PTC EASTERN EUROPE SRL
| Denumire | PTC EASTERN EUROPE SRL |
| CUI | 23785387 |
| Nr. Reg. Com. | J2008007478404 |
| EUID | ROONRC.J2008007478404 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-04-23 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MICHAIL GOLDSTEIN | - | Germania |
| EAMONN THOMAS CLARKE | - | Irlanda |
| MENGAY-ECKSTEIN HANS HOLGER | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101 477 713 | 10 861 083 | 3 244 326 | 3 763 842 | 21 312 010 | 21 907 700 | 324 |
| 2024 | 78 579 874 | -6 038 401 | 3 353 984 | 3 882 278 | 10 387 601 | 11 046 616 | 327 |
| 2023 | 89 454 988 | 12 532 292 | 2 401 784 | 3 476 179 | 15 915 548 | 17 085 018 | 236 |
| 2022 | 68 145 830 | 1 241 915 | 3 844 132 | 3 945 964 | 4 352 951 | 4 552 726 | 277 |
| 2021 | 61 953 540 | -315 337 | 2 509 123 | 2 224 732 | 7 140 825 | 6 933 027 | 0 |
| 2020 | 53 616 411 | 1 276 593 | 9 255 103 | 2 902 664 | 12 152 102 | 5 864 586 | 274 |
| 2019 | 47 356 236 | 1 739 257 | 7 550 347 | 3 083 341 | 10 600 557 | 6 218 601 | 251 |
| 2018 | 40 819 343 | 1 362 970 | 3 788 826 | — | — | — | 192 |
| 2017 | 34 843 298 | 1 523 703 | 3 219 718 | — | — | — | 186 |
Statistics
Commercial networks and enterprises101 477 713 lei
29%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PTC EASTERN EUROPE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PTC EASTERN EUROPE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PTC EASTERN EUROPE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PTC EASTERN EUROPE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.882.278 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.387.601 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.185.495 |
| Casa si conturi la banci | 8.202.106 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.721 |
| DATORII | 3.353.984 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.046.616 |
| Capital subscris varsat | 4.231.120 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 78.579.874 |
| VENITURI TOTALE | 78.653.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.601.138 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.947.907 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.038.401 |
| Numar mediu de salariati | 327 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.476.179 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.915.548 |
| Stocuri | 1.075 |
| Creante | 8.495.168 |
| Casa si conturi la banci | 7.419.305 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.075 |
| DATORII | 2.401.784 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.085.018 |
| Capital subscris varsat | 4.231.120 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 89.454.988 |
| VENITURI TOTALE | 89.614.532 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.538.667 |
| Profitul brut | 13.075.865 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.532.292 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 236 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.945.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.352.951 |
| Stocuri | 3.937 |
| Creante | 1.865.015 |
| Casa si conturi la banci | 2.483.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 97.943 |
| DATORII | 3.844.132 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.552.726 |
| Capital subscris varsat | 4.231.120 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 68.145.830 |
| VENITURI TOTALE | 68.216.630 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.451.285 |
| Profitul brut | 1.765.345 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.241.915 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 277 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.224.732 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.140.825 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 5.594.063 |
| Casa si conturi la banci | 1.546.762 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.593 |
| DATORII | 2.509.123 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.933.027 |
| Capital subscris varsat | 4.231.120 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 61.953.540 |
| VENITURI TOTALE | 61.955.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.734.079 |
| Profitul brut | 221.196 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 315.337 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.902.664 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.152.102 |
| Creante | 5.002.585 |
| Casa si conturi la banci | 7.149.517 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.923 |
| DATORII | 9.255.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.864.586 |
| Capital subscris varsat | 4.231.120 |
| Cifra de afaceri neta | 53.616.411 |
| VENITURI TOTALE | 53.628.532 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.032.474 |
| Profitul brut | 1.596.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.276.593 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 274 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.083.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.600.557 |
| Creante | 5.435.559 |
| Casa si conturi la banci | 5.164.998 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.050 |
| DATORII | 7.550.347 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.218.601 |
| Capital subscris varsat | 4.231.120 |
| Cifra de afaceri neta | 47.356.236 |
| VENITURI TOTALE | 47.363.197 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.190.217 |
| Profitul brut | 2.172.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.739.257 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 251 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.658.284 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.172.299 |
| Stocuri | 655.229 |
| Creante | 4.800.386 |
| Casa si conturi la banci | 1.716.684 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 263.948 |
| DATORII | 3.219.718 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.874.813 |
| Capital subscris varsat | 4.231.120 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 34.843.298 |
| VENITURI TOTALE | 34.868.357 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.016.401 |
| Profitul brut | 1.851.956 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.523.703 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 186 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.387.240 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.409.365 |
| Stocuri | 369.142 |
| Creante | 3.210.574 |
| Casa si conturi la banci | 1.829.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 100.804 |
| DATORII | 3.546.299 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.351.110 |
| Capital subscris varsat | 4.231.120 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 27.891.804 |
| VENITURI TOTALE | 27.907.722 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.708.755 |
| Profitul brut | 1.198.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 957.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 159 |