ZENIT MOBILITY S.R.L.
| Denumire | ZENIT MOBILITY S.R.L. |
| CUI | 22565014 |
| Nr. Reg. Com. | J2007002767083 |
| EUID | ROONRC.J2007002767083 |
| CAEN | 8230 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-10-12 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PETRESCU PAUL | - | România |
| STAN DUMITRU SERGIU | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 242 191 | 754 288 | 40 721 | — | — | — | 3 |
| 2024 | 238 783 | 778 582 | 46 895 | — | — | — | 3 |
| 2023 | 198 100 | 864 478 | 72 101 | — | — | — | 3 |
| 2022 | 291 341 | 530 779 | 160 827 | — | — | — | 3 |
| 2021 | 118 768 | -28 876 | 398 342 | — | — | — | 1 |
| 2020 | 190 247 | -61 983 | 468 091 | — | — | — | 2 |
| 2019 | 1 058 958 | 601 505 | 585 019 | 87 219 | 1 101 872 | 612 068 | 5 |
| 2018 | 1 063 118 | 746 330 | 743 300 | 160 595 | 1 440 938 | 861 298 | 6 |
| 2017 | 1 781 443 | 897 067 | 1 015 509 | 1 332 932 | 660 250 | 1 003 739 | 6 |
| 2016 | 4 226 505 | 470 099 | 3 220 605 | 386 082 | 3 380 920 | 571 249 | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises242 191 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ZENIT MOBILITY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8230 Rev. 2 (echivalent: 8230 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor |
| Descriere Activitate | Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor |
| Cod CAEN principal | 82 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 8230: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ZENIT MOBILITY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZENIT MOBILITY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZENIT MOBILITY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2011-05-30 |
| Data reactivare | 2012-01-05 |
| Data publicare | 2011-05-30 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 87.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.101.872 |
| Stocuri | 6.317 |
| Creante | 440.228 |
| Casa si conturi la banci | 655.327 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.996 |
| DATORII | 585.019 |
| CAPITALURI - TOTAL | 612.068 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 1.058.958 |
| VENITURI TOTALE | 1.390.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 775.419 |
| Profitul brut | 614.587 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 601.505 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 160.595 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.440.938 |
| Stocuri | 6.317 |
| Creante | 1.002.792 |
| Casa si conturi la banci | 431.829 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.065 |
| DATORII | 743.300 |
| CAPITALURI - TOTAL | 861.298 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 1.063.118 |
| VENITURI TOTALE | 2.793.841 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.020.174 |
| Profitul brut | 773.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 746.330 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.332.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 660.250 |
| Stocuri | 5.743 |
| Creante | 496.100 |
| Casa si conturi la banci | 158.407 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.066 |
| DATORII | 1.015.509 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.003.739 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 1.781.443 |
| VENITURI TOTALE | 1.849.678 |
| CHELTUIELI TOTALE | 788.287 |
| Profitul brut | 1.061.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 897.067 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 386.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.380.920 |
| Creante | 3.071.680 |
| Casa si conturi la banci | 309.240 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.852 |
| DATORII | 3.220.605 |
| CAPITALURI - TOTAL | 571.249 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.226.505 |
| VENITURI TOTALE | 4.806.418 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.222.196 |
| Profitul brut | 584.222 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 470.099 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |