S.U.C.P.I. SA
| Denumire | S.U.C.P.I. SA |
| CUI | 2302889 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000094164 |
| EUID | ROONRC.J1991000094164 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-03-01 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DRAGOMIR COSTICĂ | - | România |
| MILITARU COSTINEL CRISTIAN | - | România |
| DRĂGOI FLORIAN | - | România |
| RISTEA FLORENTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 672 258 | -5 389 280 | 17 385 857 | 67 826 073 | 5 106 950 | 55 527 759 | 139 |
| 2024 | 35 418 445 | -9 245 464 | 17 524 624 | 68 877 710 | 9 583 360 | 60 917 039 | 159 |
| 2023 | 42 622 733 | -4 642 253 | 14 783 955 | 73 503 589 | 11 462 276 | 70 162 503 | 185 |
| 2022 | 67 707 127 | 3 471 863 | 9 992 300 | 76 119 492 | 9 005 450 | 74 804 755 | 203 |
| 2021 | 54 062 394 | 1 897 440 | 18 955 416 | 78 090 628 | 12 377 983 | 71 357 280 | 206 |
| 2020 | 40 451 125 | 2 049 666 | 9 532 890 | 72 741 156 | 8 439 596 | 71 456 618 | 190 |
| 2019 | 36 764 448 | 2 499 583 | 8 142 254 | 69 400 458 | 8 260 647 | 69 406 952 | 163 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 672 258 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “S.U.C.P.I. SA”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Dolj , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „S.U.C.P.I. SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „S.U.C.P.I. SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „S.U.C.P.I. SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.877.710 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.583.360 |
| Stocuri | 2.855.141 |
| Creante | 6.376.308 |
| Casa si conturi la banci | 351.911 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.500 |
| DATORII | 17.524.624 |
| PROVIZIOANE | 20.907 |
| CAPITALURI - TOTAL | 60.917.039 |
| Capital subscris varsat | 6.074.498 |
| Cifra de afaceri neta | 35.418.445 |
| VENITURI TOTALE | 41.085.483 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.330.947 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.245.464 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.245.464 |
| Numar mediu de salariati | 159 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.503.589 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.462.276 |
| Stocuri | 7.295.184 |
| Creante | 3.811.304 |
| Casa si conturi la banci | 355.788 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.500 |
| DATORII | 14.783.955 |
| PROVIZIOANE | 20.907 |
| CAPITALURI - TOTAL | 70.162.503 |
| Capital subscris varsat | 6.074.498 |
| Cifra de afaceri neta | 42.622.733 |
| VENITURI TOTALE | 54.840.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.482.902 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.642.253 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.642.253 |
| Numar mediu de salariati | 185 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 76.119.492 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.005.450 |
| Stocuri | 3.424.493 |
| Creante | 4.968.673 |
| Casa si conturi la banci | 612.284 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.500 |
| DATORII | 9.992.300 |
| VENITURI IN AVANS | 308.480 |
| PROVIZIOANE | 20.907 |
| CAPITALURI - TOTAL | 74.804.755 |
| Capital subscris varsat | 6.074.498 |
| Cifra de afaceri neta | 67.707.127 |
| VENITURI TOTALE | 75.460.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.282.404 |
| Profitul brut | 4.177.827 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.471.863 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 203 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 78.090.628 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.377.983 |
| Stocuri | 6.552.096 |
| Creante | 5.365.917 |
| Casa si conturi la banci | 459.970 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.500 |
| DATORII | 18.955.416 |
| VENITURI IN AVANS | 136.508 |
| PROVIZIOANE | 20.907 |
| CAPITALURI - TOTAL | 71.357.280 |
| Capital subscris varsat | 4.315.573 |
| Cifra de afaceri neta | 54.062.394 |
| VENITURI TOTALE | 61.999.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.716.658 |
| Profitul brut | 2.282.559 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.897.440 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 206 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.741.156 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.439.596 |
| Stocuri | 3.905.352 |
| Creante | 3.361.508 |
| Casa si conturi la banci | 1.172.736 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.500 |
| DATORII | 9.532.890 |
| VENITURI IN AVANS | 171.837 |
| PROVIZIOANE | 20.907 |
| CAPITALURI - TOTAL | 71.456.618 |
| Capital subscris varsat | 4.315.573 |
| Cifra de afaceri neta | 40.451.125 |
| VENITURI TOTALE | 42.438.863 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.045.431 |
| Profitul brut | 2.393.432 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.049.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 190 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 69.400.458 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.260.647 |
| Stocuri | 2.169.269 |
| Creante | 5.709.755 |
| Casa si conturi la banci | 381.623 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.500 |
| DATORII | 8.142.254 |
| VENITURI IN AVANS | 92.492 |
| PROVIZIOANE | 20.907 |
| CAPITALURI - TOTAL | 69.406.952 |
| Capital subscris varsat | 4.315.573 |
| Cifra de afaceri neta | 36.764.448 |
| VENITURI TOTALE | 38.898.127 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.921.637 |
| Profitul brut | 2.976.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.499.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 163 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.046.352 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.234.834 |
| Stocuri | 1.728.377 |
| Creante | 3.614.365 |
| Casa si conturi la banci | 1.892.092 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.655 |
| DATORII | 9.373.565 |
| VENITURI IN AVANS | 79.305 |
| PROVIZIOANE | 20.907 |
| CAPITALURI - TOTAL | 65.823.064 |
| Capital subscris varsat | 4.315.573 |
| Cifra de afaceri neta | 27.502.183 |
| VENITURI TOTALE | 31.774.179 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.399.139 |
| Profitul brut | 375.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 126.061 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 145 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 69.322.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.438.682 |
| Stocuri | 1.923.063 |
| Creante | 3.389.830 |
| Casa si conturi la banci | 125.789 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.175 |
| DATORII | 8.693.636 |
| PROVIZIOANE | 16.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 66.113.311 |
| Capital subscris varsat | 4.315.573 |
| Cifra de afaceri neta | 18.126.600 |
| VENITURI TOTALE | 17.817.239 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.713.031 |
| Profitul brut | 104.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 104.208 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 66.979.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.350.727 |
| Stocuri | 1.748.634 |
| Creante | 2.441.576 |
| Casa si conturi la banci | 160.517 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.911 |
| DATORII | 5.061.889 |
| VENITURI IN AVANS | 262.911 |
| PROVIZIOANE | 16.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 66.009.103 |
| Capital subscris varsat | 4.315.573 |
| Cifra de afaceri neta | 16.347.031 |
| VENITURI TOTALE | 18.123.828 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.962.266 |
| Profitul brut | 161.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 161.562 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |