AGRINATURA SRL
| Denumire | AGRINATURA SRL |
| CUI | 23253088 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000259346 |
| EUID | ROONRC.J40/2322/2008 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-02-12 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CĂLIN MARINELA ADELINA | - | România |
| DRAGASON ALEXANDRU MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 096 295 | -7 594 841 | 127 930 192 | 57 950 914 | 95 941 778 | 25 275 504 | 70 |
| 2024 | 52 484 942 | -21 739 325 | 108 664 025 | 24 499 577 | 92 738 159 | 9 730 826 | 70 |
| 2023 | 50 965 016 | -18 132 145 | 82 640 277 | 30 640 982 | 78 322 705 | 25 646 687 | 63 |
| 2022 | 67 163 547 | 1 788 703 | 48 214 984 | 19 025 484 | 72 571 652 | 43 778 832 | 0 |
| 2021 | 56 425 725 | 3 813 575 | 36 359 263 | 19 069 738 | 57 961 644 | 41 210 847 | 70 |
| 2020 | 51 344 302 | 1 969 644 | 44 291 918 | 18 620 839 | 63 010 530 | 37 480 861 | 77 |
| 2019 | 53 054 103 | 11 995 044 | 57 139 431 | 19 591 864 | 72 475 746 | 35 330 370 | 82 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises67 096 295 lei
28%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRINATURA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Teleorman , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRINATURA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRINATURA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRINATURA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.499.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 92.738.159 |
| Stocuri | 26.456.811 |
| Creante | 66.256.155 |
| Casa si conturi la banci | 25.193 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.522.864 |
| DATORII | 108.664.025 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 365.749 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.730.826 |
| Capital subscris varsat | 35.400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 52.484.942 |
| VENITURI TOTALE | 56.392.437 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.131.762 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.739.325 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 21.739.325 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.640.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 78.322.705 |
| Stocuri | 22.017.013 |
| Creante | 56.116.247 |
| Casa si conturi la banci | 189.445 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 770.895 |
| DATORII | 82.640.277 |
| VENITURI IN AVANS | 514.246 |
| PROVIZIOANE | 933.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.646.687 |
| Capital subscris varsat | 35.400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 50.965.016 |
| VENITURI TOTALE | 64.339.460 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.471.605 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.132.145 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 18.132.145 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.025.484 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 72.571.652 |
| Stocuri | 28.725.803 |
| Creante | 32.128.108 |
| Casa si conturi la banci | 11.717.741 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.106.022 |
| DATORII | 48.214.984 |
| VENITURI IN AVANS | 554.230 |
| PROVIZIOANE | 155.112 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.778.832 |
| Capital subscris varsat | 35.400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 67.163.547 |
| VENITURI TOTALE | 79.666.594 |
| CHELTUIELI TOTALE | 77.554.993 |
| Profitul brut | 2.111.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.788.703 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.145.366 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 71.764.798 |
| Stocuri | 20.286.031 |
| Creante | 41.782.793 |
| Casa si conturi la banci | 9.695.974 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 460.646 |
| DATORII | 66.060.397 |
| VENITURI IN AVANS | 175.321 |
| PROVIZIOANE | 969.180 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.165.912 |
| Capital subscris varsat | 35.400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 48.519.056 |
| VENITURI TOTALE | 55.257.914 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.814.259 |
| Profitul brut | 2.443.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.842.874 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.621.207 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 82.793.190 |
| Stocuri | 16.587.393 |
| Creante | 58.961.327 |
| Casa si conturi la banci | 7.244.470 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 503.094 |
| DATORII | 80.392.261 |
| VENITURI IN AVANS | 175.321 |
| PROVIZIOANE | 814.069 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.535.840 |
| Capital subscris varsat | 35.400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 73.040.753 |
| VENITURI TOTALE | 69.769.100 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.248.556 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.479.456 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.941.704 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.870.986 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 88.699.442 |
| Stocuri | 25.166.455 |
| Creante | 52.890.267 |
| Casa si conturi la banci | 10.642.720 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 729.641 |
| DATORII | 87.010.511 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.289.558 |
| Capital subscris varsat | 35.400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 59.614.482 |
| VENITURI TOTALE | 64.195.556 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.091.237 |
| Profitul brut | 6.104.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.326.794 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |