RAP DEVELOPMENT SRL
| Denumire | RAP DEVELOPMENT SRL |
| CUI | 22862481 |
| Nr. Reg. Com. | J2007003314082 |
| EUID | ROONRC.J2007003314082 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-12-04 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRUSEA CLAUDIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104 073 914 | 1 255 625 | 25 667 102 | 7 919 945 | 30 489 969 | 11 632 639 | 77 |
| 2024 | 51 732 640 | 53 849 | 24 344 683 | 6 644 013 | 30 572 903 | 12 877 014 | 79 |
| 2023 | 80 295 907 | 3 516 919 | 16 358 548 | 6 920 276 | 23 315 049 | 13 823 164 | 79 |
| 2022 | 67 384 495 | 197 758 | 10 298 786 | 7 378 207 | 14 236 195 | 11 306 246 | 47 |
| 2021 | 45 897 343 | 265 973 | 18 388 796 | 6 120 903 | 26 250 313 | 11 356 488 | 42 |
| 2020 | 32 879 677 | 67 588 | 6 690 830 | 5 917 086 | 13 698 477 | 11 210 516 | 39 |
| 2019 | 44 038 366 | 3 419 892 | 5 117 165 | 5 825 384 | 11 772 287 | 11 326 927 | 39 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises104 073 914 lei
101%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RAP DEVELOPMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RAP DEVELOPMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RAP DEVELOPMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RAP DEVELOPMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.644.013 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.572.903 |
| Stocuri | 1.528.908 |
| Creante | 9.600.726 |
| Casa si conturi la banci | 121.169 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.102 |
| DATORII | 24.344.683 |
| VENITURI IN AVANS | 62.321 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.877.014 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 51.732.640 |
| VENITURI TOTALE | 52.846.232 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.767.355 |
| Profitul brut | 78.877 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 53.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.920.276 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.315.049 |
| Stocuri | 2.885.155 |
| Creante | 7.014.256 |
| Casa si conturi la banci | 76.638 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 93.876 |
| DATORII | 16.358.548 |
| VENITURI IN AVANS | 67.618 |
| PROVIZIOANE | 79.871 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.823.164 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 80.295.907 |
| VENITURI TOTALE | 81.038.765 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.902.772 |
| Profitul brut | 4.135.993 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.516.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.378.207 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.236.195 |
| Stocuri | 1.048.819 |
| Creante | 9.251.994 |
| Casa si conturi la banci | 255.382 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.802 |
| DATORII | 10.298.786 |
| VENITURI IN AVANS | 56.172 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.306.246 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 67.384.495 |
| VENITURI TOTALE | 67.786.029 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.530.186 |
| Profitul brut | 255.843 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 197.758 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.120.903 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.250.313 |
| Stocuri | 2.853.375 |
| Creante | 10.135.642 |
| Casa si conturi la banci | 75.343 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.759 |
| DATORII | 18.388.796 |
| VENITURI IN AVANS | 2.663.691 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.356.488 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 45.897.343 |
| VENITURI TOTALE | 45.307.852 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.980.206 |
| Profitul brut | 327.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 265.973 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.917.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.698.477 |
| Stocuri | 2.123.335 |
| Creante | 8.699.069 |
| Casa si conturi la banci | 118.073 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.961 |
| DATORII | 6.690.830 |
| VENITURI IN AVANS | 1.782.178 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.210.516 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 32.879.677 |
| VENITURI TOTALE | 32.072.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.959.617 |
| Profitul brut | 113.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 67.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.825.384 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.772.287 |
| Stocuri | 2.354.823 |
| Creante | 5.765.388 |
| Casa si conturi la banci | 165.076 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 136.339 |
| DATORII | 5.117.165 |
| VENITURI IN AVANS | 1.039.918 |
| PROVIZIOANE | 250.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.326.927 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 44.038.366 |
| VENITURI TOTALE | 45.744.826 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.694.736 |
| Profitul brut | 4.050.090 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.419.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.402.992 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.251.924 |
| Stocuri | 1.210.495 |
| Creante | 5.558.230 |
| Casa si conturi la banci | 3.483.199 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 186.204 |
| DATORII | 6.690.985 |
| VENITURI IN AVANS | 216.275 |
| PROVIZIOANE | 26.825 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.907.035 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.905.152 |
| VENITURI TOTALE | 24.661.880 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.469.957 |
| Profitul brut | 2.191.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.852.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.395.879 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.981.978 |
| Stocuri | 3.641.149 |
| Creante | 4.659.868 |
| Casa si conturi la banci | 2.680.961 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.684 |
| DATORII | 6.312.991 |
| PROVIZIOANE | 40.189 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.054.361 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 32.524.363 |
| VENITURI TOTALE | 37.009.823 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.411.162 |
| Profitul brut | 2.598.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.209.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.639.972 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.370.262 |
| Stocuri | 618.154 |
| Creante | 7.536.823 |
| Casa si conturi la banci | 2.215.285 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.285 |
| DATORII | 8.188.481 |
| PROVIZIOANE | 5.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.844.740 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.304.513 |
| VENITURI TOTALE | 24.705.616 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.988.634 |
| Profitul brut | 716.982 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 609.773 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |