LIVERANI GROUP RO SRL – CUI 22906316
Pe scurt
LIVERANI GROUP RO SRL are CUI 22906316, număr de înregistrare J2007001097112 și sediul în Municipiul Caransebeş, județul Caraş-Severin. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 31.418.025 lei, un profit net de 103.958 lei și un număr mediu de 55 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LIVERANI GROUP RO SRL |
| CUI | 22906316 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001097112 |
| EUID | ROONRC.J11/1097/2007 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-12-11 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AVOGARO ANNALISA | - | Italia |
| ADAM NICOLAE GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 418 025 | 103 958 | 8 355 531 | 9 355 016 | 2 688 342 | 4 065 867 | 55 |
| 2024 | 32 280 585 | -1 942 958 | 10 394 244 | 11 519 739 | 2 463 902 | 3 961 908 | 62 |
| 2023 | 30 899 170 | -770 706 | 13 090 216 | 14 206 072 | 4 371 958 | 5 904 867 | 64 |
| 2022 | 30 534 095 | 765 287 | 11 994 121 | 12 134 263 | 6 022 592 | 6 764 612 | 51 |
| 2021 | 28 533 803 | -727 654 | 3 498 841 | 3 309 146 | 5 865 916 | 5 999 325 | 64 |
| 2020 | 26 017 167 | 398 284 | 5 071 399 | 6 050 605 | 5 443 620 | 6 726 978 | 64 |
| 2019 | 25 540 409 | 248 516 | 8 227 414 | 8 695 961 | 5 547 430 | 6 328 694 | 64 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 418 025 lei
-3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LIVERANI GROUP RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Caraş-Severin , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 358 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SEA TRANS S.R.L. – locul 354, 31,53 mil. lei, Ialomiţa
- COSTRANS-AUTO SRL – locul 354, 1,49 mil. lei, Vaslui
- TRANS COV NECDAFI S.R.L. – locul 354, 957.844 lei, Argeş
- TIF TEAM SPEED S.R.L. – locul 354, 370.860 lei, Cluj
- TOPEXPRESS GRIG S.R.L. – locul 354, 218.392 lei, Vaslui
- IANYS SRL – locul 355, 31,51 mil. lei, Călăraşi
- CROS-BOR S.R.L. – locul 355, 1,48 mil. lei, Covasna
- DIVERTIS TUDOR SRL – locul 355, 956.881 lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LIVERANI GROUP RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LIVERANI GROUP RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LIVERANI GROUP RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.519.739 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.463.902 |
| Creante | 2.341.869 |
| Casa si conturi la banci | 122.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 372.511 |
| DATORII | 10.394.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.961.908 |
| Capital subscris varsat | 2.608.290 |
| Cifra de afaceri neta | 32.280.585 |
| VENITURI TOTALE | 32.454.145 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.397.103 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.942.958 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.942.958 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.206.072 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.371.958 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.713.844 |
| Casa si conturi la banci | 658.114 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 417.053 |
| DATORII | 13.090.216 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.904.867 |
| Capital subscris varsat | 2.608.290 |
| Cifra de afaceri neta | 30.899.170 |
| VENITURI TOTALE | 32.609.459 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.380.165 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 770.706 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 770.706 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.134.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.022.592 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 5.004.836 |
| Casa si conturi la banci | 1.017.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 601.878 |
| DATORII | 11.994.121 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.764.612 |
| Capital subscris varsat | 2.608.290 |
| Cifra de afaceri neta | 30.534.095 |
| VENITURI TOTALE | 33.415.215 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.591.355 |
| Profitul brut | 823.860 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 765.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.309.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.865.916 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.099.156 |
| Casa si conturi la banci | 2.766.760 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 323.104 |
| DATORII | 3.498.841 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.999.325 |
| Capital subscris varsat | 2.608.290 |
| Cifra de afaceri neta | 28.533.803 |
| VENITURI TOTALE | 28.732.494 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.460.148 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 727.654 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 727.654 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.050.605 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.443.620 |
| Creante | 2.540.483 |
| Casa si conturi la banci | 2.903.137 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 304.152 |
| DATORII | 5.071.399 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.726.978 |
| Capital subscris varsat | 2.608.290 |
| Cifra de afaceri neta | 26.017.167 |
| VENITURI TOTALE | 26.347.587 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.862.689 |
| Profitul brut | 484.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 398.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.695.961 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.547.430 |
| Creante | 2.668.338 |
| Casa si conturi la banci | 2.879.092 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 312.717 |
| DATORII | 8.227.414 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.328.694 |
| Capital subscris varsat | 2.608.290 |
| Cifra de afaceri neta | 25.540.409 |
| VENITURI TOTALE | 27.311.965 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.982.411 |
| Profitul brut | 329.554 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 248.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.911.728 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.799.916 |
| Creante | 3.769.672 |
| Casa si conturi la banci | 2.030.244 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 328.541 |
| DATORII | 8.960.007 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.080.178 |
| Capital subscris varsat | 2.608.290 |
| Cifra de afaceri neta | 25.310.231 |
| VENITURI TOTALE | 25.616.395 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.032.762 |
| Profitul brut | 583.633 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 489.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.458.540 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.594.927 |
| Creante | 2.981.177 |
| Casa si conturi la banci | 4.613.750 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 332.307 |
| DATORII | 13.794.854 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.590.920 |
| Capital subscris varsat | 2.608.290 |
| Cifra de afaceri neta | 25.806.968 |
| VENITURI TOTALE | 26.369.514 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.617.055 |
| Profitul brut | 1.752.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.506.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.629.454 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.812.795 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 4.531.894 |
| Casa si conturi la banci | 4.280.901 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 565.654 |
| DATORII | 17.066.659 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.941.244 |
| Capital subscris varsat | 2.608.290 |
| Cifra de afaceri neta | 24.910.910 |
| VENITURI TOTALE | 30.892.555 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.275.078 |
| Profitul brut | 3.617.477 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.053.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |