GRUPO ANTOLIN SIBIU SRL
| Denumire | GRUPO ANTOLIN SIBIU SRL |
| CUI | 22946116 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000486327 |
| EUID | ROONRC.J2008000486327 |
| CAEN | 2740 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-03-19 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TOADER ŞTEFAN CĂTĂLIN | reprezentant al persoanei juridice | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 756 370 062 | -72 048 581 | 807 879 570 | 239 510 246 | 602 382 073 | 31 285 742 | 735 |
| 2024 | 643 524 286 | -95 914 834 | 786 076 333 | 237 885 094 | 560 112 313 | 7 599 083 | 721 |
| 2023 | 523 502 217 | -99 944 282 | 657 280 219 | 361 258 565 | 271 573 508 | -28 318 283 | 761 |
| 2022 | 504 902 415 | -64 785 671 | 531 138 141 | 342 805 316 | 263 104 055 | 71 625 999 | 780 |
| 2021 | 462 653 638 | -48 362 940 | 376 105 760 | 353 009 136 | 161 429 909 | 136 411 670 | 905 |
| 2020 | 500 273 283 | -26 612 164 | 421 532 204 | 354 410 630 | 192 793 199 | 125 392 021 | 1 060 |
| 2019 | 125 320 796 | -19 137 485 | 72 925 953 | 50 250 890 | 27 919 652 | -4 498 221 | 1 088 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises756 370 062 lei
18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GRUPO ANTOLIN SIBIU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2740 Rev. 2 (echivalent: 2740 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de echipamente electrice de iluminat |
| Descriere Activitate | Fabricarea de echipamente electrice de iluminat |
| Cod CAEN principal | 27 Fabricarea de echipamente electrice de iluminat |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea echipamentelor electrice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 2740: Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GRUPO ANTOLIN SIBIU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GRUPO ANTOLIN SIBIU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GRUPO ANTOLIN SIBIU SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 237.885.094 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 560.112.313 |
| Stocuri | 270.007.812 |
| Creante | 283.676.398 |
| Casa si conturi la banci | 6.428.103 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.766.218 |
| DATORII | 786.076.333 |
| VENITURI IN AVANS | 3.849.317 |
| PROVIZIOANE | 2.238.892 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.599.083 |
| Capital subscris varsat | 33.767.500 |
| Cifra de afaceri neta | 643.524.286 |
| VENITURI TOTALE | 653.295.993 |
| CHELTUIELI TOTALE | 744.180.586 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 90.884.593 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 95.914.834 |
| Numar mediu de salariati | 721 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 361.258.565 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 271.573.508 |
| Stocuri | 178.168.384 |
| Creante | 84.707.165 |
| Casa si conturi la banci | 8.697.959 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.715.460 |
| DATORII | 657.280.219 |
| VENITURI IN AVANS | 5.184.675 |
| PROVIZIOANE | 2.400.922 |
| CAPITALURI - TOTAL | -28.318.283 |
| Capital subscris varsat | 33.270.000 |
| Cifra de afaceri neta | 523.502.217 |
| VENITURI TOTALE | 535.269.528 |
| CHELTUIELI TOTALE | 635.213.810 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 99.944.282 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 99.944.282 |
| Numar mediu de salariati | 761 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 342.805.316 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 263.104.055 |
| Stocuri | 126.256.226 |
| Creante | 129.576.940 |
| Casa si conturi la banci | 7.270.889 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.903.167 |
| DATORII | 531.138.141 |
| VENITURI IN AVANS | 6.430.537 |
| PROVIZIOANE | 2.617.861 |
| CAPITALURI - TOTAL | 71.625.999 |
| Capital subscris varsat | 33.270.000 |
| Cifra de afaceri neta | 504.902.415 |
| VENITURI TOTALE | 517.665.064 |
| CHELTUIELI TOTALE | 582.450.735 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 64.785.671 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 64.785.671 |
| Numar mediu de salariati | 780 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 353.009.136 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 161.429.909 |
| Stocuri | 87.590.030 |
| Creante | 66.446.786 |
| Casa si conturi la banci | 7.393.093 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.091.460 |
| DATORII | 376.105.760 |
| VENITURI IN AVANS | 7.479.176 |
| PROVIZIOANE | 2.533.899 |
| CAPITALURI - TOTAL | 136.411.670 |
| Capital subscris varsat | 33.270.000 |
| Cifra de afaceri neta | 462.653.638 |
| VENITURI TOTALE | 476.504.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 523.272.602 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 46.768.049 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 48.362.940 |
| Numar mediu de salariati | 905 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 354.410.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 192.793.199 |
| Stocuri | 72.128.967 |
| Creante | 85.163.743 |
| Casa si conturi la banci | 35.500.489 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.957.081 |
| DATORII | 421.532.204 |
| VENITURI IN AVANS | 8.962.459 |
| PROVIZIOANE | 1.274.226 |
| CAPITALURI - TOTAL | 125.392.021 |
| Capital subscris varsat | 32.775.100 |
| Cifra de afaceri neta | 500.273.283 |
| VENITURI TOTALE | 531.710.169 |
| CHELTUIELI TOTALE | 556.000.491 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.290.322 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 26.612.164 |
| Numar mediu de salariati | 1.060 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.250.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.919.652 |
| Stocuri | 4.164.436 |
| Creante | 7.694.225 |
| Casa si conturi la banci | 16.060.991 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.576.105 |
| DATORII | 72.925.953 |
| VENITURI IN AVANS | 10.304.495 |
| PROVIZIOANE | 1.014.420 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.498.221 |
| Capital subscris varsat | 26.605.400 |
| Cifra de afaceri neta | 125.320.796 |
| VENITURI TOTALE | 128.562.772 |
| CHELTUIELI TOTALE | 147.700.257 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.137.485 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 19.137.485 |
| Numar mediu de salariati | 1.088 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.432.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.237.033 |
| Stocuri | 6.721.804 |
| Creante | 14.810.839 |
| Casa si conturi la banci | 8.704.390 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.253.899 |
| DATORII | 57.670.449 |
| VENITURI IN AVANS | 11.867.055 |
| PROVIZIOANE | 747.081 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.639.264 |
| Cifra de afaceri neta | 119.637.306 |
| VENITURI TOTALE | 122.270.188 |
| CHELTUIELI TOTALE | 141.548.206 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.278.018 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 19.278.018 |
| Numar mediu de salariati | 960 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 56.398.068 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.846.836 |
| Stocuri | 5.093.818 |
| Creante | 14.279.859 |
| Casa si conturi la banci | 17.473.159 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 122.613 |
| DATORII | 67.057.902 |
| VENITURI IN AVANS | 12.523.294 |
| PROVIZIOANE | 785.039 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.001.282 |
| Capital subscris varsat | 5.689.400 |
| Cifra de afaceri neta | 106.588.323 |
| VENITURI TOTALE | 114.532.864 |
| CHELTUIELI TOTALE | 116.502.008 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.969.144 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.050.842 |
| Numar mediu de salariati | 662 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.009.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.812.319 |
| Stocuri | 5.469.523 |
| Creante | 10.091.706 |
| Casa si conturi la banci | 13.251.090 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 176.136 |
| DATORII | 52.695.926 |
| VENITURI IN AVANS | 13.866.420 |
| PROVIZIOANE | 383.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.052.124 |
| Capital subscris varsat | 5.689.400 |
| Cifra de afaceri neta | 82.461.975 |
| VENITURI TOTALE | 85.502.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.322.013 |
| Profitul brut | 11.180.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.847.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 388 |