INDRA SISTEMAS SA SPANIA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA
| Denumire | INDRA SISTEMAS SA SPANIA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA |
| CUI | 23566506 |
| Nr. Reg. Com. | J2008005327405 |
| EUID | ROONRC.J40/5327/2008 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-03-21 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDRES DIEZ MOLINA | - | Spania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -1 068 630 | 32 093 908 | 0 | 52 467 376 | 20 361 253 | 1 |
| 2024 | 0 | -272 313 | 31 310 866 | 1 534 | 52 745 936 | 21 429 882 | 1 |
| 2023 | 0 | -153 387 | 31 324 849 | 3 580 | 53 032 840 | 21 702 195 | 0 |
| 2022 | 37 177 414 | 15 596 358 | 31 440 208 | 0 | 53 302 919 | 21 855 582 | 1 |
| 2021 | 10 426 527 | -1 284 311 | 46 661 359 | 0 | 52 916 961 | 6 259 224 | 1 |
| 2020 | 662 937 | -764 254 | 43 886 628 | 0 | 51 426 594 | 7 543 535 | 1 |
| 2019 | 13 422 455 | -1 304 936 | 42 782 378 | 0 | 51 073 163 | 8 307 789 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INDRA SISTEMAS SA SPANIA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INDRA SISTEMAS SA SPANIA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INDRA SISTEMAS SA SPANIA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INDRA SISTEMAS SA SPANIA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.534 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 52.745.936 |
| Stocuri | 59.647 |
| Creante | 52.582.253 |
| Casa si conturi la banci | 104.036 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.639 |
| DATORII | 31.310.866 |
| PROVIZIOANE | 10.361 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.429.882 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 89.526 |
| CHELTUIELI TOTALE | 361.839 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 272.313 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 272.313 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.580 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.032.840 |
| Stocuri | 59.647 |
| Creante | 52.854.906 |
| Casa si conturi la banci | 118.287 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.638 |
| DATORII | 31.324.849 |
| PROVIZIOANE | 13.014 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.702.195 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 534.887 |
| CHELTUIELI TOTALE | 688.274 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 153.387 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 153.387 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.302.919 |
| Stocuri | 59.647 |
| Creante | 53.228.161 |
| Casa si conturi la banci | 15.111 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.605 |
| DATORII | 31.440.208 |
| PROVIZIOANE | 10.734 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.855.582 |
| Cifra de afaceri neta | 37.177.414 |
| VENITURI TOTALE | 19.135.665 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.386.501 |
| Profitul brut | 17.749.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.596.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 52.916.961 |
| Stocuri | 19.046.711 |
| Creante | 31.935.570 |
| Casa si conturi la banci | 1.934.680 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.622 |
| DATORII | 46.661.359 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.259.224 |
| Cifra de afaceri neta | 10.426.527 |
| VENITURI TOTALE | 4.217.029 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.501.340 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.284.311 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.284.311 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 51.426.594 |
| Stocuri | 26.735.373 |
| Creante | 24.581.861 |
| Casa si conturi la banci | 109.360 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.569 |
| DATORII | 43.886.628 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.543.535 |
| Cifra de afaceri neta | 662.937 |
| VENITURI TOTALE | 1.519.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.283.475 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 764.254 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 764.254 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 51.073.163 |
| Stocuri | 26.486.282 |
| Creante | 23.874.303 |
| Casa si conturi la banci | 712.578 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.004 |
| DATORII | 42.782.378 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.307.789 |
| Cifra de afaceri neta | 13.422.455 |
| VENITURI TOTALE | 5.175.360 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.480.296 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.304.936 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.304.936 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.310 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.609.117 |
| Stocuri | 34.613.808 |
| Creante | 15.653.031 |
| Casa si conturi la banci | 342.278 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.311 |
| DATORII | 41.015.013 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.612.725 |
| Cifra de afaceri neta | 1.441.794 |
| VENITURI TOTALE | 12.612.642 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.523.063 |
| Profitul brut | 89.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 89.579 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.926 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.156.204 |
| Stocuri | 24.476.915 |
| Creante | 15.623.787 |
| Casa si conturi la banci | 55.502 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.076 |
| DATORII | 30.681.060 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.523.146 |
| Cifra de afaceri neta | 37.914.275 |
| VENITURI TOTALE | 27.358.204 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.421.901 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.063.697 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.063.697 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.601 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.646.062 |
| Stocuri | 35.223.996 |
| Creante | 14.114.999 |
| Casa si conturi la banci | 9.307.067 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.288 |
| DATORII | 48.102.176 |
| PROVIZIOANE | 10.932 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.586.843 |
| Cifra de afaceri neta | 23.324.628 |
| VENITURI TOTALE | 37.494.150 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.664.418 |
| Profitul brut | 7.829.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.352.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |