SILVA NOBILIS SRL
| Denumire | SILVA NOBILIS SRL |
| CUI | 23836774 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000869243 |
| EUID | ROONRC.J2008000869243 |
| CAEN | 1622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-08 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MAN DINU-CĂLIN | - | România |
| MAN LOREDANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 126 076 | 226 521 | 2 955 706 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 2 711 435 | 835 723 | 2 497 192 | 6 204 721 | 2 903 562 | 2 532 189 | 8 |
| 2023 | 2 234 431 | 757 870 | 1 961 899 | 6 179 109 | 3 049 523 | 2 576 651 | 11 |
| 2022 | 2 782 714 | 705 783 | 1 144 531 | 3 532 033 | 4 149 318 | 1 818 780 | 15 |
| 2021 | 1 486 896 | 592 176 | 1 125 935 | 3 958 321 | 1 017 228 | 1 960 530 | 14 |
| 2020 | 3 506 602 | 648 112 | 1 428 132 | 4 494 675 | 850 697 | 1 373 617 | 14 |
| 2019 | 4 628 421 | 2 783 524 | 1 387 992 | 5 226 961 | 2 121 936 | 2 891 638 | 13 |
| 2018 | 950 589 | 69 574 | 789 908 | 1 112 238 | 469 892 | 465 119 | 12 |
| 2017 | 802 439 | 55 272 | 1 067 656 | 1 259 481 | 626 559 | 395 544 | 11 |
| 2016 | 1 365 215 | 232 158 | 961 709 | 1 364 272 | 559 279 | 340 272 | 14 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 126 076 lei
-22%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SILVA NOBILIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1622 Rev. 2 (echivalent: 1622 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea parchetului asamblat în panouri |
| Descriere Activitate | Fabricarea parchetului asamblat în panouri |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea parchetului asamblat în panouri |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SILVA NOBILIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SILVA NOBILIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SILVA NOBILIS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.204.721 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.903.562 |
| Stocuri | 704.347 |
| Creante | 2.177.055 |
| Casa si conturi la banci | 22.160 |
| DATORII | 2.497.192 |
| VENITURI IN AVANS | 4.078.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.532.189 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.711.435 |
| VENITURI TOTALE | 3.540.122 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.629.239 |
| Profitul brut | 910.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 835.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.179.109 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.049.523 |
| Stocuri | 320.387 |
| Creante | 2.619.601 |
| Casa si conturi la banci | 109.535 |
| DATORII | 1.961.899 |
| VENITURI IN AVANS | 4.690.082 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.576.651 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.234.431 |
| VENITURI TOTALE | 2.982.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.197.327 |
| Profitul brut | 784.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 757.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.532.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.149.318 |
| Stocuri | 220.040 |
| Creante | 3.911.288 |
| Casa si conturi la banci | 17.990 |
| DATORII | 1.144.531 |
| VENITURI IN AVANS | 4.718.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.818.780 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.782.714 |
| VENITURI TOTALE | 3.237.826 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.510.241 |
| Profitul brut | 727.585 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 705.783 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.958.321 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.017.228 |
| Stocuri | 341.665 |
| Creante | 657.997 |
| Casa si conturi la banci | 17.566 |
| DATORII | 1.125.935 |
| VENITURI IN AVANS | 1.889.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.960.530 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.486.896 |
| VENITURI TOTALE | 2.153.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.549.410 |
| Profitul brut | 603.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 592.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.494.675 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 850.697 |
| Stocuri | 316.199 |
| Creante | 504.462 |
| Casa si conturi la banci | 30.036 |
| DATORII | 1.428.132 |
| VENITURI IN AVANS | 2.543.623 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.373.617 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.506.602 |
| VENITURI TOTALE | 4.093.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.417.577 |
| Profitul brut | 676.289 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 648.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.226.961 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.121.936 |
| Stocuri | 291.627 |
| Creante | 1.401.294 |
| Casa si conturi la banci | 429.015 |
| DATORII | 1.387.992 |
| VENITURI IN AVANS | 3.069.267 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.891.638 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.628.421 |
| VENITURI TOTALE | 5.023.467 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.197.811 |
| Profitul brut | 2.825.656 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.783.524 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.112.238 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 469.892 |
| Stocuri | 321.959 |
| Creante | 141.347 |
| Casa si conturi la banci | 6.586 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 104.000 |
| DATORII | 789.908 |
| VENITURI IN AVANS | 431.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | 465.119 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 950.589 |
| VENITURI TOTALE | 1.052.667 |
| CHELTUIELI TOTALE | 974.705 |
| Profitul brut | 77.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 69.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.259.481 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 626.559 |
| Stocuri | 201.169 |
| Creante | 399.642 |
| Casa si conturi la banci | 25.748 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 104.000 |
| DATORII | 1.067.656 |
| VENITURI IN AVANS | 526.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 395.544 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 802.439 |
| VENITURI TOTALE | 916.284 |
| CHELTUIELI TOTALE | 852.917 |
| Profitul brut | 63.367 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 55.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.364.272 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 559.279 |
| Stocuri | 161.918 |
| Creante | 391.637 |
| Casa si conturi la banci | 5.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.129 |
| DATORII | 961.709 |
| VENITURI IN AVANS | 622.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 340.272 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.365.215 |
| VENITURI TOTALE | 1.554.753 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.277.277 |
| Profitul brut | 277.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 232.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |