GLONOS MULTICOM SRL – CUI 22759568
Informativ
GLONOS MULTICOM SRL are CUI 22759568, număr de înregistrare J2007002911051 și sediul în Sat Mădăras, Comuna Mădăras, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4685 – Comerț cu ridicata al produselor chimice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 38.558.056 lei, un profit net de 248.039 lei și un număr mediu de 20 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GLONOS MULTICOM SRL |
| CUI | 22759568 |
| Nr. Reg. Com. | J2007002911051 |
| EUID | ROONRC.J2007002911051 |
| CAEN | 4685 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-11-16 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ABRAHAM ERZSEBET-GLORIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 558 056 | 248 039 | 16 274 619 | 2 762 858 | 14 128 738 | 616 977 | 20 |
| 2024 | 43 314 832 | 82 634 | 17 593 085 | 3 659 688 | 16 107 646 | 2 313 823 | 20 |
| 2023 | 64 092 339 | 437 823 | 14 385 612 | 3 576 508 | 19 346 223 | 8 723 797 | 17 |
| 2022 | 77 021 009 | 4 025 284 | 17 323 782 | 3 565 619 | 22 293 050 | 8 472 078 | 18 |
| 2021 | 26 790 626 | 1 866 032 | 8 168 795 | 2 179 757 | 10 435 832 | 4 446 794 | 15 |
| 2020 | 12 616 554 | 467 577 | 3 960 112 | 760 143 | 5 725 425 | 2 580 762 | 14 |
| 2019 | 12 015 020 | 341 791 | 3 859 547 | 877 577 | 4 924 909 | 2 113 185 | 17 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GLONOS MULTICOM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4685 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4685: Comerț cu ridicata al produselor chimice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 91 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BIOTUR EXIM SRL – locul 87, 138,59 mil. lei, Teleorman
- ODOREST SRL – locul 87, 90,79 mil. lei, Harghita
- ROBMERY TRANS SRL – locul 87, 76,07 mil. lei, Brăila
- RAINBOW INTERNATIONAL DISTRIBUTION SRL – locul 87, 75,42 mil. lei, Bucureşti
- MIRADA CONSTRUCT SRL – locul 87, 61,81 mil. lei, Arad
- XEROX (ROMANIA) ECHIPAMENTE SI SERVICII SA – locul 87, 41,15 mil. lei, Bucureşti
- SPOT TRADING IMPORT-EXPORT SRL – locul 87, 40,81 mil. lei, Bucureşti
- NEXT GENERATION TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 87, 34,35 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GLONOS MULTICOM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GLONOS MULTICOM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GLONOS MULTICOM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.659.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.107.646 |
| Stocuri | 11.234.842 |
| Creante | 4.615.563 |
| Casa si conturi la banci | 257.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 139.574 |
| DATORII | 17.593.085 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.313.823 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 43.314.832 |
| VENITURI TOTALE | 44.127.312 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.010.459 |
| Profitul brut | 116.853 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 82.634 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.576.508 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.346.223 |
| Stocuri | 14.544.687 |
| Creante | 4.644.943 |
| Casa si conturi la banci | 156.593 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 268.314 |
| DATORII | 14.385.612 |
| VENITURI IN AVANS | 81.636 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.723.797 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.092.339 |
| VENITURI TOTALE | 65.090.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.593.332 |
| Profitul brut | 497.041 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 437.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.565.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.293.050 |
| Stocuri | 17.571.134 |
| Creante | 4.610.686 |
| Casa si conturi la banci | 111.230 |
| DATORII | 17.323.782 |
| VENITURI IN AVANS | 62.809 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.472.078 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 77.021.009 |
| VENITURI TOTALE | 78.099.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.496.908 |
| Profitul brut | 4.602.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.025.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.179.757 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.435.832 |
| Stocuri | 9.227.088 |
| Creante | 925.449 |
| Casa si conturi la banci | 283.295 |
| DATORII | 8.168.795 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.446.794 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 26.790.626 |
| VENITURI TOTALE | 27.342.191 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.199.797 |
| Profitul brut | 2.142.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.866.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 760.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.725.425 |
| Stocuri | 4.575.622 |
| Creante | 1.045.163 |
| Casa si conturi la banci | 104.640 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.306 |
| DATORII | 3.960.112 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.580.762 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 12.616.554 |
| VENITURI TOTALE | 13.099.824 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.568.271 |
| Profitul brut | 531.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 467.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 877.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.924.909 |
| Stocuri | 4.656.592 |
| Creante | 252.425 |
| Casa si conturi la banci | 15.892 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 170.246 |
| DATORII | 3.859.547 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.113.185 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 12.015.020 |
| VENITURI TOTALE | 12.488.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.085.736 |
| Profitul brut | 402.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 341.791 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 627.317 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.842.585 |
| Stocuri | 3.466.794 |
| Creante | 1.221.234 |
| Casa si conturi la banci | 154.557 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.289 |
| DATORII | 3.704.996 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.771.195 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.374.882 |
| VENITURI TOTALE | 10.822.624 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.010.581 |
| Profitul brut | 812.043 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 697.714 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 739.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.529.547 |
| Stocuri | 3.201.914 |
| Creante | 1.283.419 |
| Casa si conturi la banci | 44.214 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.989 |
| DATORII | 4.232.661 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.065.216 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.359.200 |
| VENITURI TOTALE | 11.559.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.834.228 |
| Profitul brut | 724.773 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 626.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| Active imobilizate | 613.799 |
| Active circulante | 2.023.096 |
| Stocuri | 1.278.950 |
| Creante | 724.336 |
| Disponibilitati | 19.810 |
| Datorii | 2.199.461 |
| Capitaluri proprii | 437.434 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.535.321 |
| Venituri totale | 6.555.188 |
| Cheltuieli totale | 6.101.288 |
| Profit brut | 453.900 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 392.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |