TECE ROMÂNIA S.R.L.
| Denumire | TECE ROMÂNIA S.R.L. |
| CUI | 22921693 |
| Nr. Reg. Com. | J2008003943238 |
| EUID | ROONRC.J40/23361/2007 |
| CAEN | 4684 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-12-13 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘUȘNEA FLORENTINA | - | România |
| VASILACHE DORIN | - | România |
| ULBRICH FRANK ROBERT | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78 999 545 | -1 896 020 | 19 112 750 | 1 954 836 | 31 289 983 | 12 560 367 | 19 |
| 2024 | 70 099 315 | -6 412 152 | 16 389 220 | 2 434 920 | 29 366 563 | 14 456 387 | 19 |
| 2023 | 72 851 896 | 2 401 222 | 17 487 848 | 3 734 174 | 35 641 954 | 20 868 539 | 19 |
| 2022 | 82 813 818 | 8 071 883 | 6 616 356 | 2 488 942 | 23 501 115 | 18 467 318 | 20 |
| 2021 | 77 896 750 | 6 419 307 | 16 688 634 | 873 825 | 27 003 804 | 10 395 434 | 20 |
| 2020 | 57 298 686 | 2 623 685 | 15 045 231 | 489 332 | 19 082 409 | 3 976 127 | 20 |
| 2019 | 45 697 431 | 2 485 276 | 15 204 778 | 573 994 | 16 476 536 | 1 352 442 | 20 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises78 999 545 lei
13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECE ROMÂNIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4684 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 4684: Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TECE ROMÂNIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECE ROMÂNIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECE ROMÂNIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.434.920 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.366.563 |
| Stocuri | 9.747.631 |
| Creante | 19.549.113 |
| Casa si conturi la banci | 69.819 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 89.963 |
| DATORII | 16.389.220 |
| VENITURI IN AVANS | 23.106 |
| PROVIZIOANE | 1.022.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.456.387 |
| Capital subscris varsat | 1.027.320 |
| Cifra de afaceri neta | 70.099.315 |
| VENITURI TOTALE | 71.993.302 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.405.454 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.412.152 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.412.152 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.734.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.641.954 |
| Stocuri | 11.835.904 |
| Creante | 22.503.428 |
| Casa si conturi la banci | 1.302.622 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.373 |
| DATORII | 17.487.848 |
| PROVIZIOANE | 1.079.114 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.868.539 |
| Capital subscris varsat | 1.027.320 |
| Cifra de afaceri neta | 72.851.896 |
| VENITURI TOTALE | 73.090.679 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.091.894 |
| Profitul brut | 2.998.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.401.222 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.488.942 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.501.115 |
| Stocuri | 6.627.241 |
| Creante | 14.390.392 |
| Casa si conturi la banci | 2.483.482 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.228 |
| DATORII | 6.616.356 |
| PROVIZIOANE | 943.611 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.467.318 |
| Capital subscris varsat | 1.027.320 |
| Cifra de afaceri neta | 82.813.818 |
| VENITURI TOTALE | 83.435.478 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.252.847 |
| Profitul brut | 9.182.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.071.883 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 873.825 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.003.804 |
| Stocuri | 5.986.759 |
| Creante | 20.649.888 |
| Casa si conturi la banci | 367.157 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.287 |
| DATORII | 16.688.634 |
| VENITURI IN AVANS | 49.671 |
| PROVIZIOANE | 804.177 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.395.434 |
| Capital subscris varsat | 1.027.320 |
| Cifra de afaceri neta | 77.896.750 |
| VENITURI TOTALE | 78.007.568 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.556.571 |
| Profitul brut | 7.450.997 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.419.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 489.332 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.082.409 |
| Stocuri | 5.165.404 |
| Creante | 13.564.818 |
| Casa si conturi la banci | 352.187 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.040 |
| DATORII | 15.045.231 |
| PROVIZIOANE | 570.423 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.976.127 |
| Capital subscris varsat | 1.027.320 |
| Cifra de afaceri neta | 57.298.686 |
| VENITURI TOTALE | 57.437.814 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.318.973 |
| Profitul brut | 3.118.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.623.685 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 573.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.476.536 |
| Stocuri | 5.846.085 |
| Creante | 9.779.139 |
| Casa si conturi la banci | 851.312 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.994 |
| DATORII | 15.204.778 |
| PROVIZIOANE | 512.304 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.352.442 |
| Capital subscris varsat | 1.027.320 |
| Cifra de afaceri neta | 45.697.431 |
| VENITURI TOTALE | 46.084.924 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.973.829 |
| Profitul brut | 3.111.095 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.485.276 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 988.664 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.329.593 |
| Stocuri | 3.444.715 |
| Creante | 8.380.260 |
| Casa si conturi la banci | 504.618 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.852 |
| DATORII | 14.021.678 |
| PROVIZIOANE | 452.265 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.132.834 |
| Capital subscris varsat | 1.027.320 |
| Cifra de afaceri neta | 34.081.303 |
| VENITURI TOTALE | 34.324.350 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.368.550 |
| Profitul brut | 1.955.800 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.632.710 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.181.201 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.358.351 |
| Stocuri | 3.922.294 |
| Creante | 6.321.055 |
| Casa si conturi la banci | 115.002 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.287 |
| DATORII | 14.083.597 |
| PROVIZIOANE | 279.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.765.544 |
| Capital subscris varsat | 1.027.320 |
| Cifra de afaceri neta | 23.388.406 |
| VENITURI TOTALE | 23.619.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.814.190 |
| Profitul brut | 805.496 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 704.879 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 620.853 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.743.015 |
| Stocuri | 2.405.654 |
| Creante | 4.820.191 |
| Casa si conturi la banci | 517.170 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.689 |
| DATORII | 11.659.312 |
| VENITURI IN AVANS | 201 |
| PROVIZIOANE | 189.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.470.423 |
| Capital subscris varsat | 1.027.320 |
| Cifra de afaceri neta | 17.965.032 |
| VENITURI TOTALE | 18.499.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.667.339 |
| Profitul brut | 832.242 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 832.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |