PENSIUNEA VATRA APUSENILOR SRL
| Denumire | PENSIUNEA VATRA APUSENILOR SRL |
| CUI | 23869780 |
| Nr. Reg. Com. | J12/2166/2008 |
| EUID | ROONRC.J12/2166/2008 |
| CAEN | 5520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-14 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MERA NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2 825 | 170 632 | 0 | 766 992 | 596 360 | 0 |
| 2024 | 91 635 | -39 693 | 172 432 | 0 | 771 617 | 599 185 | 1 |
| 2023 | 938 241 | 89 541 | 407 388 | 0 | 1 046 266 | 638 878 | 2 |
| 2022 | 1 211 328 | 268 552 | 442 830 | 0 | 992 166 | 549 336 | 3 |
| 2021 | 984 399 | 236 256 | 480 096 | 0 | 760 881 | 280 785 | 2 |
| 2020 | 1 254 347 | 47 122 | 550 590 | 0 | 595 119 | 44 529 | 3 |
| 2019 | 1 262 709 | 30 418 | 692 581 | 0 | 908 625 | 216 044 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PENSIUNEA VATRA APUSENILOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5520 Rev. 2 (echivalent: 5520 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Descriere Activitate | Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Cod CAEN principal | 55 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PENSIUNEA VATRA APUSENILOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PENSIUNEA VATRA APUSENILOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PENSIUNEA VATRA APUSENILOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 771.617 |
| Stocuri | 744.739 |
| Creante | 21.347 |
| Disponibilitati | 5.531 |
| Datorii | 172.432 |
| Capitaluri proprii | 599.185 |
| Cifra de afaceri | 91.635 |
| Venituri totale | 91.635 |
| Cheltuieli totale | 131.328 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.693 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 39.693 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 1.046.266 |
| Stocuri | 899.104 |
| Creante | 15.806 |
| Disponibilitati | 131.356 |
| Datorii | 407.388 |
| Capitaluri proprii | 638.878 |
| Cifra de afaceri | 938.241 |
| Venituri totale | 938.241 |
| Cheltuieli totale | 839.318 |
| Profit brut | 98.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 89.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 992.166 |
| Stocuri | 791.052 |
| Creante | 15.806 |
| Disponibilitati | 185.308 |
| Datorii | 442.830 |
| Capitaluri proprii | 549.336 |
| Cifra de afaceri | 1.211.328 |
| Venituri totale | 1.211.328 |
| Cheltuieli totale | 930.662 |
| Profit brut | 280.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 268.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 760.881 |
| Stocuri | 569.072 |
| Creante | 15.806 |
| Disponibilitati | 176.003 |
| Datorii | 480.096 |
| Capitaluri proprii | 280.785 |
| Cifra de afaceri | 984.399 |
| Venituri totale | 984.399 |
| Cheltuieli totale | 738.299 |
| Profit brut | 246.100 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 236.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 595.119 |
| Stocuri | 464.082 |
| Creante | 15.806 |
| Disponibilitati | 115.231 |
| Datorii | 550.590 |
| Capitaluri proprii | 44.529 |
| Cifra de afaceri | 1.254.347 |
| Venituri totale | 1.254.347 |
| Cheltuieli totale | 1.195.407 |
| Profit brut | 58.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 908.625 |
| Stocuri | 627.434 |
| Creante | 118.278 |
| Casa si conturi la banci | 162.913 |
| DATORII | 692.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 216.044 |
| Cifra de afaceri neta | 1.262.709 |
| VENITURI TOTALE | 1.262.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.219.678 |
| Profitul brut | 43.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 30.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 730.669 |
| Stocuri | 604.573 |
| Creante | 29.713 |
| Casa si conturi la banci | 96.383 |
| DATORII | 545.043 |
| CAPITALURI - TOTAL | 185.626 |
| Cifra de afaceri neta | 927.626 |
| VENITURI TOTALE | 927.626 |
| CHELTUIELI TOTALE | 811.339 |
| Profitul brut | 116.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 107.011 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 547.267 |
| Stocuri | 495.182 |
| Creante | 34.141 |
| Casa si conturi la banci | 17.944 |
| DATORII | 468.651 |
| CAPITALURI - TOTAL | 78.616 |
| Cifra de afaceri neta | 892.649 |
| VENITURI TOTALE | 892.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 843.297 |
| Profitul brut | 49.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 40.946 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 375.263 |
| Stocuri | 340.753 |
| Creante | 26.509 |
| Casa si conturi la banci | 8.001 |
| DATORII | 337.593 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.670 |
| Cifra de afaceri neta | 628.777 |
| VENITURI TOTALE | 628.777 |
| CHELTUIELI TOTALE | 593.756 |
| Profitul brut | 35.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.799 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |