ROUTE - LP COMPANY SRL
| Denumire | ROUTE - LP COMPANY SRL |
| CUI | 23595790 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000574022 |
| EUID | ROONRC.J2008000574022 |
| CAEN | 4211 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-03-26 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LEAH SANDU-VIRGIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 323 238 | 367 294 | 1 645 708 | — | — | — | 11 |
| 2024 | 3 954 126 | 769 550 | 1 289 946 | 171 624 | 2 937 873 | 1 819 551 | 11 |
| 2023 | 4 064 516 | 231 589 | 2 167 412 | 233 952 | 2 983 461 | 1 050 001 | 12 |
| 2022 | 2 429 604 | -87 897 | 2 016 586 | — | — | — | 9 |
| 2021 | 5 980 872 | 371 659 | 2 760 424 | 378 926 | 3 483 459 | 1 101 961 | 10 |
| 2020 | 4 211 853 | 648 884 | 2 453 120 | 505 406 | 3 326 840 | 1 379 126 | 11 |
| 2019 | 2 782 859 | -33 389 | 1 776 330 | 202 956 | 2 303 516 | 730 142 | 11 |
| 2018 | 1 582 158 | 182 317 | 1 242 587 | 147 070 | 1 858 848 | 763 331 | 11 |
| 2017 | 1 020 314 | -38 352 | 1 154 760 | 154 191 | 1 581 583 | 581 014 | 11 |
| 2016 | 1 976 554 | 619 126 | 1 470 325 | 253 339 | 1 836 352 | 619 366 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 323 238 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROUTE - LP COMPANY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4211 Rev. 2 (echivalent: 4211 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROUTE - LP COMPANY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROUTE - LP COMPANY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROUTE - LP COMPANY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 171.624 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.937.873 |
| Creante | 2.486.008 |
| Casa si conturi la banci | 451.865 |
| DATORII | 1.289.946 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.819.551 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 3.954.126 |
| VENITURI TOTALE | 3.971.011 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.091.612 |
| Profitul brut | 879.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 769.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.952 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.983.461 |
| Creante | 2.753.788 |
| Casa si conturi la banci | 229.673 |
| DATORII | 2.167.412 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.050.001 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.064.516 |
| VENITURI TOTALE | 4.085.494 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.810.699 |
| Profitul brut | 274.795 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 231.589 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| Active imobilizate | 302.952 |
| Active circulante | 2.727.698 |
| Creante | 2.271.233 |
| Disponibilitati | 456.465 |
| Datorii | 2.016.586 |
| Capitaluri proprii | 1.014.064 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 2.429.604 |
| Venituri totale | 2.434.504 |
| Cheltuieli totale | 2.522.401 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 87.897 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 87.897 |
| Nr. salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 378.926 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.483.459 |
| Creante | 1.410.151 |
| Casa si conturi la banci | 2.073.308 |
| DATORII | 2.760.424 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.101.961 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.980.872 |
| VENITURI TOTALE | 5.987.395 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.570.897 |
| Profitul brut | 416.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 371.659 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 505.406 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.326.840 |
| Stocuri | 617.116 |
| Creante | 2.498.175 |
| Casa si conturi la banci | 211.549 |
| DATORII | 2.453.120 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.379.126 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.211.853 |
| VENITURI TOTALE | 4.211.925 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.520.922 |
| Profitul brut | 691.003 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 648.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 202.956 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.303.516 |
| Stocuri | 13.162 |
| Creante | 1.919.022 |
| Casa si conturi la banci | 371.332 |
| DATORII | 1.776.330 |
| CAPITALURI - TOTAL | 730.142 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 2.782.859 |
| VENITURI TOTALE | 2.782.871 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.788.431 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.560 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 33.389 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 147.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.858.848 |
| Stocuri | 13.162 |
| Creante | 1.826.172 |
| Casa si conturi la banci | 19.514 |
| DATORII | 1.242.587 |
| CAPITALURI - TOTAL | 763.331 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.582.158 |
| VENITURI TOTALE | 1.582.177 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.384.038 |
| Profitul brut | 198.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 182.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 154.191 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.581.583 |
| Stocuri | 12.738 |
| Creante | 1.238.071 |
| DATORII | 1.154.760 |
| CAPITALURI - TOTAL | 581.014 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.020.314 |
| VENITURI TOTALE | 1.027.760 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.055.835 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.075 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 38.352 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 253.339 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.836.352 |
| Stocuri | 10.884 |
| Creante | 1.462.200 |
| Casa si conturi la banci | 363.268 |
| DATORII | 1.470.325 |
| CAPITALURI - TOTAL | 619.366 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.976.554 |
| VENITURI TOTALE | 2.134.757 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.406.177 |
| Profitul brut | 728.580 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 619.126 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |