 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.547.078 |
| Stocuri | 5.982.832 |
| Creante | 6.334.188 |
| Casa si conturi la banci | 1.230.058 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.902 |
| DATORII | 2.489.609 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.592.531 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 18.926.119 |
| VENITURI TOTALE | 19.560.976 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.702.517 |
| Profitul brut | 1.858.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.584.545 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 745.417 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.264.038 |
| Stocuri | 6.683.458 |
| Creante | 7.186.188 |
| Casa si conturi la banci | 394.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.362 |
| DATORII | 5.019.830 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.007.987 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 23.850.904 |
| VENITURI TOTALE | 24.241.523 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.282.542 |
| Profitul brut | 3.958.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.449.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 767.603 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.508.759 |
| Stocuri | 4.574.596 |
| Creante | 5.977.343 |
| Casa si conturi la banci | 956.820 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.718 |
| DATORII | 5.545.971 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.748.109 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 21.552.287 |
| VENITURI TOTALE | 21.615.179 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.102.563 |
| Profitul brut | 3.512.616 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.171.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 831.060 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.609.241 |
| Stocuri | 5.505.342 |
| Creante | 4.058.426 |
| Casa si conturi la banci | 45.473 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.876 |
| DATORII | 6.782.287 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.672.890 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 13.121.748 |
| VENITURI TOTALE | 13.285.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.978.815 |
| Profitul brut | 1.307.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.177.708 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 278.181 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.754.458 |
| Stocuri | 3.075.443 |
| Creante | 3.524.900 |
| Casa si conturi la banci | 154.115 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.875 |
| DATORII | 4.558.332 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.495.182 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 14.784.303 |
| VENITURI TOTALE | 14.821.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.661.490 |
| Profitul brut | 1.160.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 959.361 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |